| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25830  [Dalších 25810 >>]
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:55:49
tak jsem nasla odkaz, kupovala jsem to tehdy tady:

http://www.adrenalinove-darky.cz/cs/
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:51:39
ANO VKLADAT TO NEJDE

v tomto videu : http://magazin.ceskenoviny.cz/zdravi/index_view.php?id=337528&id_seznam=

To mi povidej, taky me to pekelne se.e, ale co nadelam no.

a muj nazor) myslim si, ze Jilkova byla velice jednostranna, taky ji nemam rada a profik se takto chovat nesmi. Ja nejsem priznivcem porodu doma a myslim si, ze je rada veci, ktere dnesni matky prehani (viz zkopirovane porodni plany apod) a pokud jde o mou zkusenost byla jsem spokojena, vsechno je o lidech a o tom na koho narazis, ale to neplati jen u porodu, ale v celem zivote. Ty "zastupkyne z lidu" byly teda dost slabe az zoufale a nezvladly tu diskusi (ta Martina Suchankova ja ji znam, je takova trochu hystericka a za kazdou cenu rada prosazuje svuj nazor, nemela jsem ji moc rada). Ta porodni asistentka mi prislo ze mluvi k veci, ale zaverem stejne rekla, ze neprebira zodpovednost za rodicku a dite, kdyz rodi doma, ze jen pomaha tem co to tak chteji, takze vlastne taky to mohlo pro nekoho vyznit, jakoze to primo nepodporuje. No pro me to bylo jednoznacne fiasko pro zastupkyne matek.
PROMIN!!!
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:50:16
Mam tip na dalsi pekny cteni - Michal Viewegh, Andele vsedniho dne. Malinka, tenoucka, ale silna
Beezi a co jste tam chteli kupovat? Ja kupovala loni zazitek pro Ladu, ale od nekoho jineho, odkaz davala Jirka a klaplo to vsechno v pohode
Ketka a Máťa 54186

Re: HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:30:38
Teeeeda, koukám tady samý jobovky...

Zuzi, to je fakt pech, to mohlo být tak moc hezký...

Market, já nic neviděla, chtěla jsem jen tvé pocity z demostrace. Jilkovou já moc nemusím, tyhle debaty mi nedělají moc dobře... jsou příliš černobílé na to, že každý problém má asi širší spektrum barev...
Beezi,V+J 27353

Re: HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:26:15
Zuzi, to mě teda fakt se*e. ~f~ A my měly takovou radost, jaký se nám podařilo vymyslet dárek...~g~

KURVA, a tady to zas nejde vkládat.
Beezi,V+J 27353

Re: Jo

9.10.2008 13:22:48
Ahoj, trochu nestíhám.

Ketko, díky za optání. Furt je to nějaký pro kočku. Přes den byl včera už v pohodě, večer chvíli zas skučel, pak usnul a v noci bylo peklo. Vzbudil si asi pětkrát, křeče v bříšku, vždycky jsem nahřála pecky a s tím usnul. Pak ten pytlík vychladl a začlo to znova. A od rána už je zas naprosto v pohodě. Ráno se (s čípkem) vykadil. Jsem z toho trochu vedle, vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Budu ještě volat doktorce.

Zuzi, na jakém videu?

Demonstrace byla na jednu stranu fajn, na druhou stranu se to dalo pojmout i líp. Ale po bitvě je každý generálem, aspoň, že se něco děje. Včerejší reportáž na ČT1 byla ovšem katastrofální - zkreslená, výroky vytržené z kontextu, řekla bych bulvár, jak prase. Ale co taky čekat od našeho veřejnoprávního média, že.

No, a Jílková, to je kapitola sama pro sebe. Můžu se zeptat těch z vás, co to viděly, na názor a jak to na vás působilo?
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

HOLKY POZOR NA DARUJ ZAZITKY.CZ!!!!!!!!!

9.10.2008 13:13:19
Dostala jsem krasny darek k narozeninam od kamaradek a to masaz kameny na 1,5 hodiny, no krasa umite si to predstavit (kupon plati do 5.2.2009). DOvolala jsem do Skyplanu pred asi 2 mesici a mluvila jsem s nejakym muzem a ten mi slibil, ze se mi v blizke dobe ozve nekdo, kde bude mozne masaz realizovat, tak jsem se tesila, pak byli prazdniny a nebyl cas. Ted jsem se do toho obula a zacala tam porad volat a psat, ale nikdo to nebere, mobil je nedostupny a dneska jsem si zadala do vyhledavace skyplan a koukejme co mi vylitlo??

