Zatím jsem objevila, že německý Amazon je v češtině, což se hodí, nevadil by mi ani ten UK v angličtině. Jde mi hlavně o vaše zkušenosti, jestli někdo třeba nemá nějakou opravdu negativní zkušenost s nimi, hlavně tedy ohledně toho placení. Že ty hadry a krámy, které junior chce, budou šunty z Číny nevalné kvality, s tím už jsem se smířila, o to mi až tak nejde, spíš o tu platební bezpečnost, případně na co si dát pozor.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.