| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Písek

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 731  [Dalších 631 >>]
Ivana, 2 děti 47041
3.9.2007 21:37:48
Čauky.
Bundaško, tak jsem teď dočetla, jaké jsi měla trápení. Chudáček malý, to je jedno, že spí s váma v posteli, potřebuje se teď pořádně pomazlit, hlavně, že je zdravý.

Renčo, ty už chodíš do práce? To máš dobrý, že je to tak malý úvazek. Z Itálie jsme se právě vrátili, bylo parádně, poslední dva dny nás sice zlobilo počasí, ale i tak jsme si to užili. Tak ať vám ta dovča vyjde, kam přesně jedete?

Taky bych někam vyrazila. Až se Aňa trochu aklimatizuje ve škole, dnes jsme byli dlouho ve městě na obaly a tak a tuším, že podobné akce budou trvat ještě asi do konce týdne, ale pak bych určitě někam vyrazila. Jsem pro MC, je mi venku už docela zima.
renča a gabča 49391
3.9.2007 11:53:57
My zas měli dneska premiéru v jeslích...zatím pět dní v měsíci..do práce chodím dva dny v týdnu...příští týden jedeme do Itálie,jen já s Gabčou a ségrou,dámská jízda...tak až se vrátíme,můžeme něco podniknout..
bundašek-Péťa,Domča ,Kačka 38931
3.9.2007 9:56:52
Tak jsme toho staršího, Péťu odvedli do školky. Moc se těšil.
Byla to jeho premiéra tady v Písku. A Já si teď připadám jak sirotek haůůůůůůůů.
Pojďte všechny někam ven. Naplánujem den, čas a místo...
renča a gabča 49391
29.8.2007 20:21:55
teda Bundaško,chudinka malej....to jsi tam s ním nesměla být i přes noc?....já bych se asi zbláznila,vědět,že pro mě někde pláče....a když si vezmu,že dřív se do nemocnice za dětma nesmělo vůbec..no hrůza.....hlavně at už je to dobrý a at už tam nikdy nemusíte...
bundašek-Péťa,Domča ,Kačka 38931
29.8.2007 9:59:44
Děkuji Všem za podporu.
V pátek nás pustili.
Nakonec jsem další den do nemocnice nastoupila. Bylo to hlavně proto, že malej tam s nikým nechtěl komunikovat.Uzavřel se do sebe. Nedonutili ho vzít nic do pusy. Stále dělal, že spí, jen aby ho nechali na pokoji.
Ode mne jediné co přijal bylo kojení.
Když mu klesly horečky a přestal srajdit, poprosila jsem, zda bych si ho mohla vzít do kočáru a jít s ním na procházku s tím, že třeba tam začne konečně jíst.
No a světe div se, opravdu. Sám si vzal flašku s čajíkem a začal pít. Dala jsem mu rohlík a začal jíst!
Jen šel zpátky na JIP, opět přestal pít a jíst. Jediný s kým mluvil jsem byla já. také jsem se od něho nemohla hnout, to začal vyvádět!
Bál se unout abych mu u neutekla. Nesměla jsem ho dát do postýlky, to začal teprv vyvádět! Na co dosáhl to lítalo vzduchem: lahve, léky, polštář, vše ze sebe ztrhal, rumcloval postýlkou, šplhal po tyči. hrůza!!!
Takže jsem večer odcházela něco kolem 23.hod, s tím, že dítko ještě nespí, jelikož se bojí v postýlce usnout a tudíž ho musim nechat vykřičet.
Bohužel ho teď doma nenarvu do postýlky. Spí s nami dokud se úplně nesrovná. Už nespí tak tvrdě jako spával. Budí se a řve: Nana (jako máma)cca 8x za noc
néni 24998
26.8.2007 9:31:48
ahoj Písečandy
nechcete některá kocourka modré britky. Bohužel kamarádce dvě zákaznice naposlední chvíli odřekly zájem ( což teda řádně naštve ). Jedná se o dva koucourky bez PP, ale rodiče jsou s. Cena je 3.000 Kč za jednoho. Prosím jen opravdivé zájemce. Mnoho jsme jich odmítli a teď je nemáme komu dát. Kdo má zájem, napište mi prosím na e-mail. Tam vám dám číslo telefonu. Ahojky

ps. koťáka jsou v ČB
renča a gabča 49391
24.8.2007 13:37:53
Bundaško,co malej??
renča a gabča 49391
22.8.2007 16:36:07
Bundaško,držím ti palce,at je malej co nejdřív doma...drž se..
Zuzicek 67549
22.8.2007 10:54:55
Ahojky,vím,že se ještě neznáme,ale snad ti potpora ode mně aspoň trošku pomůže,ikyž jen přes net.Vím,jaký to je,mít drobečka na jipce a nesmět si ho pochovat.Ale uvidíš,že než se naděješ,bude po všem,povezeš si Domču domů a bude všechno ok.Vím,že teď je to pro tebe strašně dlouhý a stresující,ale musíš se držet kvůli oboum dětem,oni všechno vycítí.Jen mě zaráží,že tě k němu nechtěj pustit,určitě by pro něho bylo lepší,kdyby viděl svojí maminku,no,ale určitě ví,co dělají.Budeme Vám držet palečky,aby to pro Vás bylo co nejkratší!Držte se!!!!
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 731  [Dalších 631 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.