No, pokud jde o 50 tisíc za ježdění na koni, tak si zkouším představit, za co. Beru, že dítě má vlastního koně a s ním se jezdí po závodech, ale pokud nepočítám pořízení kvalitního koně, a ani hengru a auta na tahání (což ale může v těch 50 tisících možná bejt třeba započtený jako leasing), tak mě už napadá jedině to, že dítě jezdí i na závody do zahraničí.
Závodění ovšem super jezdce z dítěte stejně nevychová. Fakt dobrýho jezdce z něj rodiče udělaj, pokud ho začnou učit odmala a pravidelně. Vzhledem k tomu, že slušná tréninková hodina stojí 400,-, plus třeba něco na dojíždění a tak, tak pokud bude dítě jezdít denně, vejdete se s přehledem pod 200 tisíc ročně. Ani vlastního koně nepotřebuje, potřebuje dobrýho trenéra a hlavně neustálou praxi.
Super a supersuper jezdci existujou, ale naučit se výborně jezdit může většina lidí. Většina Mongolů jsou výborný jezdci, většina Apačů byli výborný jezdci. Stačí začít včas a jezdit pravidelně. Protože na jezdeckej sport se u nás dá směšný procentíčko lidí a z těch (u nás) ještě ani pořádně netrénuje, tak vyniknout jako jezdec jde určitě za míň jak v úvodu zmiňovanejch 50 tisíc měsíčně.
Ale to celý jen na okraj, že se dotyčný samoživitelky nemusej tolik huntovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.