
Tak mám první vánoční kiks. A připadám si jako debil. Na poslední chvíli jsme sháněli dárek a já si vzpomněla na koncert. V rychlosti z mobilu objednala 2 lístky s tím, že je to holt dražší. Lístky přišly - hodnota uvedená na nich je sotva poloviční, než cena celková. A bohužel prodejce je asi bůh ví co. Kontaktovat se dá blbě. Jsem kráva. Ale spíš mi to je líto, že jsem naletěla. Takhle blbě.
lístky na něco kupuju tak 2x ročně, nemám to v paži. Ach jo.
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.