| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 10586  [Dalších 10556 >>]
apollo 57827
6.5.2013 12:19:33
Ahoj holky, teda Dooly ty ses nepochlubila. Lázně a u moře kde jste byli? Závidím~f~ fuj a to nemám ve zvyku.~:-D
Sluníčkoooo? Tak u nás teda ne~a~ co to je? Mám pocit, že si ho užijeme až u moře:-) Těším se na volný sváteční den~g~ a tady se tak různě střídají dovolené každý po dvou dnech a já tady budu a dokonce v pátek i skoro sama~l~ no nic.
Kačuldo děkuji za optání je to střídavě oblačno. Někdy jsem v naprostém klidu a pohodě potom jsem schopná vraždit.... všechno se mi honí hlavou. Odpustit mohu zapomenout nikoliv, ale jsem zdravá a všichni moji blízcí také a za to jsem vděčná. Tady těm se to vrátí několikanásobně. A těšíme se s O. k moři. O. se chystá na konec května na švp a už se docela těší:-)do Lužických hor.
Doufám, že na středu bude pěkně, protože chceme grilovat zkusit kapříka se zeleninou. Už jsem vám psala, že o. má povolenku celosvazovou a chodí rybařit a má i úspěchy. příští víkend nás čekají rybářské závody. Tak už se těší.
Pa holky hezké dny všem a piště já nakukuju, ale i poctivě odepisuju, tak ať nám to tady nezruší, pa pa
Dooly. 12201
4.5.2013 18:02:00
ahojky,

my byli v laznich,celej duben, u more..bylo to paradni a ani se mi nechtelo domu:-)prijeli jsme ve ctvrtek a dneska dorazily kufry,tak musim prat:-((

mejte se vsichni..jo a u koho je to slunickooooo?
kaculda 17148
3.5.2013 9:38:09
Zdavim nakukovatelky~3~~x~
kaculda 17148
24.4.2013 20:42:47
Ahojky Apollo~;),
tak oznamuji, ze zkousku jsem zvladla a dokonce za 1. Byla jsem natesena jak mala skolacka~t~. Ale ucitelka videla, ze jsem nad tim sedela vecnost a pry si ani nevsimla, ze jsem byla nervozni jak sanky v lete~t~. Konecne to mam za sebou a jede se dal~k~.

Co jinak? Jak Ti je??

Dneska je u nas krasne teplo, zitra ma byt az 25, v sobotu ma byt pro zmenu jen 13...fakt cirkus~:(. A to jsem se3 tesila na volny vikend, meli jsme domluvenou mezinarodni grilovacku~w~~v~.
apollo 57827
22.4.2013 14:14:09
Ahoj Kačuldo, to je dost, že se taky někdo ukáže:-) jj pochopila jsi dobře~t~ slavila jsem sama se sebou a zrovna tady nikdo nebyl. Ale vyzkoušela jsem si, že stále ještě mne jen tak něco nepoloží:-) Bylo toho nějak moc~d~
Kačuldo, Dimi je ~R^~g~ takhle by to mělo fungovat všude v rodinách, že chlap zastane ženu. Jsi šikovná vydržať :-)~;((
To je dobře, že jsi se ozvala a jste v pořádku.
Dooly mají tuším asi prázdniny? Taky si dlouho neukázala a Aklari pracuje.
Tak pa a hezké dny~3~
kaculda 17148
21.4.2013 21:19:24
Aha, tak jsem si Tvuj prispevek precetla jeste jednou a ted chapu~t~~v~.
kaculda 17148
21.4.2013 21:15:35
Ahooooooj, ja jsem tu~3~.
Co s edeje Apollo? Doufam, ze to byla jen nejaka blba chvilka.

Sorry, ze jsme tak dlouho nebyla, mam toho az nad hlavu. V utery mam zkousku a zitra rano musim odevzdat praci ke zkousce. Co Vam budu povidat, jeden den jsem to delala 8 hodin a pak vzdy po troskach, jak to slo~q~. Ja nevim, ze nam davaji takovou hroznou praci, kdyz makama na 100%. A to musim za chvilku zacit psat rocni praci~q~. Tenhle vikend jsem mela pracovni, deti jsem videla celkem hodinu~a~, nastesti to Dimi zvlada, dokonce uz i vari a uklizi celou kuchyn~t~.

Tak se holciny mejte~s~
apollo 57827
19.4.2013 19:54:32
Já čekám. Chtěla jsem odpovědět na nějaké diskuze, ale tomhle stavu raději berz zpátečku. Tak přijde dnes někdo? Já mám celkem veselo.
apollo 57827
19.4.2013 19:15:07
Hurá je tu pátek, kde jste kdo? Chodí sem ještě vůbec někdo? Mám volný večer tak jsem si otevřela šampus a piju s jahodou. Nějak to na mne padlo:-) Tak kdo má hodí záchraný kruh.~;)
apollo 57827
8.4.2013 12:29:23
Ahoooooojjjjj, kde jste kdo? Aspoň Dooly se stavila a teď nikdo.~n~ Dnes je konečně veseleji a svítí sluníčko..... snad chvilku vydrží. už se těšíme na lepší počasí. O na mne něco prsknul tak jsem s ním zůstala v pátek doma a o víkendu se léčila. Dnes jsem už v procesu oba dva. Píšou písemky za chvilku tady budou prázdniny. Zítra mne čeká třídní schůzka tak jsem zvědavá jak dopadneme. Hlavně budeme probírat školní výjezd. Pojedou na pár dní do hor.
Aklari jak se ti daří v práci? A co Kačulda ta je asi taky zahrabaná ve školních učebnicích~;)
V pátek jsem byla na krevním obrazu a hlavně na kontrole hladiny železa v krvi a sestřička to zapomněla zaškrtnout~a~naštěstí na odběr znova nemusím~g~nechají to dodělat.
O. mi dělá radost jak ve škole tak prostě celkově. Je to takový mladý muž šikovný,... a já si snažím najít něco pozitivního těším se na práci na zahradě,
tak pa, a napište
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 10586  [Dalších 10556 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.