| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25830  [Dalších 25800 >>]
Radus+V+J 34821

Re: Jo

9.10.2008 11:52:17
ahojky,
u nase se konecne spi.

ja pockam, treba je to fakt tim vekem, dneska tu byla kamaradka s dvouletou holcickou, taky ji pry neposloucha, ale to co vyvadi vojtin je "over" a kdyz uz to vidi i ostatni, je to fakt zle, ale pockam, v praci se pokusim domluvit pouze na odpolednich aby byl maly co nejvice se mnou a s manzou.

tak se jdu najist, pak rychle poprat sousedce k svatku a do prace, kdyz bude volneji, mrknu na vas.

Zoo zavidim, Teri vy se hodte brzy do fitu!!!
Lucinica+Terezka 42215

Re: Jo

9.10.2008 11:12:49
ahojky zdraví vás marodi, Teri snoplí zelený hnus a teplota po odečtu je 38,2 tak uvidíme co z toho bude, já mám bolesti v krku už asi 4dny a žádné zlepšení, možná půjdeme zítra obě~;((. Zkusím vás přes poledne jak uvařím dočíst....
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: Jo

9.10.2008 10:32:06
Caute! Kde jste vsechny?!?! Dneska je nejaky srazik?
possi+1 50414

Re: Jo

8.10.2008 22:21:05
Ahojky,nakukuju narychlo a jdu dělat,nemám sice absolutně náladu ale co se dá dělat,někdo tu hypotéku splácet musí že~j~

VIKI když čtu tvoje trable můžu to jen podepsat,mám občas úplnš stejné pocity(jakoby malá dělala jen naschvály, vzteká se a když není po jejím začne hystericky řvát až modrá,válí se po zemi,bije pestičkama do mě nebo sobě do hlavy, občas hlavou o zem nebo něco) i když já mám spíš výčitky jestli se jí nevěnuju málo, nevím kde je správná hranice,ale upřímně někdy už jsem z ní tak v koncích že fakt řvu,ale zase si říkám proboha co bych dělala bez ní?!takže pevné nervy a možná fakt tu poradnu, já už to taky zvažovala.Nebo je to fakt tím věkem...ale já mám asi tu smůlu že všechny děti v okolí jsou takoví tiší andílkové kterým maminka řekne "půjdeš za ruku" a oni jdou...haha to se mi asi nestane~;)

Super že jste si užili ZOOR^
Radus+V+J 34821

Re: Jo

8.10.2008 21:57:04
no ja tedy mene trpeliva jsem to jo, ale vse zkousim po dobrem, kdyz se vzteka nebo neco nechce, zkousim odvezt pozornost a udelat to (viz posazeni na nocnik) ale kdyz to proste nezabira tak vypenim, je toho na me moc, ja si totiz vse moc beru, navic kdyz na me nekdo hazi svoje problemy respektive mi o nich vypravi, ja pak nad tim premyslim jak bych mohla pomoci, ja jsem takovy hodny debil, vsude pro kazdeho litam, vsude vozim, proste kdyz nekdo piskne, i kdybych nemela cas, proste jedu a dovezu no a pak jsem ze vseho na palici, ja sama ulitana no ale proste neumim rict ne stejne tak jako moje mamca~:(

tak mazu odpocivat, dobrou a diky za rady!!!
Kacka + 3 43585

Re: Jo

8.10.2008 21:30:16
Hoj! Dnesek v ZOO byl super. Tetky moje, ja su tak rad, ze vas mam ;)

Jiri, doporucila bych Dr., at si zmeri svoji hlavu...jeslti ji nema zbytecne velkou, na tak malej mozecek...koza jedna blba!

Viki, tobe nevim, jesti dobre poradim. Jsou deti narocnejsi a deti hodnejsi...taky jsou rodice trpelivejsi a mene trpelivi. No a ruzne kombinace ruznych "dvojic" pak maji ruzny efekt... Verim, ze deti jsou 100% odrazem naseho chovani k nim...takova nase mala zrcadla. Jestli mas pocit, ze nezvladas, ze si materstvi neuzivas, ze ho mas plny zuby i kdyz je hodny, urcite bych se obratila na psych. poradnu. Tam te s nim mohou naucit lepe pracovat, ukazat, kde co delas spatne. Myslim, ze Didka to napsala moc pekne. Ja snad mohu ze zkusenosti jenom dodat - uz to bude jenom horsi :D Pockej, co dokaze v 15ti...

