| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Akvárium

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 1828  [Dalších 1558 >>]
Kreaty 128225
28.11.2013 18:58:19
když bude topítko, tak musí být i filtr, jinak bude voda různě teplá-nebude cirkulovat a rybičky ti oplesniví co by dup a zejména ty bety na konci těch dlouhých ploutviček plesniví rády, kdybych věděla, že pojedu do vánoc do Čech, tak ti něco najdu, ale to stoprocentně nevím a nechci slibovat, kdyby jo, tak dám vědět
Mishula 130062
28.11.2013 18:54:28
Bety jsou pěkný prasata, musí se jim hodně často čistit.
Insula 28056
28.11.2013 18:47:25
No, právě. Nechci trápit rybičku, to ani omylem. Topné těleso je samozřejmostí, to by mi brzy zmrzla. A filtrace je taky zřejmě nezbytnost. Chtěla jsem zakoupit takové to akvárium (spíš menší) v Hornbachu. Od zítřka je v akci asi za 1000 korun a mělo by k tomu být všechno. Problém je, že nemám auto a navíc jdu už zítra do práce. Hornbach je až v Praze a teď mi právě tchýně volala, celá nadšená touto rybou a že bych se vešla do 500, protože v podstatě nic nepotřebuje. Jenomže tyto stránky to vlastně popírají. I když jsem i našla, že se dá chovat v podstatě téměř ve "sklenici od okurek", ale to zase nechci já.
Bohužel žádného chovatele rybiček neznám, takže tudy cesta nevede. ~n~
Helča + J+V+M 110737
28.11.2013 18:42:41
Děti mají u babicky kardinalky, už 2 měsíce - bez filtru a topného telesa.
Kreaty 128225
28.11.2013 18:35:24
no to je taková ta ryba co jí prodávají v plastovém kelímku od pomazánek a vydrží tam týdny, zdy je tam šťastná to pochybuju, ale holt tak brzo nechcípne, stejně filtr a topítko budeš muset koupit, buď hned nebo výhledově, tak začněte s Betou k narozeniním pak bude topítko a svátku filtr a budete mít všechno a mezitím se vystřídá několik generací rybiček, bez filtru se ti bude kazit voda, takže stejně k tomu časem dospějete, zkus se zeptat každý kavarista má několik starších ale ještě funkčních topítek a filtříků, třeba by nědko půjčil, sama bych někde našla nějaké zásoby
Insula 28056
28.11.2013 18:28:21
Můj sedmiletý syn touží po akváriu od Ježíška. Zkoumám trh a hlavně svoje finanční možnosti (které jsou dost omezené). Před chvílí mi volala tchýně, že jí známé poradili, že jako dobrá ryba pro začátečníka je beta bojovnice. Je prý nenáročná, nemusí mít filtraci atd. atd. Jako dítě jsem akvárium měla (a dost velké), ale tuhle rybu ne. Dívala jsem se na netu na tyto stránky http://betta.wz.cz/odchov.html, kde v podstatě doporučují akvárium, které se nijak neliší od ostatních (tzn. filtrace, osvětlení, topné těleso, rostliny atd.). Máte někdo zkušnost s chováním této ryby??? Mimochodem musím podotknout, že doma nemívám moc teplo, takže předpokládám, že topné těleso by bylo stejně nutností.
Senedra 14756
10.11.2013 14:04:46
Filtr stále, světlo občas - my třeba svítíme část dopoledne a část odpoledne/navečer. Jak někdo psal, podle toho, jak půjdou kytky a případně se objeví řasy, tak uvidíte, jak svítit.
123456
  • 
10.11.2013 12:38:41
Na to přijdeš časem.
Pokud by se na skle tvořila zelená řasa - světla ubrat,
pokud hnědá řasa - světla přidat.
A taky podle toho jak se bude dařit rostlinám ...
Rosalie 20250
10.11.2013 11:59:31
diky diky, svetlo mame take na spinac..jen jsem nevedela kolik hodin
Molly. 74807
10.11.2013 11:33:45
Filtr stále, za každých okolností.
Světlo jenom přes den. Se světlem můžeš do budoucna experimentovat - přidat/ubrat zářivku, podle toho, jak náročné máš rostliny, kde akvárko stojí, jestli se ti náhodou někde nevyrojily řasy a případně jaký druh.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 1828  [Dalších 1558 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.