| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Akvárium

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 1828  [Dalších 1578 >>]
Yhec 21437
28.11.2013 20:43:03
Tragiko moje deti to delaji ~d~
Ale je to dano tim, ze akvarium pro Betku je hodne odlisne od normalniho akvaria. Kdysi jsme meli normalni akvarko, ale zrusili jsme ho, kvuli narocnosti udrzby.
Tohle u Betek odpada. Cela procedura zabere nanejvys 5 minut jednou za mesic.
Tragika 61116
28.11.2013 20:25:43
Ještě jsem neviděla dítě, které by samo čistilo akvárium. Zato jsem viděla x rodičů, kteří v pravidelných intervalech čistili a nadávali.~d~
Yhec 21437
28.11.2013 20:24:42
Betky chovam uz dlouho.
Puvodem jsou tyhle rybky z ryzovist. Cim mensi a hnusnejsi kaluz, tim lip pro ne. I kdyz nejsem zastancem extra malych nadrzek, kde se rybka sotva otoci.
Filtr urcite neporizuj, rybka dlouho nevydrzi, nejsou zvykle na proud, brzy se vycerpaji a zdechnou. Rady se jen tak povaluji, udelas jim radost, kdyz do akvarka umistis neco, do ceho zajedou nebo o co se oprou a lenosi. Prodavaji ruzne proplouvaci domecky, mosty, parezy...je lepsi pokud to je proplouvaci, obcas se tim bavi a "hraji" si tak"
Pokud nemas doma vylozene zimu nebo ji nedas k oknu, tak bude ok.
Jak casto menit vodu o tom se vedou spory. Ja ji menim jednou za mesic. Beta vypada mnohem stastnejsi v te stare vode.
Rostlinky nepotrebuje zadne, jezdi se nalokat kysliku na hladinu. Ale vypada to hezky, kdyz tam jedna je. Muze byt umela.
Zradlo kup specialne delane pro ne a hlavne sypej jen tolik, kolik staci sezrat! Zradlo dela nejvetsi bordel.
Kup jen jednu. V zadnem pripade nekupuj dve, nesnesou se. Prodavaji i takova mala akvaria, rozdelena na dve casti. To je zverstvo. Betky sice nemuzou zabit jedna druhou, ale protoze se uvidi, tak se o to budou pokouset a zdechnou vycerpanim. Ono to sice krasne vypada, kdyz jsou porad v bojovem postaveni, ale je to tyrani!
Nejsou vubec narocne na chov a penez v tom taky moc neutopis. Pokud pojedete na dovolenou, da se koupit krmeni vyrobene primo za timto ucelem.
Byt tebou, tak nejvic investuju do nejakeho zajimaveho akvarka. Ja mam jedno urcene pro zabicky, je atopicky tvarovane s pruplavem uprostred. (Dve mala akvarka spojena trubici, kterou beta proplouva z jednoho do druheho. Miluje to.)
Betka te rozhodne nezruinuje.
Žžena 83005
28.11.2013 20:22:13
Nejmíň náročný jsou podle mne živorodky (paví očka). Máme je v akváriu bez vzduchování, vyhřívání, filtrace... a normálně fungujou, množí se...
Tragika 61116
28.11.2013 20:21:36
Axolotl je zajímavý tím, že žije 25 let a je masožravec.
Tož si spočítej, kolik za svého života prožere a kdo se o něj bude těch 25 let starat.~d~
Tragika 61116
28.11.2013 20:14:37
Betu dalo nějaké děvče mému synovi v kulaté nádobě o průměru 10cm. ~e~
Jelikož jsem odmítala přihlížet mučení živého tvora, odnesl rybu do zverimexu.
Kreaty 128225
28.11.2013 19:52:08
a ten axolotl umí co? nebo čím je zajímavý?
Kreaty 128225
28.11.2013 19:50:08
aha, tak jsem zase chytřejší, no do ruky bych ji chytat nechtěla, to vypadala skutečně dost kluzce
Vítr z hor 100046
28.11.2013 19:44:00
Drápatky jsem měla léta. Jsou ale děsně nudné, teda kromě krmení. Vůbec se nehýbou a jen tak si visí ve vodě. Když jim dáš žížalu nebo maso, tak si to legračně nacpou "rukama" do pusy, to je jediná světlá chvilka života s drápatkami... Nevím, jestli by to děti bavilo.
Pokud ale člověk nezakryje akvárko (což se teda musí VŽDYCKY) a najde uprchlou žábu včas (bez vody moc dlouho nepřežije), užije si adrenalin s jejím lovením. Mají neskutečně kluzké tělo, takže vzpouzející drápatku v podstatě nelze vzít do ruky. Když se to však přece podaří, během maximálně dvou vteřin zase ufrnkne.

P.S. To už je lepší axolotl.
Berda-Berda 12477
28.11.2013 19:41:33
at Jezisek prinese nejdriv akvarko. Nejlepsi je koupit komplet se vzduchovadlem, osvetlenim....v Hornbachu. My mame asi 54 l. Zeptej se, co vse je potreba. Podlozku, zadni tapetu, kaminky, chemii na ustaleni vody, sitku, odsavacku na kal,....Rybicky a kytky si dite muze vybrat samo, az se ustali voda. A do 500,- to teda nebude, tak spis do 2000,- Ale mala akvarka a ruzne koule nemaji smysl.
Beta splendens, bojovnice, je krasna, vetsinou mivame jednoho samecka v akvarku. Vic samecku dohromady nelze, pobijou se. Kopili jsme mu jednou i samicku, ale vubec si ji nevsimal. Mozno chovat s dalsimi rybkami, ale nekteri samecci jsou hodne dominantni, nepusti ostatni ryby k hladine, dost je prohani. Ted zrovna zadneho nemame a ostatni ryby se mi zdaji vic v pohode :-)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 1828  [Dalších 1578 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.