| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 12188  [Dalších 12038 >>]
Dana+Kristýnka
  • 
7.1.2010 11:48:59
Gábo, taky jsme byly dnes na odběru. :) Proč jste šli? Kvůli té vaší alergii? Kristýnka furt nějak odkašlává a stěžuje si čas od času na bříško, tak ji dr. vzala asi z gruntu. Tak doufám... Jinak se chystáte v tom březnu do Petry? Kdy? Přijeli bychom třeba na víkend, kdyby Vám to nevadilo. :)

Petro, známí mají děti z carcassone - tuším - sběrači a lovci? Jejich holčička už je školačka, ale taky na tom všichni ujíždějí.

Jinak my do školy asi taky půjdeme, zjistila jsem, že tam zrovna dvě první třídy mají dobré paní učitelky, tak snad se k jedné z nich dostaneme.

Jo, Gábo, cože to bude dělat Kryštof za sport to druhé? Přelož mně to. :)

Předevčírem se naší paní učitelce ze školky narodila holčička Karolínka. 4 kg, 53 cm. Hezká, že? Jako Valinka - kdysi dávno. :)

Pa, jdu něco dělat. Jdem odpo s Kristýnkou k zubařce. Mějte se!
Gába 28641
7.1.2010 11:12:46
Ahoj holky,
tak my jsme zvažovali Drtinku a Radlickou, ale druhá to vyhrála. 20. ledna taky mažeme k zápisu~j~ A Kryštof začíná s atletikou a capoeirou - to jsem na něj zvědavá!
Možná se blýská na lepší časy s jeho hysterií, protože dneska si nechal úplně v klidu (konečně!) odebrat krev~R^ musela jsem ale slíbit velkou odměnu - 19.2. jde na tu dinosauří párty do O2 arény~t~ tomu bysme stejně neunikli...
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
7.1.2010 8:45:23
Dobré ráno,
já jsem k vánocům dostala tantrix http://www.iqhracky.cz/products/tantrix-gamepack-strategicka-hra-a-hlavolam.html
fakt je super jednoduchá člověka pohltí,my jsme na ní ujížděli celý týden:)a ti naši předškoláci by jí zvládli už také!
a z loňska mám Dobu kamennou http://www.rebelteam.net/produkty/deskove-hry/doba-kamenna/doba-kamenna-stolni-hra.html a ta je taky príma!!!

Jo a Val dostala karetní hru UNO tu mohu taky doporučit:)
Petra+Ema+Štěpánek 30493
6.1.2010 20:35:21
Lucko, co teď hrajete za společenské hry, máš nějaký zajímavý tip? My teď hrajeme Osadníky z Katanu. Zatím ty základní. Uvažujeme, že si pořídíme nějaké rozšíření.~z~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
6.1.2010 18:56:59
Jééé tady to ožilo:oD

Petro opravdu triko s pokémonama né,děkuji~t~

Teda holky za chvilku budem řešit školáky,mě se do toho ták nechce,už jen povinosti bééé...

U nás se jde do školy taky na 100%,mám taky v merku 2 školy,ale Destinka nejspíš zvítězí,ani nevím kam půjde Eliška,nějak jsme neměli čas to s Danielou probrat,ale jednoznačně vím,že do stejné třídy nechci,aby ty dvě treperendy chodily:)

Na Avatar se taky chystáme a už se těším moc!!!Ale ještě se těším na New moon-což je moje srdeční zaležitost~f~~t~

Jinak my jedem s partou do Jeseníků jako vždy:)
Petra+Ema+Štěpánek 30493
6.1.2010 14:52:53
Lucko, mám tu po Štěpánkovi tričko s Pokémonama, nebudete ho chtít?~t~~t~~t~
Petra+Ema+Štěpánek 30493
6.1.2010 14:51:30
Ahoj holky, zdravím v novém roce!

My jdeme k zápisu na konci ledna, na 99% Ema do školy jde. Učitelky jsou jednoznačně pro. Ještě budou mít ve školce psycholožku, ale předpokládám, že tam žádný problém snad nebude.
Gábo, půjdeme na Santošku. O jakých školách uvažujete vy?

Na hory se taky chystáme. Letos to bude na Benecko. Už se těšíme.

Jinak jsme si svátky užili, jen jsme si bohužel vystřídali nějakou hnusnou virózu. Mě se to drželo 14 dní!:-© Tak doufám, že máme na chvíli zase vybráno.
Gába 28641
6.1.2010 11:34:39
Ad Avatar - je pravda, že ač netrpim žádnými závratěmi, z těhlech záběrů jsem měla dost často zpocené ruce~;) jinak mi trvalo pár minut, než jsem si zvykla na 3D brýle, v jeden okamžik na začátku se mi i udělalo zle, ale pak jsem je vůbec nevnímala. Byli jsme tady ve Village na Andělu, protože Imax je vyprodán tak na měsíc dopředu~;((
Gába 28641
6.1.2010 11:31:57
Ahoj holčiny,
Dano v pátek bude hotovo~:-D pak uklidim a tak rok zase tady nechci žádné dělníky ani vidět!!! (ještě nás ovšem čeká výměna všech oken - doufám, že ne na podzim~;))

Kryštof půjde do školy určitě, jen teď zvažuju, kam ho vrhnout na zápis - váháme mezi dvěma školami.

Kam půjde Petro Ema?

Na hory se chystáme taky, v lednu Orlické hory a v březnu zase Harrachov.

U nás jedou taky dvd od ježíška - Cars a Doba ledová - obojí teda můžu i já~:-D, pandu Kryštof viděl jen u známých a hlášky si nepamatuje, ale jinak mě taky oba krmí a co vypráví ve školce! Učitelka se vždycky směje ještě odpoledne a všechno mi to bonzuje~t~
Dana + Kristýnka
  • 
6.1.2010 9:41:07
Lucko, to jsme se sešly. :)
Jo, Gábo, nevím, jestli by Avatar byl na mé nervy:), ale asi to zážitek byl. Kde jsi na tom byla?

Lucko, kam se chystáte na hory? My máme až na únor zamluvenou Malou Úpu, už se těším. Co Jeseníky? Nepojedete tam zase? Pa
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 12188  [Dalších 12038 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.