| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 870  [Dalších 440 >>]
Verča + 2 dětičky
  • 
27.4.2007 20:11:34
Ahoj, já jsem z Úval kousek od Slovan, jsem tu 2 roky a je to tu prima, hlavně tahle část Úval je moc fajn. Opravdu tu jsou zatím jen 2 školky - o té Pražské se říká, že je pro prominenty a berou se tam spíše jen předškoláci nebo děti zaměstnaných maminek Kollárova je podle mého taky prima, dokonce tam budou rekonstruovat zahradu. Já teď podala přihlášky na obě školky, tak uvidím. Každopádně dítě musí mít bydliště v Úvalech, jinak je to bez šance a nejlépe ještě 1 rodič. Pak jsou také zvěsti, že by se na Slovanech měla stavět nová školka, ale nevím, co je na tom pravdy:-). Klidně se ptej, pokud budu vědět, ráda poradím.

Ahojky Verča
Andy27,Jáša 2
  • 
27.4.2007 1:03:55
Ahojky, do dvou měsíců se budeme stěhovat do domečku v Čelákovicích a tak bych se ráda seznámila s nějakou maminkou a jejím prckem, který by si mohl rozumět s mým. Už se těšíme na společné akce, návštěvy, procházky, hřiště, kafčo a hlavně popovídání si.. Andrea ( Hrdinka26@seznam.cz)
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183
26.4.2007 13:03:38
Anro jsem ze Sestajovic... tyy jo ty mas doma posilku... taky bych mela trochu zacit cvicit.. mam sice malyho prcka ale ale je rad ve spolecnosi hodne lidi. Muzem treba jen zajit na prochazky.. ale rada s tebou zacnu cvicit.. :o)
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183
26.4.2007 13:01:01
Ahoj Jandulko.. dlouho jsem tu nebyla.. bydlim od ledna v Sestajovicich hned na kraji v ty oranzovy novostavbe vedle videopujcovny. Taky tu nikoho neznam a snazim see nekoho poznat abych nebyla furt sama doma nebo nejezdila s kocarem sama. Mam 5 mesicniho chlapecka Daniela a rada si budu pisat a rada predam nejake rady. Je mi sice 23let ale urco si budem rozumet :o)
Třešničky 53856
26.4.2007 9:27:23
Přistěhovali jsme se do Měšic před 3/4 rokem a taky jsme po narození syna (prosinec 2006) hledali doktorku. Dostali jsme doporučenou pediatričku Dr. Drahorádovou v Neratovicích a jsme s ní maximálně spokojení. Když není potřeba použít normální léky, tak nasadí homeopatika nebo jinou alternativní léčbu a po 4 měsících, co k ní chodíme, bych ji "pozlatila". Radí i mě, co můžu používat při kojení.
Evening,Terka02/07,Verča 07/09 56072
23.4.2007 10:49:05
Ahojky, bydlim kus od Kostelce, jestli chces napis mi na mail evae.havlova@seznam.cz.
Martina, Kubíček 11/06
  • 
20.4.2007 11:11:13
Oprava: Trochu se mi to umazalo, má tam být jako malá a moje máma tam dělala sestru.
Martina, Kubíček 11/06
  • 
20.4.2007 10:58:47
Ještě mě napadla v Neratovicích MUDr. Dvorská, sama jsem k ní chodila jako moje máma u ní dělala sestru. Taky je dobrá.
Hanka
  • 
17.4.2007 15:15:36
No my jsme v Mratine a detskou doktorku mame zatim porad v Praze, tak bych to casem do budoucna chtela zmenit a trochu se priblizit, nebot ta prazska cast je dost blba na dojizdeni a hlavne parkovani.
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 870  [Dalších 440 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.