| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 3231  [Dalších 3031 >>]
KoproFka 76193
7.12.2013 22:43:46
já taky, ale tím, že nejsem horečkovej typ, tak mě jen tak něco nevyřadí z provozu~d~
ono bez horečky se fungovat dá, s ní už moc ne...~a~

a manžela o skutečné nemoci dokáže přesvědčit až horečka~d~...
Anni&Annika 50178
7.12.2013 22:42:00
jinak si myslim, ze to muze byt cokoliv, ale urcite nekde nejaky zanet....stejne vypadala kdysi dcera pri zanetu ledvin. Kdyz jsem ji po 4 dnech teplot vezla na pohotovst, zrovna si ji tam nechali~d~

asi te netesim, vid?? Ale 4 dny neklesajici teploty, to uz asi nebude jen nachlazeni...
KoproFka 76193
7.12.2013 22:40:53
tyvado nestraš, holka! Jsi mě dost vyděsila!
žádný vrážení čehokoli kamkoli podporovat teda nehodlám!!~o~
KoproFka 76193
7.12.2013 22:39:32
šuplíčku, moc děkuju za podporu, já tedy raději doufám, že ho nebudu potřebovat - páč je mi trošku žinantní se odhalovat před manželovým kamarádem... ale když nebude zbytí - holt už budu fakt vší vostudě zvyklá!....~8~~8~~8~~e~
Jsme se zrovinka před 14-ti dny domlouvali, že se budeme vídat i jako rodinky...njn...

jako by nestačilo, že můj gynekolog je manželův bratranec (to taky nebylo zbytí, když nám nešel "vyrobit" junior)~d~~d~
Anni&Annika 50178
7.12.2013 22:36:46
tak pokud mas horecky jeste dnes, a citis se porad tak jak popisujes, tak bych honem letela k doktorovi...takhle jsem se doma lecila pred dvema lety. Vypadalo to hodne podobne jako u tebe....manzel me honil k lekari, a kdyz to vypadalo, ze uz zacinam byt fit, prestala jsem se hybat. Nejak se mi to vrazilo do kycle a dva a pul mesice jsem se lecila, atb jsem se nevyhla. Ja se ani v posteli nemohla otocit natoz vstat. Manzel me oblikal a obouval, jedine co jsem mohla, bylo jakz takz chodit...fakt mnamka....
KoproFka 76193
7.12.2013 22:35:57
jsi zlatá - díky za zkušenost - já si to taky myslím, že to moje zahřátý mlíko je pro ni ta nejlepší prevence~R^

I manžel si to včera v noci vygooglil - a to včera přišel s tím, že jede pro umělý mlíko....
Jenže našim se to nedá vysvětlit - mamka mě kojila asi jen 4 měsíce, bráchu asi 3, a taťka je fanatickej zastánce umělý výživy, která je, narozdíl od toho mýho mlíka "pořádná"....

...nepřesvědčilo ho ani to, že mrňavka měla v půl roce bez pár deka 8 kg plně kojená~d~
KoproFka 76193
7.12.2013 22:31:23
jo, roste~t~, a taky na zádech mám takový hrbolky, jak mi tam rašej křídla~j~

jsem mu to před hodinou, než odešel s juniorem spát, říkala - tedy u tématu, že jsme spolu už 12 let... jsme se tomu oba zasmáli...

on má zase jiný klady - tohle jsem už zpracovala (trvalo to cca 8 let - a že to dost dřelo)~3~

Jeho vyděsila ta bolest hlavy a ta hnusná horečka - já nejsem horečkový typ, takže u spousty nemocí funguju, protože prostě horečku nemám.... neměla jse ji ani u spálovýho bacilu... horečku mám tak 2x za 10 let~d~

A když už ji mám, tak se snažím moc ji neovlivňovat, abych ty mrchy bacilový uvařila.... jen teď se mi moc nedaří - páč do té fáze zimnice - horečka - pocení se bez panadolu nejsem schopna dostat.... to je jen fáze zimnice + horečka spoustu hodin~n~ a když už to trvá dlouho tak ta příšerná bolest hlavy~n~
KoproFka 76193
7.12.2013 22:24:50
Bakteriální infekce bych neřekla - nejsou žádné příznaky...

Roušku jsem taky zvažovala, ale to bych ji musela mít na puse v podstatě nonstop, včetně noci - malá se teď kojí tak 5x za noc - to asi nedám, nerada přiznávám a ona by se mě asi i bála~d~
vertigo 92133
7.12.2013 22:23:48
Kojit bych rozhodně nepřestávala, malá dostane nějaké protilátky od tebe v mléku. A na nějakou separaci je už podle mě stejně pozdě, pokud už to máš od středy. Sama jsem zažila před 4 lety prasečí chřipku, dcera měla tehdy rok a půl a ještě jsem ji asi 3x denně kojila. Chytila to samozřejmě ode mě, ale měla jen 1 den horečku a pak byla víceméně fit. Myslím si, že to bylo tím, že byla kojená a tím mlíkem jsem jí "pomohla". Ať je brzo líp! ~6~
KoproFka 76193
7.12.2013 22:20:17
Šuplíčku, to neznáš toho mýho - na choroby je u nás doma on - nejvíc nemocnej, skoro už v rakvi - se měří ještě častějc,než já~t~

A já bez té horečky fungovala standardně - ono mi bez ní v podstatě nic moc nebylo... ale mému tělu se to asi nelíbilo, takže mě potrestalo tou bolestí hlavy...

Malá se taky ty první dny nenechala nakrmit nikým, než mnou (nikdo jiný ji nikdy nekrmil) a on byl od dopolčo v práci - zkrouhnul to tedy na max. 6 hodin ve čt a v pá, naštěstí je advokát a může si to rámcově organizovat pružněji, než kdyby byl někde zaměstnanej... Dneska už s ním dala snídani i večer kaši, ale oběd nešel - to plakala, takže jsem nakrmila já...

Sranda ale je, že už tady 3 měsíce heká se zádama, lítá po nejrůznějších vyšetřeních, vymlouvá se, že malou nemůže pochovat - max. pár minut, že ho pak strašně bolí.... a dneska komplet uklidil celej byt (vyluxoval, vytřel, uklidil WC i koupelnu) - od středy jsem na to nebyla schopna sáhnout, byl pěšky na velkém nákupu (páč dopolčo si dal 4 decky vína), malou nosí, koupe, zvedá....
Tak jsem mu říkala, jak si ty záda pěkně rozhýval, že už ho asi moc nebolí (když nic neříká, ani nesyká bolestí, jako obvykle) - a prý ani náhodou, že prý ho bolí STRAŠNĚ!~6~
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 3231  [Dalších 3031 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.