Taky jsem měla zvýšený cholesterol, ale takovouhle zvěrskou dietu mi nikdo naštěstí nenasadil, jen mi internistka vysvětlila, že je dobré zařadit olivový extra virgin... takže jsem ho jen začala používat masivněji a že je dobré najít alternativu másla - zkrátka nejíst máslo moc často... tak jsem začala používat častěji kvalitní rýžový olej... a když jsem byla před rokem na testech, tak mi dr. řekl, že cholesterol špatný mám naprosto v normě, jen je škoda, že ten dobrý je stále hraniční - ale to je prý vrozené. 
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.