| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mimoděložní těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1348  [Dalších 1318 >>]
zlatulka79 100012
10.2.2012 22:38:30
Ahoj holky je hlásím,že jsem začala krvácet,dnes odpolko samo od sebe....žádný křeče ani velký olesti...je to jako normální menzes ,možná trochu silnější... ale v pondělí na kontrolní krev musím,prý můžu krvácet normálně,ale pokud honoty neklesnou na 0 tak by mě museli pro jistotu vyčistit...takže tak...ale jsem klidná a srovnaná a doufám,že se tělo popere jak má samo:-) ať můžeme brzy zase zkoušet znovu :-) Mocinky vám všem děkuji za velikánskou podporu,naděje umírá poslední:-) a doufám,že se brzy ozvu,ale pod jiným a radostnějším tématem. Z.~3~
Judy+2 95918
10.2.2012 17:09:51
Zlatulko, tak se drž, ať to proběhne bez problémů, ať už je to jak chce.
Allyse, tak gratuluju ~s~
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
10.2.2012 9:06:52
v den ms jsem měla negativní test, další den také, asi po týdnu mi kamarádka nabrala krev volala mi,že jsem těhu asi týden,hcg 50...ipoté byla na testu pouze slaboulinká druhá čárka, už mám z toho 5letou dcerku,ještě to nemusíš mít ztracené
Puma 54527
9.2.2012 22:09:56
Nechci tě utěšovat, ale je možné, že je to i prosperující těhotenství. Měla jsem potvrzenou ovulaci 60 den cyklu, jedno z dětí bylo počato asi 33 den cyklu. Ovulaci mám běžně tak 23dc. Po dalším odběru krve bys mohla mít jasno.~;((

Hodně štěstí!
*Hanka* & Lucinka 16914
9.2.2012 21:50:52
hmmm tak 45 je opravdu málo
ale co když je těhotenství opravdu malé/mladě, ovu byla o hodně později....

mám dlouhé cykly a jednou dr. v CARu nevěřila vlastním očím když 24.DC viděla teprvě připravený folikul.... nabrala krev a za pár dní znovu.... podle bolestí v podbřišku a OVU testu proběhlá ovu asi 27. DC.... krev potvrdila, že proběhla opravdu mezi 24.-27. dnem.... měla jsem to ve zprávě v vykřičníkem... - vždycky jsem měla dlouhé cykly, takže i pozdní ovu....

pokud by se to obešlo bez revize bylo by to dobré, na pročištění ženských orgánů je dobrý kontryhel - pokud bude HCG v pondělí zase malé, tak můžeš zkusit ten Kontryhel...
ale jinak mám za sebou 2 revize pro zamlklé těhotenství a fyzicky je to v pohodě, nejhorší je psychika - takové hrozné nepopsatelné prázdno~n~

věřím, že bez revize bych to snášela líp
zlatulka79 100012
9.2.2012 12:48:18
no a na otázku mimoděložního...mi řekl,že v tak brzkém stádiu,i kdyby prý to tam někde bylo,tak že je to tak malé,že se to nejpíše vstřebá a nějak by to nemělo ublížit...takže tak holky moje utěšovatelky :-)
zlatulka79 100012
9.2.2012 12:44:54
Ahoj holky moc všem děkuji za podporu,ale dnešek opravdu rozhodl...Hcg je pouze 45...~Rv,takže mi bylo řečeno,že těhotenství proběhlo,ale dál se nevyvíjí~n~ že hodnoty se den ode musejí při normálním těhotenství pouze zvyšovat a že od poslední menzes bych mohla být 5-6tt a hodnoty bych musela mít už kolem 1000 až 10000 říkal( byl tam teda uplně jiný DR.,tak jsem nepochopila proč mi ten můj řekl,že mám přijít zítra,ale že je tam jen dopoledne) no nic no...a ted mám jít bud zítra když tam bude zase uplně někdo jiný nebo v pondělí ke svému... naberou mi znovu HCG a prý jestli to samo klesne a nebudu sama menstruovat dají mi injekci pro spuštění, ale jestli hladina bude stejná musím na kyretáž( z toho mám strach a to jsem zdr.sestra,no asi právě proto)~f~ tak jsme si s přítelem říkali,že to necháme na pondělí,kdyžtak aby to kleslo úplně a bez problémů...ach jo jsem moc smutná,ale dnes jsem to snášela líp,včera po tom sdělení to bylo horší,ale pak jste mě zvedli náladu vy...~;)
*Hanka* & Lucinka 16914
9.2.2012 12:03:14
Tak jak dnešek rozhodl????
MZZ
  • 
9.2.2012 10:30:31
Allys - gratulace:-)
Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 27764
9.2.2012 7:33:01
Stejně se nic nedozvíš ani dnes .. pokud bude v krvi HCG tak se zas a opět bude jen čekat. Protože prostě může být brzy na UTZ ... HCG zatím může být nižší (třeba kůvli posunuté OVu). I u mimoděložního může růst HCG ukázkově, nic to nezručuje .. takže prostě musíš vydržet. Víc se dělat opravdu nedá ~;((
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1348  [Dalších 1318 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.