| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Teplice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2236  [Dalších 2116 >>]
Mab 26777
14.7.2009 11:23:08
Simi, ale já taky recept na rychlý porod nemám ~t~, prostě mě to takhle překvapilo. Možná to je tím očekáváním, já se připravovala na dlouhé hodiny bolestivých kontrakcí (dokonce den před porodem jsem byla pro jistotu na odběrech kvůli epidurálu) a on mě Honzík chtěl ušetřit, zřejmě mu moje fantazírování stačilo a tak byl za hodinu venku. Takže já můžu doporučit jen pořádné plánování - měla jsem domluvenou kamarádku k porodu, která mne bude držet za ručičku a druhou kamarádku gynekoložku, která mi s porodem pomůže (ev. povede císaře), uvažovala jsem i o dule, měla nastudované porodní polohy, úlevové věci (jako masáže, tanec a já nevím co ještě) a nakonec jsem nic z toho nevyužila~t~. Takže čím víc toho naplánuješ, tím víc to dopadne jinak.
irlev 29736
4.7.2009 15:55:40
Simi, to má srdíčko přesně jako Jeník :) To bude ok!

My zítra vyrážíme na měsíc a půl pryč, tak balím a jsem nervozní :)
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
2.7.2009 18:21:01
Ahoj holky :-)
Máme doma tatíka, tak vůbec nestíhám net.
Jinak Vojtíšek je strašně hodnej, tak si to užívám.

Majo, dnes jsme byli na té kardiologii, má přepážku zvětšenou na 140%, ale jinak je naprosto OK, kontrola za půl roku a omezení žádné, tak snad to bude OK.

Petruš, recept na rychlý porod neznám :-) myslím, že tu jsou jiní přeborníci, viď Mab? ~t~~t~
Ale určitě ti to vylíčím, jaké to bylo až se uvidíme ~;)
No a Fanoušek žárlí, ale s tím jsme počítali, ale není to hrozné ~t~

Marbelo, pokud máš ústeckého gynekologa, tak mít problém s porodem v Ústí nebudeš (mám to taky tak). Jinak pokud jsi prvorodička, tak se chodí na sepsání porodopisu ve 28.tt (kvůli event.předporodnímu kurzu), jinak stačí ve 32.tt.
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
29.6.2009 18:02:54
Mondullo,neporadím. Musíš počkat na Simču,ta teď rodila v Ustí,tak ti dá určitě přesný info. Jinak snad už je nejvyšší čas.
Já klasicky zůstanu věrná Teplicím a doufám,že mě opět nezklamou!!!
mondullaa 91994
29.6.2009 13:05:45
ahojky, koukam, ze tu rozebirate nemocnice, proto jsem se chtela zeptat tech co rodily v usti zda to je velky problem aby me vzali. Mam gynekologa v usti, tak by stim asi nemel byt problem. A kdy jste se tam byly zapsat?je jsem ve 28 tt tak nevim kolik mam jeste casu :) moc dekuji za info. jinak v Tp rodit nechci, vsichni rikaji, ze to je ta nejhorsi nemocnice...osobne to nemuzu rict, protoze tu bydlim jen par let a kdyz neco potrebuju, tak me manzel veze do usti...moc diky za odpoved
Mab 26777
25.6.2009 15:46:09
Simi, taky moc gratuluju k Vojtíškovi, hodně štěstí a lásky do celého dlouhého života~s~~s~~s~
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
25.6.2009 6:24:19
Simi,vítám tě doma!! tak to teda byla rychlost!! pak mi budeš muset dát recept jak se to dělá,abych tam zase nesrávila 16 hodin.
Co Fanoušek?? nežárlí???
irlev 29736
24.6.2009 21:36:46
Simi, super!!!! Ať se vám daří :) A u Homoly držím pěsti.

Kde tady v okolí na borůvky? Nevíte? Chorob se nebojím :)
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
24.6.2009 17:40:48
Ahoj holky, zdravím z chaty, dnes jsme se sem s celou rodinkou přesunuli :-) Domů mě pustili už v pondělí, vše OK.
Porod v Ústí opět super, nemůžu si stěžovat vůůůůůbec na nic ~R^. Jinak mi praskla 19.6. ve 2:30 voda a malej byl v 7:58 na světě, takže to šlo jako po másle, nejsem ani nastřižena ~b~

Majo, srdíčko OK, poporodní adaptace dobrá, apgar 10-10-10. na kontrolu k doc.Homolovi jdeme 2.7., tak uvidíme, co nám řekne.

A děkuji za gratulace ~x~
irlev 29736
22.6.2009 19:35:56
Simi, a jak se srdíčkem?
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2236  [Dalších 2116 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.