Je to přesně tak, zvedám si už tak nemalý stres tím, že mám obavu, že "už je to tady". Já moc neumím věci přijmout, mám tendenci proti nim bojovat a vymezovat se... přijetí vnímám jako pasivitu a ta mi bytostně není vlastní... ale možná se mám i tímhle naučit změnit vnímání...
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.