| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Vliv krevních skupin na těhotenství

 Celkem 4 názorů.
 Misa 1 dcera 5 let 
  • 

Re: Re: Vliv krevních skupin na těhotenství 

(29.1.2009 9:37:53)
Dobry den,chtela jsem se zeptat...Mam krevni skupinu A-.Kdyz jsem byla tehotna doktori me vice sledovali.Tri tydny pred porodem mi museli ukoncit tehotenstvi.Ma dcera ma skupinu 0+.Jenze doted vlastne nevim zda-li jsem dostala nejakou injekci na ty protilatky...Rada bych jeste druhe dite a mam strach aby bylo vse v poradku.Jak se to dozvim mam se zeptat sveho gynekologa?Jake poskozeni by popripade diteti hrozilo..Muzu mit vlastne jeste dite bez obav o jeho zdravi?Za Vasi odpoved Vam velice dekuji...
 Saxana 
  • 

Re: Vliv krevních skupin na těhotenství 

(10.3.2009 10:12:05)
Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud máme s partnerem stejnou krevní skupinu a jelikož jsem zjistila dost pozdě že jsem v jiném stavu již šestý měsíc jestli se s tím dá něco dělat mám velké obavy o zdraví dítěte.
 Nany 
  • 

Re: Vliv krevních skupin na těhotenství 

(20.4.2009 9:51:42)
Dobrý den,
když mám krevní skupinu 0+ a můj partner AB....jakou krevní skupinu bude mít naše ditě?
Děkuji za odpoveď
 Aknelka 
  • 

Re: Vliv krevních skupin na těhotenství 

(1.10.2009 14:30:50)
Dobrý den mám dotaz.Já mám krevní skupinu A Rh pozitivní a přítel také A RH pozitivní.Nehrozí našemu dítěti nějaké postižení??Slišela jsem že partneři se stejnou krevní skopinou budou mít postižené ditě.Děkuji za odpověď.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.