| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 3124  [Dalších 2864 >>]
Kapradina 34186
16.3.2013 1:17:05
Jak dlouho ten tábor trval? Veš se obvykle vylíhne za 3 týdny po chycení hnid. A pokud tam někdo s vešma přijel, poslala bych ho domů.

Mý děti měly dudlík do 3 let a deformovaný patro nemá nikdo. Někdy je lepší volit z menšího zla, pro mě je přivazovaní jakýchkoliv částí těla nepřípustný, pokud nejde o život. A vzhledem k tomu, že se toto dělo v postýlce, šlo jistě o hodně malé dítě - tohle bych řešila klidně v době, kdy bude dítě spát na velké posteli, pravděpodobně by to už samo nedělalo. Za mě jsi na děti strašně moc chvátala a měla na ně nepřiměřené pořadavky.
Tylity 114268
16.3.2013 1:13:01
Kapradino,
promiň, ale jezdila jsem jako zdravotník a takto se starala jen o nejmlasší děti a nikdy to nikomu nevadilo - naopak, byl to tábor v přírodě, kde byl problém se umýt, dětem jsme ohřívaly vodu v polní kuchyni na to předepsné mytí.
A sama jsem měla stejně staré děti - brala jsem to, že bych byla ráda, aby se jiná žena stejně postarala i o mé děti, kdybych tam nebyla.

Ale je řešením samozřejmě tam ty nejmenší nepsoílat a počkat, až vyrostou..


legrační.. co v mé době bylo normální a běžné a nad čím se dnes pohoršujete.. a jde jen o hygienu. Nedivím se, že jsou žalovány učitelky ve školce za fotografování dětí - bála bych se v dnešní době fungovat..
Kapradina 34186
16.3.2013 1:07:47
Dítě posílám na tábor, až když se samo zvládne bez problémů obsloužit ve všech směrech. Pětileté to nezvlídne, tak bude doma se mnou. Nevím, co je chvályhodného na tom, že se někdo cizí dotýká intimních partií dítěte. Mně by to vadilo nejen jako rodiči, ale i jako dítěti. A představa, že dítě není na táboře bráno jako rovnocený partner a jeho ne není vyslyšeno je hrozná. No bože, tak se dítě neumeje pořádně, dle mého je to menší zlo, než se nahé producírovat před ostatními dětmi a ještě před vedoucím.
Tylity 114268
16.3.2013 1:01:02
a také jsem zjistila u dětí na táboře vši..

dnes vím, že jsem je neměla likvidovat, poslat lidi nakoupit přípravek proti vším a všechny umýt - měla jsem se na to vykašlat, ať si s tím pak rodiče poradí..

vlastně .. neměla jsem dělat nic.. dcera mohla mít své deformované patro, děti by na vši tak y neumřely o oruzené prdýlky by mělo jen každé druhé - a to není problém..

hm, Tyl, ty jsi vážně magor, vid?
Tylity 114268
16.3.2013 0:58:04
každý si vždy myslíme, že děláme pro své děti to nejlepší a to "nejvíc".. jenže to je jen náš pohled..

Je pravda, že jsem se na ty malé děti na táboře mohla vybodnout, ať se myjí samy. .. :) jenže já v té době měla stejně staré děti a zkušeosti, jak "kvalitně" se samy umyjí - a.. nedalo mi to.. tak jsem vzala žínku a mýdlo a spoustu svého volného času - a vy byste mě za to zlinčovaly a nedovoly svým dětem tkový letní tábor.. velice zajímavý postřeh..

Tylity 114268
16.3.2013 0:57:52
každý si vždy myslíme, že děláme pro své děti to nejlepší a to "nejvíc".. jenže to je jen náš pohled..

Je pravda, že jsem se na ty malé děti na táboře mohla vybodnout, ať se myjí samy. .. :) jenže já v té době měla stejně staré děti a zkušeosti, jak "kvalitně" se samy umyjí - a.. nedalo mi to.. tak jsem vzala žínku a mýdlo a spoustu svého volného času - a vy byste mě za to zlinčovaly a nedovoly svým dětem tkový letní tábor.. velice zajímavý postřeh..

Tylity 114268
16.3.2013 0:53:11
vidím,
návlek byl uháčkovaný - a uvázaný na dvě takničky k zápěstí. Dcerka se naučiala i tento návlek pusinkou sundat a cucala si paleček. Otec se zlobil na mě, že bude mít problém, že si cucá palec i tak - tedy jsem pruhem látky uvázala ručičku u zápěstí a voně ji přivázala k postýlce - mohla s ní volně pohybovat, ale nedostala palečkem k pusince. kdybych to neudělala, cucala si palce dál. Mohla jsem zoušet pepř.. nebo něco takového.. ale nejhumánnější mi přišla zábrana - nikoli v pohybu, ale aby dítě nedosáhlo do pusinky.
Pokud tot je týrání - co je pak orthopedický strojek?? je to o náhledu.. a o výkladu.
Měla zábranu, aby si nemohla cucat palec, ale nic jí jinak nebránilo v pohybu a nebyla nijak týraná. Nic jí netisklo a nebránilo v pohybu.
Teta bratrance přivazovala plenou na nočník v rohu ppstýlky - od 3 měsíců - to také nepovažuji za týrání, vy zřejmě ano.
Dítě jsem na nočníčku zvládala udržet, ale uhlídat paleček 24 hodin mimo pusinku byl problém. Po usnutí jsem ručičky zase rozvázala, tedy šlo jen o chvíli usínání a dcerka díky tomu neměla pak problém se zoubky a dalšímmi souvislostmi (deforované patro, rozpláclý palec..)

Kapradina 34186
16.3.2013 0:39:19
Já naopak v mnoha tématech stojím za Tylity, proto mně tento nekompromistní postoj od ní hodně překvapil. Kdysi sem něco její dcera psala, ale hezké čtení, pokud si vzpomínám to nebylo. Vyjadřování třetí cenové skupiny, kdyby Tylity nenapsala, že je lékařka, myslela bych si, že měla problém dostudovat učňák.
Agatha Ch. 135518
16.3.2013 0:37:05
no nic, koukám, že na víc, než na nadávky, se už fakt nezmůžeš...
je mi tě líto, fakt... moc líto... ale můžeš si za to sama...
Tylity 114268
16.3.2013 0:37:00
můj ex by se ti velice líbil, dala bys mu ve všem za pravdu a podebatili byste si na téma, jak jsem hrozná. Proč taky bych se s tak úžaseným člověkem rozcházela kdybych nebyla hrozná, vid.
tolik lží a špatných vlastností..
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 3124  [Dalších 2864 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.