| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 870  [Dalších 630 >>]
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
7.7.2008 20:36:33
A k restauracim bych jeste pridala La Fattorii, pizzerie u soudu a jeste mexickou El dorado u 3. ZS...
macčí,Matyáš04,Richard08 25822
7.7.2008 20:27:10
Ahoj,
my jsme se do Brandýsa přestěhovali před cca 5 lety. Bydlíme v Popovicích což je mezi Dřevčicema a Brandýsem - od vás asi 1 km pěšky.
Pediatr - slyšela jsem ,že Dr. Vitoušová je skvělá (otázka je zda bere nové děti). My jezdíme do Odolené vody za Dr. Matrasovou (původně ordinovala v Brandýse a tak mi vyhovovala,že jsme šli za ní ,když "odešla";).

Zubař - máme v Praze,dobrý zubař se prostě nemění.

Praktický lékař - dr.Bambas trochu samorost,ale super

Veterinář - jednoznačně Dr. Chroust (na Pražské před přejezdem,trochu nenápadná ordinace,ale super lidi) za přejezdem vedle lékárny,je druhý,ale po zkušenostech mě tam už nikdo nedostane ani heverem.

Kultura - zatím jsme si kromě osvědčených slavností (sv. Václav,tradiční trhy před vánoci,Hopsa Hejsa a pod) nenašli moc příležitostí se v tomto městečku kulturně vyžít.Ale možná je to hlavně naším přístupem k věci a tím,že za kulturou prcháme stále do Prahy.Jinak přímo v Dřevčicích byla tzv. Villa Drevcici - středověká tvrz a tam se pořádali pěkné akce.

Restaurace pizzerie u zámku Felicita (www.felicita.cz) ,další ve St. Boleslavi La Favola (www.lafavola.cz) a další je na náměstí v Brandýse (http://cz.hotel-paganini.cz/brandys/?sklik)......... to jsou vyzkoušené. Všechny dobré - V La Favole dělají i dobré maso ne jenom pizzu.

Jinak portál města www.brandysko.cz
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
7.7.2008 18:26:32
zubař Dr. Kadlecová
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
7.7.2008 18:25:43
Prakticky lékař Dr. Bambas...veterinář Dr. Chroust...
Anuška a 2♥ 33246
7.7.2008 18:24:48
Jsem z Jenštejna- od Dřevčic je to kousínek a abych řekla pravdu, ve všem využívám Prahu.
Mlada 36824
7.7.2008 17:12:40
Pediatr: Dr. Vitoušová - v Brandýse naproti poště.
7Olga 65905
7.7.2008 16:35:44
Ahojte maminky! Chtěla bych se zeptat, zda jste některá z této lokality??? My bychom se měli na podzim (tipuju spíš v zimě) stěhovat do Dřevčic (3km za Prahou). Nyní žijeme v Praze. A tak bych se chtěla již nyní informovat, resp. potřebovala bych tipy na dobrého pediatra, praktického lékaře, zubaře, veterináře, restaurace, kulturní vyžití apod. Byla bych moc ráda, za každé doporučení již vyzkoušeného....Děkuji mockrát...
Káťa 2 kluci 41228
6.7.2008 19:26:30
Mudr.Lenka Jeřábková je jedna z nejlepších dětských doktorek co jsme kdy měli.Bydleli jsme v Přišimasech a chodili k ní.Chodila jsem tam od první třídy až do plnoletosti i když jsme se v mých devíti odstěhovali do Prahy tak jsme u ní zůstali.Je ochotná,příjemná a milá.Moc mě mrzelo že od ní musím přejít k doktorovi dospělých.Brácha k ní ale chodí pořád a vždy mu ve všem vyjde vstříc.Já sama už mám teď dvě děti a bydlet někde blíž,určitě chodíme k ní.Takže pokud nevíte kam,tak běžte tam a určitě budete spokojení.:-D
Jeessiiccaa
  • 
5.7.2008 10:11:44
Ahojky mi chodime k doktorce Kumprechtove do Úval a ja jsme sni teda moc spokojena.
Taky ma starosti o ditka takze uvadi svuj telefon a je velmi ochotna.
pavlína
  • 
4.7.2008 22:42:14
teď se jdu přihlásit k dr. Lence Jeřábkové v Úvalech. Slyšela jsem na ni jen samou chválu. Tak pak se hodím info. Prý má dobré ordinační hodiny a dává na sebe mobil, lze jí volat i večer místo pohotovosti, i pro případ konzultace.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 870  [Dalších 630 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.