| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Teplice

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 2236  [Dalších 2126 >>]
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
9.8.2009 22:13:30
Petruš, on ho do jeslí poveze manžel, asi tak na 7:30. Já pak pro něj pojedu na 15.hodinu.
na 4D jsem byla u dr. v Ústí, má ordinaci u hotelu Vladimír. Bylo to super, hodinový ultrazvuk s komplet popisem ~t~~t~. DVD a asi 10 fotek.
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
7.8.2009 21:52:06
Na kolikátou pojedete do jeslí??? My chodíme od pondělka,tak si užívám klídku,zatím teda jsme toho moc nestihla,ale odpočinula si.
Kde jsi byla na tom D4 UZ????
Podle těch fotek mi přijde,že si jsou hodně podobní, Vojtík j trochu tmavší.
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
7.8.2009 21:03:48
Petruš, čtvrtek by byl super :-)

No my byli na 4D UTZ ve 23.týdnu a už tam bylo vidět, že to bude kopie Fandy :-) Ale jsou si podobni jak kdy, někdy mi přijde že hrozně a někdy že vůbec.
Vojtík je víc do naší rodiny, je tmavší a takovej jemnější v obličeji než byl Fanda :-) Ale ten je teď taky takovej slaďoušek :-)
V úterý jde do jesliček, tak bude ze mě na chvilku monomatka ~t~~t~
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
7.8.2009 7:45:53
Simi,sms dorazila,už jsme spala. Jé,to znám, něco dělám,řeknu,že odepíšu pak a zapomenu na to. No,u mě celkem obvyklý.
To jo,kluci jsou jak přes kopírák. jak jsi mi posílala těch 5 rozdílů,tak to není ani možný.
Já jsme zvědavá jak to bude u nás,jestli ten náš druhej klučík bude vypadat jako Dalísek.
Teď mi taky přijde,že to letí,ještě ani ne 2 týdny a jsem v půlce.
Dorazím za váma ráda,termín upřesním,ale myslím,že by šel čtvrtek. To je hrozný,jsme doma,ale pořád se něco děje!!!
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
6.8.2009 22:01:18
Petruš ahojky, akorát jsem ti písla SMS. Jsme v pořádku, jen mám děravou hlavu, že by mlíko na mozku? ~t~~t~

Tak to jsem zvědavá, jestli to bude druhý klučík. Já musím přiznat, že jsem z druhého kluka úplně nadšená. Oni si jsou tak strašně podobni :-) No kochám se :-)

Fanoušek je už snad srovnaný, malýho hrozně chrání, je to dojemný ~R^

Nechceš příští týden přijet za námi na chatu? Kdyžtak mi písni, kdy by se ti to hodilo.
Já nemůžu jen pondělí a pátek, jinak je mi to jedno.
A přijde mi, že to tvé těhotenství strašně letí ~t~
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
6.8.2009 11:21:37
Simi,psala jsme ti sms,ale neodpověděla jsi,tak doufám,že je vše v pohodě!!!! Dneska jsme byla na to krdioechu a ješte O.K. a 3 týdny ještě kontrola. A jako u vás to vypadá na druhýho raubíře. Kluka jsme si přáli,tak jsem jak sluníčko, i když ta holčička by taky nebyla k zahození!!!!
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
1.8.2009 15:39:46
Tak jsme zpátky z dovči. Bylo krásně!!!

Simi,testy dopadly dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normálně jsme čuměla,že tentokrát mě neženou na genetiku.spíš jsem s tím počítala. Jsme moc ráda.
Jéžiš,jedno dítě žádný dítě,taky to nemám ráda,ale koukám,že na tom asi něco je. No,my si to naostro vyzkoušíme od ledna,ale já se na to tááááááááááááááákkkkkkkkkkkkk těším!!!!
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
28.7.2009 13:28:16
Petruš, dík za info o té Orce, to mě docela zajímá. Asi přihlásím Fandu od září. Dopoledne bude ve školce, ale odpoledne nic nemáme.

No a jedno dítě = žádné dítě ~t~~t~~t~. Vždycky jsem tohle tvrzení nesnášela, ale je to pravda. Vojtík je hodnej, Fanda to vynahrazuje za něj.
U Fandy jsem byla vděčná, když si někdo vzal kočárek a já se mohla na chvilku natáhnout, teď jsem vděčná, když si někdo vezme Fandu a jsem sama s miminem ~t~~t~~t~

Moc držím palečky na tripple testy, jak dopadly? A ikdyby byly pozitivní, určitě to bude dobrý ~R^
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
23.7.2009 8:48:00
Černoško,je to na masaryčce,nekdě v polovině.Stojí 10 lekcí snad 1300Kč,chodí se jendou týdně a děti plavou bez rodičů.

Simi,ahoj!! Tak jak to zvLádአs těma dvouma raubířema!!!! Já byla včera na triple testech,ak mám v pondělí odpoledne volat na gyndu pro výsledek,akorát jsme na dovče,tak doufám,že mi ji nezkazí!!!
Mirulík a Mišelík
  • 
22.7.2009 15:32:09
holky, chtěla bych nějdříve gratulovat novým mimískům, ať jsou hlavně zdravé a rodiče je moc nezlobí.~:-D
Pak bych se chtěla zeptat - četla jsem v Teplicích bilboard, že je někde plavání pro děti do 5 let. Ten bilboard je na proti policii u červený kostela. Jmenuje se to snad aqua centrum ORCA(?), ale na netu jsem nic nenašla. Díky za info
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 2236  [Dalších 2126 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.