Měla jsem depku jedno období,dostala jsem se z toho a vím co asi teď prožíváš.Musíš to změnit.aké jsem se zavírala před světem.Bylo to těžké období
Proč se chceš rozvést,máte nějaký problém,nebo je to jen výkřit protože Tě nic nebaví? 
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.