TAK BACHA AT VAM V TOM NEKOMU NEZAHUCI PRACHY!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komentáře k elektronickému obchodu Daruj zážitky

> Balónem snad ve snu!! Lenka 30.09.2008 17:28 » reagovat
Také jsme naletěli,zaplatila jsem 15.900,- s příplatkem za děti za vyhlídkový let balónem manželovi ke čtyřicátinám!! Neletělo se nikam,firma si hraje na mrtvého brouka a penízky v trapu!!!!! Také budeme vše řešit soudní cestou.

> okradli i nás snášel 20.09.2008 11:11 » reagovat
v měs.lednu 2008 jsem uhradil 3 poukazy letu kluzákem za Kč 4000,-.Při objednání akce(na strákách Skyplan)nikdo nereagoval,telefonické urgence stála cca 200Kč,pouze sliby,písemná reklamce.Doporučený dopis vrácen.

> Nakonec vše dobře dopadlo Pleskačová 19.09.2008 10:47 » reagovat
Pár hodin před nástupem na námi zaplacený zážitek bylo vše zaplaceno. Takže to je opravdu adrenalinový zážitek.

> OKRADLI NÁS Lída 29.06.2008 09:07 » reagovat
OBJEDNALA JSEM PRO MANŽELA,SEBE A SOUSEDY KURZ NA JACHTĚ CELKEM ZA 40.000.- A JEDU DO PR.....fIRMA DLUŽÍ NA NÁJEMNÉM, ODPOJENÉ TELEFONY A NIC NÁM NEVYJEDNALI JEN SI VZALI PENÍZE.BEREME SI PRÁVNÍKA,PODÁÁME TRESTNÍ OZNÁMENÍ A NÁVRH NA KONKURZ
Radus+V+J 34821

Re: Jo

9.10.2008 13:12:50
jeste holky, vojtik ma rad pastiku, vim ze je do 3 let nevhodna, nevite existuje neco podobneho, co by deti mohly? ji mi jen maslo a zerve a to dokola stele jist nemuzu, pac uz mu to zacina lezt krkem. diky
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

9.10.2008 12:52:45
aho holky,
Bezzi tebe jsem dneska videla na videu z demonstrace a jinak jak jsem mluvila o te zenske co znam (nebo spis znala driv), tak je to ta co byla v ct u jilkove.

Tak my jsme dorazili od neurolozky a jsem uplne nadsena, pry uz nemame chodit a Kr se ji hrozne libil a ze je sikovnejsi nez kluci jeho veku byvaji a jen nas poslala na ortopedii, aby se mrkli na ty jeho nohy, trochu to vypada, ze budeme mit doma platfusacka. No tak jsem fakt rada, protoze timto jsme ukoncili nadstandardni peci a jsme skutecni dvouleti sikulaci:)))

mmch, dneska vykousl jedno pismeno z klavesnice (nevim jak to udelal) a znicil mi mobil (nevim jak to udelal), ale ja zustavam v klidu a nerozhodi me ani 800 v pytli za jeho podzimni botky~:-D

ta rodina zas blbne~Rv
Ketka a Máťa 54186

Re: Jo

9.10.2008 12:20:07
Přeji pěkný den všem,

Beezi, jak je Vojtovi ? Je to trošku lepší ? Dostal nějaký léky ? Pozdravuj ho, že mu držím palec ať je zase fajn. A jaká byla demonstrace ?

Jiřko, myslím že k dr. bez komentáře, já mám tedy naprosto luxusní dr. absolutně si nemůžu stěžovat. Dokonce na to šílené MMR, které Beezi tak nesnáší nám pořád posouvá, říká, že doporučuje opravdu bez nudle a hlavně i klidný ekzém, že prý to nikam nespěchá, raději ať je fakt fit... myslím, že je opravdu fajn... hlavně ať ORL a krev dopadne dobře... hlavně žádný koky...

Viki nevím, jestli chceš s tím něco dělat (tedy aby se prcek trošku zlepšil) musíš si nechat poradit od odborníků, jestli se chceš jen svěřit a ulevit si, tak to klíďo tady do nás láduj, ale my ti asi neporadíme... každá máme jiné dítko s jinou osobností, ve které se opravdu velmi často odráží život nás dospělých... a to i vztahy s partnery apod. zkus nad tím popřemýšlet... třeba něco najdeš...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25830  [Dalších 25810 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.