| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Písničky a zpěv

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 15108  [Dalších 15078 >>]
Stará husa 154854
8.10.2023 20:20:16
Syn randil od 18, s poslední dívkou je 10 let, přes rok ženatý a děti nemá. Dcera nerandila nikdy, děti nechce od malička a vždy prohlašovala, že kdyby náhodou přišla do jiného stavu, tak jde na potrat. Děti nesnáší. Naštěstí to nehrozí, s nikým nikdy nechodila.
Ropucha + 2 120300
8.10.2023 20:10:13
"jsem treba nakej reinkarnovanej slechtic"

Šlechtici neměli zaručeno, že budou mít ke všemu vlohy, jen měli na všechno čas a prostředky :-)
Ty máš mimořádné nadání, to je víc než modrá krev :-)
Blanče 42184
8.10.2023 20:03:57
Saly ta příroda zní úžasně! Kde žiješ? Pumy a losi nejsou běžná česká fauna:-).
K otázce:
1. Zpíváte (nebo zpívali jste, když byly děti malé) svým dětem? - ano, před spaním, v autě
2. Zpívá nebo zpívalo se někdy u vás doma společně (jak v původní rodině, tak nynější)? bohužel ne, ale zpívá se s kamarády, se kterými jsme bývali docela často
3. Zpíváte si sami pro sebe? (nemyslím teď v nějakém sboru nebo profesionálně, ale doma jen tak) občas s rádiem
4. Je to, jestli si zpíváte nebo ne, ovlivněno vaším názorem, že to umíte/neumíte? asi ano, zpívám mizerně, nemám hudební vzdělání ale nemám úplný hudební hluch, na veřejnosti zpívám jen s davem třeba u kytar nebo na koncertě a snažím se tlumit
5. Pokud si myslíte, že zpívat neumíte, jak jste k tomu přesvědčení přišli? Slyším to ale neumím napravit
Ropucha + 2 120300
8.10.2023 20:03:17
"Syn taky randil od 14.
Spíš se divím, že babička nejsem dávno."

Můj syn také randil cca od 14.
A kupodivu od počátku navazuje dlouhodobé vztahy.
Ovšem na to, aby mě neučinil babičkou, si dává setsakra pozor.
Zatím tvrdí, že žádné děti nikdy mít nebude, což je ve věku 20+ asi zcela normální vývojové stádium.
Uvidíme za 10 let :-)
Zasjaj. 54917
8.10.2023 17:54:15
Sally, Podzimní zpráva ~s~ tos mě dojala. Na to jsem si minimálně třicet let nevzpomněla. Taky jsme to s kamarádkou zpívaly. Jedna, nedej se opít vzduchem léta, druhá, nedej se opít vzduchem léta,
apo-lena 159305
8.10.2023 17:52:45
Zasjaj, právě to mi při té diskuzi o různé angličtině došlo. Když každý mluví trochu jinak, tak se do toho vejde i moje verze. A navíc je učení jazyků dobré na trénování mozku.
sally 3140
8.10.2023 17:42:19
To, že zpívat neumím, to vím. Mám hudební sluch. Slyším se, jak mečím a jak je to falešné. Taky vím, že něco se dá natrénovat - v dobách táboráků, vod a vandrů, jsem zpívala docela slušně, i jsme měly s kamarádkou (která zpívá fantasticky) nacvičenou Podzimní zprávu - ale - nemám rozsah, neuzpívám to atd....
Dětem jsem nezpívala, v původní rodině jsme nezpívali.

Zpívám si v autě.

Zpívám si v lese - začalo to, když jsem jezdila na koni - sami (já a kůň) jsme jezdili do rezervace (veřejnosti nepřístupné, tj. liduprosté), kde se kromě srnek a divokých krocanů prohánějí pumy - zpívala jsem ze dvou důvodů - jednak abych vyplašila pumy (ano, můj zpěv plaší i pumy ~t~ ), a za druhé jako dechové cvičení na uklidnění koně - kůň vnímá, jestli se člověk bojí - a pozná to třeba i z toho, jak ten člověk dýchá - vyděšený člověk nadupaný adrenalinem, dýchá povrchně a zrychleně - zpěv nutí člověka dýchat zhluboka a šetři dechem.
Koně jsou stádní zvířata, pro koně to, že sám (bez dalších koní) vstoupí do tmavého lesa (koně navíc velmi pomalu přizpůsobují zrak změně světla, pro koně je lesní cesta zarostlá stromy opravdu vstupem do oslepující tmy), je skutečně bobřík odvahy...
Teď už koně nemám ~n~, ale pořád se pohybuju v lesích plných divé zvěře, a raději bych je nezaskočila (v mém oblíbeném lese žije los, potkala jsem ho několikrát a pokaždé jsem si málem kákla - na to, že je velký jak kráva - teda spíš větší než kráva, v kouhoutku bude mít tak jako já - se pohybuje neslyšně - takový černý duch šinoucí se lesem)
Evelyn1968,2děti 6269
8.10.2023 17:12:41
To jo :-), u nás v práci hraju na kytaru jenom já, to by byl malér ~t~
babi_ 48341
8.10.2023 17:02:38
Jediný štěstí je, že v partě je dalších asi 5 - 6 lepších kytaristů, jedna bývala profi... takže se prosadí jen zřídka.
Evelyn1968,2děti 6269
8.10.2023 16:58:19
Kytarista, který postrádá rytmus~t~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 15108  [Dalších 15078 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.