| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Písničky a zpěv

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 15108  [Dalších 15068 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
8.10.2023 16:56:19
Dcera mi nadává, když to doma nacvičuju:-), pak na koncertě je nadšená.
kysnutá knedla 99495
8.10.2023 16:52:47
Agatha, ja mám zákaz spevu od oboch puberťákov 🙄
Dcera občas drží, ale ráno - keď sa jej nechce vstavať, je môj radostný spev to posledné čo chce 😆
Čumča. 160024
8.10.2023 16:49:10
omlouvám se, vztahuje se to k tomu tvému textu jen okrajově~f~ - prostě jsem téma "kdy jsem nejšťastnější" ke konci pojednala kapku zeširoka - prostě nejsem nejšťastnější, když zpívám s někým, to mě spíš vysiluje~d~ (asi vzpomínka na povinné dvouhodinové zpívání na zš - písničky to byly hezké, repertoár pestrý, ale jak to bylo povinně každý týden)~d~

já toho asi nejvíc nazpívám sama v autě, mám "svoje" songy, které tak třikrát do roka potřebuju, abych si u nich zakdákala a pobulila~:-D

z radosti si pouštím spíš instrumentální hudbu, té mám asi vlastně ve svým playlistech i víc, než písniček
Čumča. 160024
8.10.2023 16:42:38
vzhledem k tomu, jak šlechtici intimně žili a kolik levobočků ve svých vsích zplodili, je nás s kapkou modré krve asi docela dost~:-D

rozdíl je, jestli jsi trval na tom, že ti budou lokajové nadhazovat živé nebo sádrové holuby, při tvé střelbě, anebo sis vystačil s terčem~t~

babi_ 48341
8.10.2023 16:36:29
Zasjaj, nojo, když ta parta není... třeba se ti ještě nějaká poštěstí časem ~;((

Co se týká touhy dělat to, co člověku jde... my máme v partě kytaristu, který nemá pěkný hlas (bohužel silný ano), sluch má špatný, postrádá rytmus... nemá vloh ani co by se za nehet vešlo, má jen snahu, velkou chuť a "drzost" (obecně mu zřejmě chybí schopnost cítit se trapně, projevuje se to i v jiných situacích), no tak zpívá a hraje, ale popravdě to dost zkouší naši kamarádskou pospolitost a toleranci ~t~ Přitom by úplně stačilo, kdyby aspoň tak neřval ~d~
Zasjaj. 54917
8.10.2023 16:25:49
Babi, no to jsem prave dycky milovala. Ale byla bych byvala jeste stastnejsi, kdybych mohla treba drzet druhy hlas nebo tak neco. V parte byla uplna symfonie, skvely kytaristi, dvanactistrunka, mandolina, byla to parada. Tady nikoho takoveho nemam. Ale treba s jednou kamaradkou jsme si kdysi zpivavaly, kdyz jsme treba byly na horach, ale prave, ona najednou presla na druhy hlas a ja neudrzela ten prvni. Taky jsme par let zpivala v kostelnim sboru, ale musela jsem se nekoho "drzet" a stejne dirigent furt prskal, ze jsem "vejs".

Vis, co je pro mne zahada, lidi co znam vetsinou maji radi a venuji se tomu, na co maji vlohu. Kdyz jim nejde sport, tak je proste ani nenapadne sportovat, hura, ze uz se to nemusi a slus. A ja bych tak rada zpivala a hrala
Agatha Ch. 135518
8.10.2023 16:23:39
Jo a mladší puberťačka mi doma zpívat zakazuje. Přijde ji to trapné ~o~
Starší to nevadí. Škoda jen, že žije v představě, že zpívat neumí...~n~
Agatha Ch. 135518
8.10.2023 16:21:06
Zpívám rád a je to na mě doufám znát...
Když byly holky malé, zpívalo se doma furt. Večer ukolebavky, přes den různé písničky, ta starší zpívala naprosto fantasticky. Ještě na prvním stupni jsme chodívaly zpívat někam do sboru. Já taky.
Zpívala jsem občas v práci ve vlaku. Když jsem pracovala v důchoďáku, tam jsem zpívala s klienty furt. Milovali to.
Teď pracuji v kanceláři. Kolegyně se ptala, jestli si může pouštět radio. Ze srandy jí říkám: jo, ale nebudeš u toho zpívat. Dělá to nevědomky. No a já taky. ~t~
Zasjaj. 54917
8.10.2023 16:18:10
Apoleno, ano, jak pise Len, budu mit v US 25 let za par mesicu a mluvim furt blbe. Ale proste v angliuctine ma uplne kazdy nejaky prizvuk, newyorsky, sussexsky, ja mam bohuzel vychodoevropsky. Nebo nemecky obcas nekdo slysi. Navic furt mluvim blbe a delam chyby. Co uz.

babi_ 48341
8.10.2023 16:14:33
Zasjaj, v partě s kytarou "je to jedno", respektive dost lidí zpívá strašně, ale schová se to v hlasech těch, co naopak dobře, a hlavně tedy celá ta skupina nepočítá s dokonalým výsledkem - jde právě o ten společný zpěv sám o sobě.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 15108  [Dalších 15068 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.