| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 637  [Dalších 527 >>]
Liška s banem :) 80734
13.5.2012 11:35:19
Tady jsou 2 soukromé školky, české, každá se školným 15 tisíc měsíčně.
Federika 14090
13.5.2012 11:34:13
tak to přece nemůžeš brát:-)
Taky mám známou, který vydělává tak 200 tisíc měsíčně a její manžel ještě několikrát víc, mají byty po celým světě, chůvy a jachtu:-), děti na nejlepších školách a já se tu občas po nocích smolím s překládkem za pár stovek,co nadělám~t~ Taky by se mi nějakej ten milionek navíc hodil a na anglickým gymplu už obě děti těžko finančně udržím:-)
každej dělá,co umí, každej chce pro svý děti to nejlepší..
Pawlla 106336
13.5.2012 11:32:31
Nedala bych tam děti,ani kdybych na to měla.Co řešíš kytko?Jestli je kluk chytrý,prosadí se~;)
kytko 28439
13.5.2012 11:24:11
NO vidíš, a mně zas mrzí, že to svýmu 7 letýmu synovi poskytnout nemůžu a že se bude dřít jak blbec, aby se k těm aspon dvěma jazykům dopracoval. jako malinkej by to měl daleko snažší.
a to mi hrozně vadí, protože si nemyslím, že by moje práce a moje vzdělání měla a mělo menší hodnotu , než vzdělání a práce soudce, advokáta nebo počítačovýho experta.
a přitom naše ohodnocení je řádově odlišné.
Federika 14090
13.5.2012 11:17:59
moje ani tu garsonku,ani maringotku:-)
Dokonce ani kdyby bylo, z přesvědčení prostě.
A mě fascinuje,když moje tříletý dítě mluví třema jazykama, jsem ráda, že jim to jakžtakž můžu poskytnou. Kdyby to ale tak nebylo, nemyslím si,že by jejich život byl nutně horší:-) Fakt je víc cest.
kytko 28439
13.5.2012 10:39:31
Fede blbý je, že moje děti nedostanou ani ty byty a auta- no možná každej tak garsonku, ale to je vše.
ale věřím tomu, že se dobře do života postaví.
Federika 14090
13.5.2012 9:39:56
Ale Kytko,
svět přece není rovnej...
Moje děti dostanou dobrý vzdělání a je fakt, že kvůli jejich vzdělání se dost omezuju,finančně, časově, denně je vozím a vozit budu, ty jazyky třeba řeším víc než bych možná i musela...na druhou stranu-moje děti nedostanou v dospělosti od nás nic jinýho,žádný peníze,byty, domy, auta apod..
Taky byhc mohla říct-doufám, že budou schopný zařídit si život samy, budou muset holt víc makat. Víc než ti, kdo bude mít ten start jednodušší tím,že hned na začátku dostane bydlení,auto, vybavení atd...
jana, matka dvojjazyčných dětí
  • 
13.5.2012 8:38:07
Když jsem minulý rok hledala anglickou školku pro svoje děti, tak mě cena opravdu odradila.
No a tak máme svoji anglickou školičku, cenově dostupnou pro většinu rodin :)
Je super pozorovat, jak se ty prťata učí rychle a po pár týdnech začínají druhý jazyk používat zcela přirozeně.
kytko 28439
13.5.2012 0:37:34
to cháúu, že všichni nemajjí stejně a je mi to fuk.
v okmažiku, kdy řeším holé přežití, tak je mi fakt fuk, jk se kdo má.
jen mi vadí, že svým dětem nemůžeou dva pracující vysokoškoláci poskytnout vzdělání, které by chtěli prostě proto, že nemůžou dát stranou padestá litrů měsíčně.

asi nejsme dostatečně chytří, schopní a pracovití, jak tu kdosi psal.
doufám, že moje děti sjou natolik chytré a schopné, že ten jazyk zvládnou i bez toho, aby se jim takot pomohlo a ustadnil start.
prosttě budou muset víc makat.
Federika 14090
12.5.2012 19:53:10
Minko,
mám děti na mezinárodní škole, mají do 17.30., mají i prázdninovej provoz, na rozdíl od běžných škol dokonce i škola, nejen školka...
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 637  [Dalších 527 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.