No a zitrejsi program proste nejak vymyslime a ty se, Didi, budto pridas nebo ne. Zatim jsem nenasla chvilku, abych o tom v klidu premyslela.

Radus+V+J 34821

Re: Jo

8.10.2008 21:28:35
Didko, i kdyz jsme doma, tak ja s vojtou stale neco delam,rekla bych, ze se mu venuju az presprilis a to je mozna taky problem, stale s nim mluvim, neco vytvarime, kazdy rika, jak je na jeho vek sikovny, co vsechno umi, udela, krasne zacina povidat, nevim no, prace je nutna, no penize jsou nutne, kdyz ke konci mesice neni uz ani na jidlo a to si clovek nekoupi poradne vec pro sebe, tak to je uz spatne a zasoby penez taky dosly, ze kterych jsme do ted jeli~;((
mamca je nemocna se srdcem, starsi pani, ta na vylety ani nemuze a muj tata nikdy na takoveto akce nebyl~;(( kdyz jsem dneska rekla, aby pohlidala tchyne, oni jsou vice akcni, tak manzel rekl, ze ne, ze jsou unavene z prace, ale on je jen tak chrani pred dalsi "praci" vypetim nebo nevim cim, proste jeho rodice pracujou a basta, kdyz vidi maleho jednou za tyden o vikend, tak jim to bohate staci, jsou jini, ona neni klasicka babicka. navic mamca ted uz druhy tyden hlida neter pac segra je stale v porodce a kdyz jsou s vojtinem pospolu, je to peklo. dnes vecer byl pry zlaticko, rikal manza, tak uvidime, treba se to fakt zlepsi
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

8.10.2008 20:27:04
holky, a nevím zda se zítra přidám odpolko někam, pač chci tátu vytáhnout z garáže, a taky zkusit něco společného, když už je doma.. no uvidím zítra,jaká bude nálada s ním spolupracovat~:-D~:-D dnes byl docela tvrdý oříšek jej tahat z garáže po příjezdu ze zoo~:-D to budování ho tam začalo bavit, snad se tam nebude chtít nastěhovat~;)~:-D~:-D~:-D
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

8.10.2008 20:24:14
ahoj holky, dnešní zoo byla super pohodárna, děti skvělý:-)R^

Viki, těžko posoudím,nakolik je Vojtík jako ostatné děti,které vídám často a znám jaké jsou v různých náladách..je pravda,že teď maj prcci náročné vývojové období, snad zatím nejtěžší od narození /z mého pohledu/. Chce to hodně pevné nervy, a taky pořád trvat na tom samým co se dítěte týče, nepovolit hranice, nepustit ho dělat co chce.. děti zkouší co můžou,co na nás učinkuje.. A pokud dítě zjistí,že když je hodný,tak si ho vlastně nikdo nevšímá,a že si ho všímáš jen když zlobí /rozbije,shodí jídlo,vyleze na okno atd/, pak to taky bude dělat nadále protože to je jediný způsob jak získá tvou pozornost o kterou tolik usiluje.. mne hodně pomáhá být s pájou mezi dětmi,být venku na hrišti, zoo,dětský koutek, cokoliv, kde má nové podněty, baví ho to a je zlato..jak je doma,vymýšlí kraviny co nového by zkusil, a většinou to končí tak že jsem na pokraji chuti ho přizabít... zkus přehodnotit zda je ta tvá práce nutná,aneb zkus s mamkou která ho hlídá vymyslet program pro V.,aby s ním někam jezdila na výlety, a neprudil ji doma.. třeba to pomůže něčemu:-)
Radus+V+J 34821

Re: Jo

8.10.2008 18:51:15
na nasi druhe diskuzi mi psaly, ze je to normalni, ze je to proste obdobi, ale fakt nevim, no jsem bezradna...........~Rv
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25830  [Dalších 25800 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.