| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 28265  [Dalších 28235 >>]
Myki 24286

Re: Re: Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 21:24:55
Modroocko, to ti teda Jarinek moc pres den nespi:-(. Babicka sehnala masticku, akorat se divila, ze proc to shanim v cesku, proc si nepestuju konopi na zahradce?:-) No tak jsem zvedava.

Janiku to musi byt fakt pekna piplacka, kolik jich stihnes za den tak udelat?

Manza smontoval s Kristynou jeji postel, chtela v IKEA takouvou drevenou poschodovou, dole sezeni. Oni ji uz nemeli, tak ze chce tu kovovou. To je ale des, ja bych na tom nespala ani omylem, mela bych strach, ze se to pode mnou rozsype:-) Ja jsem teda z toho moc nadsena nebyla, ale ona si to nedala vymluvit.

Holky, manzovymu kolegovi se v nedeli narodilo mimco a dnes umrelo. Je mi z toho smutno, melo neco s plicema. A manza najednou lita kolem Misi jak divej. Teda ne ze by se pred tim o ni nepostaral, ale najednou ji porad chova, kdyz jsem ji dala spat a ona se vzbudila a zacala plakat tak hned za ni letel. No ani se mi na to nechce myslet, nebo mam hned slzy v ocich...

No a neco z veselejsiho soudku, manza rikal, ze je to dobre, ze ji ta postel vrze. Az pry bude mit pritele, tak vsechno uslysime:-))
magicc 35425

Re: Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 21:12:25
Tak se připojuji po dvou dnech, nějak nebyl čas. Sandra byla v pondělí v noci už dobrá po tom očkování.

Clitter přeji ať se Báje líbí ve školce a najde si príma kamarády.

Janíku a Niky hezké fotky, dětíčkám to spolu moc sluší.

Haňulo určitě Ti to v tom kostýmku sedně a budeš šik a vlož foto.

Lino Verunka hezky roste do krásy.

Dášo bohužel neporadím, ale vydrž.

Karmelka 39414

Re: Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 21:08:18
tak nevím,ale jídlem se mi nezdá že by to bylo-protože přibírá normálně má už 6kg a když mu nabídnu prso,tak se vrhne a přestane až když je najedený,pak se odkulí a kouká na mě a chechtá se.,pak si hrajeme a hlad nemá-už jsem mu zkoušela dát dřív,ale to nechce,dokud se sám nepřihlásí-pak jí sám normálně-jen to spaní má takové neklidné-prostě nemůže zabrat a řve,ted tam bojuje s tátou.jdu tam.
Kačka + Eliška + Anička 11839

zpátky

30.8.2006 21:01:13
ahoj holky, jsem zpátky. Balila jsem tam 3 hodiny a 3 hodiny vybalovala! Uff!
Tak mi prosím někdo napište, jestli se tu něco zajímavého dělo :-)

Kukus, deníček jsem četla a odpověděla jsem.
Radko, Zličín je pro mě dost z ruky, nezkusila bys přijet někam třeba do tý ZOO.
Kačka + Eliška + Anička 11839

zpátky

30.8.2006 21:00:03
ahoj holky, jsem zpátky. Balila jsem tam 3 hodiny a 3 hodiny vybalovala! Uff!
Tak mi prosím někdo napište, jestli se tu něco zajímavého dělo :-)

Kukus, deníček jsem četla a odpověděla jsem.
Radko, Zličín je pro mě dost z ruky, nezkusila bys přijet někam třeba do tý ZOO.
clitter@cácorky12/03,5/06 35300

Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 20:38:16
Janíku taky jsem říkala že bych něco kompletovala nebo tak ale tady na severu o ničem takovém nevím:( Přemýšlím i o brigádách u tchýně v rehabilitaci ale to budu moct až příští rok až Zuzik trochu povyroste aby mohla babi hlídat.

Dášo to máš teda trápení:( Mě Zuzka se taky kroutí a vzbudí se ze spánku s velkým brekotem ale jí trápí prdíky:( Dneska tukám ale zatím spinká.
A brečí i když mu nabídneš prso?

Modročko tak to jo když tam máte rodiče tak to jezdit můžete pořád:)

Dneska manža šel do banky se poptat na hypotéku, takže příští rok by jsme měli už konečně něco rozjet. Pořád uvažujem že by jsme stavěli máme teda jenom louku k dispozici a museli by jsme jí převést na stavební parcelu, ale můj brácha možá bude stavět s náma s tím že by to byl dvojdomek a tím pádem by jsme se o všechny přípravné práce šábly což by bylo super. No jsem zvědavá jak dopadnem:) Jé už se moc těším na vlastní bydlení.
Modroocka+J5/06,Š6/10+ A2/12 38805

Re: ahoj holky,

30.8.2006 20:04:46
Clitter, my mame na Vysocine tchanovce, takze jsme tam tak 2krat do mesice:) To je dobre,ze mas zoubek v poradku.

Daso, to me mrzi, ze mate takovehle trapeni:( Ale muze to byt opravdu hlady, jak pisou holky!

Jajo, dekovala jsem za ten tip, vis:) fakt, je to mnohem lepsi, uz tam nema temer nic, pod tim krckem.

Janiku, to je teda piplacka:) a kolik jich musis udelat za den? Asi si taky zacnu neco shanet:) Mam roupy, Jarinek totiz zacal zase spavat pres den, hodku dopoledne a hodku odpoledne. Zazrak:)
Myki 24286

ahoj holky,

30.8.2006 19:55:04
no mozna mu to jidlo staci jen na chvilku. Misa byla taky pod svetlem, nemyslim ze by to melo na neco vliv. Ona kdyz brecela, tak se potom take unavila a nakonec usnula. No a pribira ti dobre?
Karmelka 39414

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 19:40:28
dík holky,ale kojením top nebude,najedenej je za 10-15min.a je v pohodě,směje se,hrajem si.a k jídlu se hlásí (když nespí ani minutu)po 2,5-3hodinách.v noci i déle.ale pak když se unaví,tak ho uspím a spí fakt jen pár minut a spustí-příjde mi jako by nemohl zabrat a z toho je tak protivný a řve.a když je to takhle celý den,tak pak večer nemůže zabrat vůbec jak je předržený-dnes spal když to spočítám po těch chvilkách snad 1,5h dohromady,ale né v celku.:-((
vypadá to jako by měl špatné sny,protože v noci někdy začne brečet ze spaní pohladím ho a spí dál aniž by se probudil uplně,ale hrozně sebou v noci mele-je prostě neklidný.
napadlo mě jestli to nemá spojitost s jeho porodem a tím jak dlouho byl pod tím světlem,nebo já už fakt nevím.těd si hraje s hrkačkou,a děsím se chcíle kdy začně knourat,že se mu chce spát.
Myki 24286

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ahoj holky,

30.8.2006 18:51:17
Daso, musim souhlasit s Janikem. Obe holky rvaly, dokud nedostaly poradne najist:-). Zni to hrozne, z porodky jsem pri Mise odchazela s tim, ze paradne kojim, tak jsem byla rada. Ale po kontrole ve 14 dnech mi dr. rekla, ze zhubla, tak jsem musela dokrmovat. A do te doby taky porad chudinka plakala, hlady.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 28265  [Dalších 28235 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.