| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 870  [Dalších 530 >>]
Jana, 2 d - 03, 07 9425
13.10.2007 21:54:45
ahoj, bydlím v Zelenči, mám dítě 4 roky a za měsíc čekám další - a jsme velmi spokojeni, bydlíme zde rok a půl, přišli jsme z centra města. největší výhoda - vlakové spojení do města, na nám.republiky - Masarykovo nádraží je to 30 min a vlak jezdí ve špičkách každou půlhodinu, jinak každou hodinu, až do půlnoci a pak od 4 ráno. Až na vyjímky jezdí spolehlivě, lepší než autem, jezdíme do práce každý den do centra.

takže do práce jezdím kratší dobu než z pražských sídlišt. Obchody na Černém Mostě, včetně Ikey jsou kousek, ale i zde jsou dvoje potraviny, drogerie, smíšené zboží, restaurace zařízená na děti, jakou jsem ve městě těžko hledala, lékařka, zubařka, školka má 4. třídy (tedy rok jsme čekali na přijetí), škola. Hezké dětské hřiště atd, spíš je to jako městská čtvrt.

Dost ale jezdíme do Čelákovic - také doporučuju místní mateřské centrum, pořádá i řadu akcí. ale i v Zelenči se během roku hodně změnilo, ve škole je cvičení pro maminky, pro rodiče s dětmi... bydlí zde hodně nových lidí - rodin s dětmi, jsou zde cyklostezky a hodně se jezdí na in-linech.

Blízko Zelenče jsou Mstětice, tam se mi to ale nelíbí, myslím, že vybavenost tam není žádná a vlaky tam staví jen některé.

Jediné minus - je to rovina, okolo jsou jen pole... ale to je v této oblasti všude, na víkendy tedy vyjíždíme do hor.

Tak třeba se uvidíme;-)

Jana
Červánek 13661
13.10.2007 9:40:07
Andy, stav se v mateřském centru, tam jistě najdeš kamarádek dost - a kámošů pro prcka taky:o)
Jsem ve stejné situaci - v Čelákovicích nikoho neznám, ač už tu bydlíme 6 let, protože dosavadní aktivity jsme směřovali ku Praze. Ale v těhotenství jsem navštěvovala místní předporodní kurz a už tam jsem se seznámila se spoustou mamin - a teď, co je Jenda na světě, chodíme na cvíčo pro mimina a je to fakt super:o)
Andy 27 a Jáša leden/05
  • 
7.10.2007 15:53:53
Ahojky, najdeme v Čelákovicích nové kamarády? Během října se tam stěhujeme do domečku v nové zástavbě kousek od té nové vlakové zastávky v Jiřině. Ozvěte se mi mailíkem na loneless@seznam.cz nebo 602/344 325. Budeme se těšit.. už teď tam často jezdíme k vůli dodělávkám a kontrolám..
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
14.9.2007 15:26:48
Máš recht Míšo.V Zelenči jsem byla o víkendu se synem na fotbale a to ani nepoznáš, že nejsi v Praze.
Z Čerňáku je to za rohem :o). A i to hřiště máte krásný.
misa2301 55447
13.9.2007 15:43:41
V Zelenči bydlím a pokud máš auto, ani nevíš, že jsi "na vesnici" na Černý Most je to do 10 minut, kde je vše od doktorů po krámy....
Školku i školu tu máme a nově je postaven nový obr dům, kde bude také další škola i školka, tím, že se tu vystavělo hodně nových domů a přistěhovalo se spoustu mladých rodin, kapacita stávajících nestačila...škola tu hlavně byla jen do prvního stupně, pak se jezdilo do Počernic, kde "naše" děti neviděli rádi, takže i proto se zahájila stavba a bude tu i druhý stupeň!!!
Jinak do Prahy jezdí autobus i vlak, vlak jezdí ve špičce po půl hodině, autobus asi po hodině.
Máme tu poštu, pár malých obchůdků, kde seženeš zákl.potraviny, dětskou Dr. a zubařku.
pavla
  • 
10.9.2007 21:57:09
Zeleneč znám jen v vyprávění a v Měšicích žijou blízcí známí. Není tam školka ani škola. Školka se tam rozjíždí prý nějaká soukromá, jinak se musí do Líbeznice. Měšice jsou celkově takové hodně roztahané. Vlak jezdí sporadicky, autobusem se musí často v Líbeznicích přesedat....zase autem je to třeba do OC Letňany či do Globusu Čakovice kousek....přeji šťastnou volbu. My stavíme v Úvalech, taky to bylo dilema, ze středních Čech nejsme ani jeden :-)
macčí,Matyáš04,Richard08 25822
8.9.2007 16:48:08
tak se omlouvám - jak to dopadlo po 1.září nevím ještě jsem tam od té doby nebyla - nejlepší by bylo tam zavolat a zeptat se přímo
macčí,Matyáš04,Richard08 25822
8.9.2007 16:44:36
Ahoj Petro,
pan primář v nemocnici je stále, jinak má ještě soukromou praxi - viz odkaz dříve .
Veronika,Niky 5/06+Martin 5/10 46455
5.9.2007 16:30:11
ahojky ,
v \Mnichovicích bydlí moje švagrová Zuzka, ta má 2 roky chlapečka Fandu. Určitě bude ráda když si napíšete a budete někam na procházky, já jsem tam občas a ráda se k Vám tak ypřidám - zájem máme- napiš na kralik@razdva.cz - jelikož nejsem teď u Zuzky tak jí to nemůžu říct. Díky Verča
Nicolla
  • 
5.9.2007 12:12:55
Ahoj Veroniko,
bydlím kousek od Mnichovic a ráda bych se seznámila s nějakou fajn maminkou. Nebydlím tu dlouho a žádné maminy v okolí zatím neznám. Mám osmiměsíční dcerku. Máš-li zájem, napiš mi na n.k@email.cz. Těšíme se!
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 870  [Dalších 530 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.