| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 870  [Dalších 640 >>]
Enko 11587
18.8.2008 20:36:15
Tak s temi ATB bez testu rozhodne nesouhlasim...nam dr. Jerabkova tento test dela vzdycky a nejednou nas tim od ATB uchranila. Chodime k ni uz 4 roky.
pianissimo 67446
18.8.2008 15:29:50
Myslim, ze si nevyberete, doktorka Jerabkova je sice mila a sympaticka, ale v cekarne stravite pres hodinu a ordinuje leky bez testu na antibiotika (pokud se teda nic nezmenilo), doktorka Kumprechtova zase tyto testy dela, nez nejake diteti nasadi a pokud se nestane neco mimoradneho, v jeji cekarne nestravite vic jak pul hodiny. Neda se rict, ze by jedna byla horsi nez druha, samozrejme v ramci moznosti to ujde, ale stejne nepocitejte, ze Vam pomuzou vzdy tak, ze budete v klidu. Nedam dopustit na to se v pripade nejasnosti sebrat a odjet s ditetem do Prahy do nemocnice.
Simo 85368
5.8.2008 12:00:52
Ahoj Kačko, dnes jsem narazila na tvůj příspěvek. my e budeme stěhovat do Nupak snad koncem tohoto roku a v říjnu se nám narodí Anetka. to bychom měli být s termínem jen kousek od sebe, ne?
Hanuli 39399
22.7.2008 13:22:00
Dekuji moc. Rozhoduju se mezi doktorkou Sommerovou a Hrabovou, tak jsem chtela vedet nazor i na ni.
LilyAA 84752
22.7.2008 10:52:06
chodila jsem k ní od 14 asi do 19, byla fajn. ale detaily si už bohužel nepamatuju, je to už 10let~k~
Hanuli 39399
16.7.2008 11:36:57
Nemáte prosim vas nekdo zkusenosti s detskou doktorkou Hrabovou v Říčanech? Děkuji.
lendys
  • 
14.7.2008 20:39:03
Ahojky my chodíme k Mudr.Kumprechtové, já osobně jsem kní chodila od mala a mrzelo mě,že jsem musela jít k dospělému doktorovi, nicméně teď mám dvě malé holčičky a chodím s nimi k pí.Kumprechtové nadála. Je moc hodná, vstřícná, není problém kdykoliv(i v noci zavolat) na mobil. Dokonce se můžete zastavit i u ní doma, mimo ordinační hodina.Nic není problém

Všem opravdu doporučuji
macčí,Matyáš04,Richard08 25822
7.7.2008 23:10:41
Ahoj Deni,
měli jsme kocourka briťáka,3 roky léčili ho na písek v močovém měchýři .......... osobně si myslím,že u kočiček je tohle velký problém,který se málokdy zdárně vyřeší,takže jsem jim neměla za zlé ,když jsme o něj přišli.Ale vadilo mi tam dost arogantní chování některých členů týmu (především tam byl takový mladý doktor) a ke kocourovi se nechovali jako k živé bytosti,ale jako k dalšímu číslu na kartě. On byl dost velký bojovník,tak s ním měli občas spoustu práce,to přiznávám.
To se mi u dr. Chrouta nikdy nestalo,tam mám jen vyhlédnutou dr. která je trošku slabší při zacházení se zvířaty,ale ostatní jsou naprosto zlatí - komunikují se zvířetem,dokáží ho uklidnit a i mě dost překvapili ,že nakonec diagnoza byla zcela správná - i když 3 další konzultovaní veterináři tvrdili,že kocour (máme nového nalezence - mainská mývalí) skončí na kortikoidech - tak paní dr. doporučila obojek proti blechám,protože přesně na ty je Hugo alergický. Podařilo se nám ho společnými silami vypiplat a uvést do rozumné formy. A krom toho Dr. Chroust (který už v ordinaci mimichodem skoro vůbec není :-) ) má u nás na vsi hospodářství,takže trochu i sousedská solidarita .

Tak abych to shrnula - vadilo mi spíš chování lidí,než že bych zpochybňovala jejich odbornost. I když tomu dr. nikdy nezapomenu ,že mi řekl že kocour už je mnohem lepší a vše je na dobré cestě (chodili jsme tam každý den - 10dní za sebou ) a já ho pak ráno našla mrtvého. Asi mě chtěl povzbudit,protože jsem tam nechávala slušné peníze a začínala jsem mít pocit,že to trápení nemá smysl.Peníze vem čert,ale ........... no to je smutné,nebudu to tu rozmazávat.
;((
Deni+František+Ella 13842
7.7.2008 22:24:26
Macci - co se vam na te veterine prihodilo?
my tam chodime teda jen na nejake drobnosti a na velke veci a operace radsi do Prahy na Vinohrady ... ale zatim zadna spatna zkusenot.

Radsi me postras ted, nez se nam taky neco prihodi:-)

Obavam se ze Vitousova uz asi nebere... my jsme s ni taky spokojeni, ditko nam vecne marodi/lo a posila nas vsude mozne i nemozne na vystreni a ma vzdy velky zajem prijit problemu na kloub. Taky bych chtela takoveho obvodaka pro sebe:-)
macčí,Matyáš04,Richard08 25822
7.7.2008 21:44:25
ano to souhlasí - nejmenovala jsem neb nemám dobrou zkušennost ,pokud nezměnili kuchaře,což je asi pravděpodobné (kde mi nechutná tam už příště prostě nejdu). Bohužel mexická restaurace nedosahuje ani v náznaku kvality podobných zařízení v Praze.Bohužel.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 870  [Dalších 640 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.