| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 870  [Dalších 620 >>]
Káťa 2 kluci 41228
2.7.2008 17:00:18
ahoj,stavíme baráček v Postřižíně a tak jsem se chtěla zeptat,zda tam taky nebydlíte a nebo nestavíte baráček(teda my ne,ale firma:) ).Je tam teď hodně rozestavěných baráčků.Ráda bych tam našla nějakou kamarádku taky s malýma dětma.My ho budem mít dostavěný tak kolem toho prosince.
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
1.7.2008 13:34:50
Nevím zda používá nebo doporučuje homeopatika, každopádně Vám řekne narovinu co si myslí, a snaží se pro malé to nejlepší - moje švagrová má chlapečka s rozštěpem (nyní 3 roky) a paní doktorka jí pomohla a fakt to je teď už dobré a není na něm nic poznat. Taky jí dává radší bylinky než přášky, a je radši pro mléko mateřské než umělé. myslím že když tam zajdete pozeptáte se a poradíte se - pak se rozhodnete zda tam budete chodit či ne.
Aschin 71135
1.7.2008 7:36:18
Ahoj holky,
moc dekuju za vase prispevky. Uz jsem slysela na tuto pani doktorku chvalu i odjinud, doufam, ze tedy bude opravdu skvela. Nevite, pouziva treba i homeopatika atd.???? Co me treba hodne stve na nasi Dr. je, ze nam vnucuje porad jednu a tutez znacku UM, skoro mam pocit, ze bez piti teto umelky neprezije zadny miminko :-D
Petra,Verunka a Kristýnka 42541
30.6.2008 23:39:14
Ahoj,my taky chodíme k pani doktorce Sommerové a je moc hodná.Vřele doporučuju.:-)
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
30.6.2008 21:07:04
Ahojky,
moje švagrová chodí do Říčan k doktorce Sommerové a je úžasná - i já jí mohu doporučit, malá měla problém a bez váhání mě vzala aniž bych u ní měla kartu (bydlím v Praze) a já byla ráda, a nic jsem neplatila.
Aschin 71135
30.6.2008 16:12:33
Ahoj holky,kam chodite se svyma prckama k detskemu lekari? Jake mate zkusenosti? Zajimaji me ty pozitivni a zvlaste i ty negativni. Moc diky za postrehy.
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
24.6.2008 21:14:28
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o hodnocení mojeho čertíčka - zabere to jen chviličku a všem kdo tak učiní - mooooc děkuji a Nikolka mává :)))

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/14643/
hrabetova-nikola.html
Valleria 82981
16.6.2008 18:02:36
Zdravím všechny maminky,já sama jsem maminou 3-měs.synka Kristiána a s ostatníma maminama jsme se domluvili na focení našich sluníček.Jestli se k nám chcete přidat stačí když napíšete na valerie.tomaskova@seznam.cz jedná se o takové starodávné fotky,koukněte se na
www.netradicni-fotografie.cz jsem s tou paní fotografkou domluvená,že by přijela třeba i do našeho města, zvažte a kdyžtak napiště,budu ráda,když mi některá maminka pomůže s organizací,děkuji a jinak přeji krásný den:-)
Terezie 30.10. 76340
15.6.2008 22:30:04
Ahoj,musím reagovat na tvé info o Měšicích.Školka státní tady je opravdu krátce,jen přes 40 let:(,soukromá funguje již přes rok.Nevím,co si představit pod pojmem roztahaná,ale asi neznáš okolní vesnice.Je pravda,že vlak z obce moc lidí nevyužívá,ale autobus jezdí pravidelně,v současné době jen do Letňan k metru,další linka do Brandýsa a třetí linka přes Líbeznice na Prahu.Protože jsem se zde narodila a žiji zde jen 37 let,dost mě tvůj článek překvapil,takže tohle je jen vzkaz pro upřesnění,jinak přeji hezký den,Jana:-)
Aschin 71135
9.6.2008 7:31:11
Moc prosim, nemate nekdo kontakt na sikovneho zubniho lekare/ lekarku v okoli Uval? Moje Dr. bohuzel zemrela a ja ted nmohu najit nikoho kdo prijima pacienty a ma dobre reference. Dekujiiiii.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 870  [Dalších 620 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.