| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 430] Názory 431440 z 870  [Dalších 430 >>]
Daja
  • 
16.4.2007 21:40:20
Ahoj hledame kamaradku s Prahy vychod okoli Kostelec nad cernymy lesy a pristoupim a Ceskym Brodem
Budeme se tesit
Martina, Kubíček 11/06
  • 
16.4.2007 12:20:26
Neodpovím Ti asi úplně přesně, ale nevím, odkud jsi. My jsme z Hovorčovic a jezdíme k vynikající paní doktorce Kopecké do Letňan. Je to sice už v Praze a jezdíme autem, ale neměnila bych.Od nás je dobrá dostupnost i MHD ( 351 staví kousek od ordinace ). Od nás jezdí maminy ještě do Čakovic a do Líbeznic.
palenx
  • 
12.4.2007 19:36:01
Zdravim, chtela jsem se zeptat jestli sem nechodi i maminky z Odolene Vody, nedavno jsme se sem prestehovali, mam 8 mesicni dcerku a nikoho tu neznam. Budu moc rada, kdyz se nekdo ozve. diky
Hanka
  • 
12.4.2007 17:17:21
Ahoj, stehujeme se na Prahu vychod a hledam ve vyse uvedenych lokalitach dobreho pediatra, abychom nemuseli dojizdet do Prahy ke stavajici detske doktorce. Diky za Vase tipy, rady a doporuceni. Hanka
Lenka (2 děti) 7023
6.4.2007 9:24:57
Ahoj Pavlo,

doplním ti tvé info o Květnici. tam je situace se školkou víc než komplikovaná. Obec má snad smlouvu se Sibřinou, ale tam lze umístit jen zlomek dětí. Plánují tam sice do září nějaké rozšíření, ale jedna třída navíc nic moc neřeší. Pak je v Sibřině soukromá školka, kam dítko bez větších potíží vezmou. A přímo v Květnici je hlídací centrum - také jakási soukromá školka.

Bohužel dostat dítko do obecní školky je čím dál větší problém. A ne každý si může soukromou dovolit.
Pavla, děti 3,5+1rok
  • 
2.4.2007 15:26:49
Ahoj,
asi za rok bychom se měli stěhovat do Úval (Na Slovanech). Máte někdo zkušenosti s MŠ Pražská a MŠ Kollárova? Jaká je jejich úroveň? Jsou plné? A jak se v Úvalech vlastně žije:-)?

Obecně se trochu děsím. Satelit - rázem o 1000 obyvatel víc. Spousta dětiček. Jestli nás vůbec do nějaké školky vezmou? Slyšela jsem, že v Květnici snad vzniká nějaká soukromá školka??? Navíc v době zápisu ještě nebudeme mít trvalé bydliště v Úvalech.....tak se mi to teď všechno honí hlavou :-)))
Tereza a Jiříček
  • 
29.3.2007 14:16:59
Nemáš zač!! To my auto máme,ale používá ho denně přítel,jezdí s nim do práce!! Tak se mějte a napiště mi potom kdyžtak na email,radši ti ho ještě jednou napíšu: tereza.pliskova@seznam.cz Děkuju
Verča+Štepi+Terezka 40282
29.3.2007 13:00:54
Diky moc Terko za kontakt. Ted jeste auto taky nemam, ale doufam, ze do mesice uz ho koupime. Tak ze to urcite zkusim a dam Ti potom vedet. diky moc jeste jednou!!!
Tereza a Jiříček
  • 
29.3.2007 0:19:05
Tak jsem něco hledala a našla jsem jmenuje se to Baby club Nemo,Nad Bahnivkou (tenisový areál) číslo na pí. Špačková 606 54 17 12.
Snad ti to pomůže,já jsem tam nebyla jeslikož nemám k dispozici auto.Byla by jsi tak hodná a dala mi potom jen vědět na již zmíňovanou adresu jaké to tam je???
Děkuju moc
Tereza a Jiříček
  • 
29.3.2007 0:01:38
Ahojky,je to kousek za Říčanama,když jedeš z Říčan na Pacov! WWW stránky myslím nemají,ale můžu se pokusit to zjistit. Kdyžtak mi piš na můj email tereza.pliskova@seznam.cz
[<<Předchozích 430] Názory 431440 z 870  [Dalších 430 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.