| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 12188  [Dalších 12028 >>]
Dana + Kristýnka
  • 
6.1.2010 9:36:06
Ahoj Gábo a všechny ostatní,

zdravím na tři krále a vinšuju všem šťastný nový rok!!! Mimochodem, v pátek jde Kristýnka za jednoho z králů, bude zřejmě někde na Dejvické, tak třeba se s někým z Vás setkáme. :)

Gábo, co vy, chystáte se taky do školy? K zápisu půjdeme asi všichni a všichni jste rozhodnutí od září nastoupit? U nás se to ve školce rozebírá, někdo chce hned odklad (např. holčička nar. 16.7.), já se chci ještě poradit s píučitelkama, ale směřujeme to spíš na to září.

Práce v bytě jsou u Vás teda fakt nekonečné. Ale až budete mít hotovo... bude to někdy? :-o

Zdravím! Mějte se prima!
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
6.1.2010 9:34:05
Ahoj holky,

také vás zdravím v Novém roce,my byli na chatě přes Silvestr
Jinak my jsme si to užili,Kryštof měl kolem sebe 4 chlapce tudiž dostal školu neustále tu řve,že je pokémon pikačůůůůůů,popř.pirat a nebo kapitán a začíná mi trošku hrabat z výrazu tlustá nenažraná zadnice~e~...koukal se se staršíma dětma na Kung-fu panda
Jinak my jsme si to užili,něco vypili,pohráli společenské hry,podrbali,děti vyblbli,zasáňkovali si atd...a znova v Hnusné Praze bléééééé...
No,ale na konci ledna jedem na hory už se těším...

Jinak Vája jde už 20.1 k zápisu bééé...nějak to ubíháá...a my budem mít školačku:)
Uměleckou jsme ani nehledali,jedna tu je,ale uplně z ruky takže na 100% pujde na Emy Destinnové,chodí tam i na předškoláčka a zítra jdem tam na den otevřených dveří...

Jinak vánoce si děti užili,nějaké fotky mám na FB tak když tak sem hodím:)

snejdi mi chodíme cvičit do centra tvořivosti a i nspirace v Ch.Degaulla a jsme moc spokojený!




Gába 28641
5.1.2010 21:20:37
Zdar holky,
tak jak v Novém roce? Nám včera rozkopali stoupačku na WC - dodělávají, co nestihli před Vánoci - já už se tomu musim smát~z~ přes den jsme bez záchoda, takže výletíme~R^

Holky, co zápisy do ZŠ? Čeká vás to v lednu? Lucko, hledalas nějaké ty umělecké??

Předevčírem jsme byla na Avataru - to musíte vidět! Je to neskutečná bomba~R^~R^~R^ já bych šla klidně znova~:-D
Gába 28641
1.1.2010 13:49:53
Přejeme vám všem v Novém roce co nejvíc zdraví, spokojenosti, štěstí, lásky, peněz....a co nejméně starostí~z~~:-D
snejdi 73688
1.1.2010 11:00:22
Hezký den všem :-)
Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s kroužky cvičení pro rodiče s dětmi a nějaké výtvarno na P6 ideálně v rozsahu Hradčanská, kulaťák, Vokovice. Dceři je 20 měsíců, je hodně živá a šikovná, rozhlížím se po možnostech.

Díky za odpověď a krásný nový rok! ~;)
Petra+Ema+Štěpánek 30493
24.12.2009 13:45:44
Ahoj holky! Všem přejeme krásné svátky a do nového roku jen to nejlepší!!!~x~~x~~x~
Gába 28641
17.12.2009 9:23:49
Ahoj Petro,
já jsem teď koukala na lístky (jsou) a myslim, že na tuhle dobu seženete i na místě.
Petra+Ema+Štěpánek 30493
15.12.2009 14:13:31
Gábo, je potřeba mít lístky koupené předem? Třeba by nám to nakonec časově vyšlo, ale na poslední chvíli už asi nebudou, viď?
Petra+Ema+Štěpánek 30493
15.12.2009 14:07:20
Ahoj holky!
My máme tento týden ve školkách besídky, tak se moc těším. Na Emči besídku chystáme i my rodiče vystoupení pro děti, tak bude legrace ...~t~ Večer máme závěrečný nácvik.
Už se mi podařilo dokončit i cukroví, tak teď jen nějak poklidit. Máme to tu trochu upatlané.~t~
Z dárků mi chybí ještě pár drobností, na to je ale ještě čas. To hlavní už máme.
Gábo, ty saně u nás budou letos pod stromkem taky.~j~ A držím palce, ať se stačíte do Štědrého dne zabydlet!~R^
Kašparova sláva mě láká, ale v pátek to bohužel nestíháme.
Gába 28641
14.12.2009 12:25:42
Čus holky,
jak se máte v předvánočním čase? My jsme zpátky doma, ale do zítřka je tu ještě staveniště~n~ jestli to do vánoc stačím uklidit, to fakt nevím...ale hlavně, že jsem DOMA.

Cukroví máme, o víkendu ozdobíme stromek - mají docela zajímavou akci na jedle v Ikea - stojí 500 Kč, ale pokud ho člověk vrátí do 15.1. v jakémkoli stavu, 300 dají slevu na nákup u nich~R^ to se snad vyplatí, i kdyby se stromek nevracel.

V pátek jdeme od 15.30 do Divadla v Celetné, zase na Kašparovu slávu vánoční, kdyby ste chtěl někdo taky vyrazit~z~

Školní tašku Kryštofovi teď nepořídíme, dostane jí až k narozkám, ale objednala jsem jim dohromady ta skládací saně, tak jsem na ně zvědavá~;) a v sobotu jsem úplně neplánovaně zavítala do Kotvy (která je příšerná) ale koupila jsem 3 krabice lega - mají ho tam docela dost.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 12188  [Dalších 12028 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.