| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 870  [Dalších 540 >>]
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
14.11.2007 11:36:45
Já mám až v praze 10- strašnice- pokud chceš dám kontakt.
Naxii M05+ K08 + J16 33633
13.11.2007 15:34:31
Ahojky holky, máte někdo dobrého gynekologa/gynekoložku poblíž Čelákovic bo na Pze 9?

Ifca
  • 
12.11.2007 22:44:16
Dekuji Vam obema za odpovedi. Tes- urcite te budu kontaktovat.Veroniko s Nikolkou - treba se tam potkame - budu moc rada.
Hezky vecer
Ifca
Leni a Kubi95
  • 
10.11.2007 15:15:51
nenašla by se tu mamina dvanáctiletého chlapce z Horních Počernic, Vinoře či Zelenče a blízkého okolí pro různé akce s dětmi či návštěvy?Napiš na mail.Dík.Lenka.
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
9.11.2007 10:11:15
Ahojky,
já pocházím z Mnichovic a za tu dobu se toho tam změnilo hafec, naposledy myslím ped 3 roky, chodila tam moje sestřenka a nwmohla si vynachválit a to je drzh člověka co vše kritizuje a moc se jí něco jen tak nelíbí.

Pak záleží na tom jestli chceš aby tvoje dítě mělo v daném místě nějaké kamarády, pokud ho budeš vozit jinam , tak ho okrádáš o místní kamarády a kamarády bude mít jen v místě školy. A to ti říkám není jednoduché.

Klíďo můžeš se domluvit s ředitelkou a ta ti to tam všude ukáže a uděláš si sama moc dobře posudek zda je dobrý a zda ne. Uvidíš sama i učitele, jsou tam teď skoro všichni mladí.

Přeju hodně úspěchu s rozhododváním.

Veronika
Tes
  • 
8.11.2007 21:34:05
Ifčo,
na mnichovickou základku máme dost rozporuplné reference, takže jsme děti nakonec dali jinam. Nevím, zda se chytíte v Říčanech, je tam velký přetlak, chybí docela dost žákovských míst a údajně děti odjinud už nechtějí brát. Dojíždění do Prahy - záleží na věku dítěte, ale zdá se mi to pro ně jako dost velká zátěž. Jednou týdně to absolvujeme do ZUŠky a máme toho všichni plné zuby.

Doporučuji podívat se na http://www.zsmnichovice.cz/mapa/index.htm. Na škole se dělal projekt "Mapa školy" a na uvedené adrese jsou hodnotící grafy. Ty rozdíly oproti průměru jsou dost zarážející. Hlavně to, jak velmi nízko hodnotí úroveň výuky a atmosféru ve škole sami učitelé - a podle názoru rodičů, které tady znám, to je asi bohužel pravda. Jinak podle grafů se ve škole dětem vcelku líbí - a také to realitě asi vcelku odpovídá. Rodičům se ovšem škola už líbí podstatně méně.

Bohužel se stěhujete do regionu, kde probíhá živelná výstavba, aniž by se zároveň řešila občanská vybavenost, takže nepočítejte s nějakým velkým výběrem. Člověk je nakonec vděčný za cokoliv. Pokud vás zajímá tato problematika blíže, zpracovala jsem k tomuto tématu webové stránky, najdete je na web.iol.cz/tes. Někde tam na mě je i kontakt, kdybyste potřebovala bližší informace. Mohu vám sehnat reference i na jiné školy v okolí, kdybyste si vybrali něco jiného. Hodně štěstí v novém bydlišti.


Tereza 30 a Jiříček 3roky
  • 
7.11.2007 13:54:02
Ahoj,jsme z Říčan najde se tu maminka která by ráda zašla na procházku,na kávu a popovídala si dětech a ....atd!!!
Tel.:777 852 930
Ifca
  • 
2.11.2007 14:21:00
Ahoj holky, prosim Vas, netusite niktera, jaka je mnichovicka zakladni skola? Porad si lamu hlavu zda dceru prihlasit tam, nebo vozite dite do Rican? Je tam nektera zakladka opravdu dobra?
Pripada Vam realne vozit decko az do Prahy na zakladni skolu?
Zatim si to nedokazu predstavit, porad jeste bydlme v Praze, ale od pristiho skolniho roku uz budem mimo Prahu - v Mnichovicich.
Dekuji za jakykoliv nazor, radu
Hezky den Ifca
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183
1.11.2007 10:29:51
ahojky holky koukam ze hodne vas tu je ze Zelence.. nechcete se sejit.. mame to koussek.. v Zelenci jsem si prozila par krasnych chvil.. je tam krasne..
Eva + kluci (02,03,06) 3266
15.10.2007 22:02:56
Jano, my také bydlíme v Zelenči a proto bych se ráda zeptala, kterou "restauraci vybavenou na děti" jsi měla na mysli. Za těch 5 let, co tu jsme, jsme ji ještě neobjevili.
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 870  [Dalších 540 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.