| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 3231  [Dalších 2961 >>]
Veverka. 132739
5.10.2012 9:03:44
Sorry za překlepy~f~
Vínečko 13944
5.10.2012 9:03:15
Evule, chronické se zjistí z krve. Při rozboru ti určí aktivní a také chronické.
Jsem se asi 3 roky léčila atb a dalšími léky. Mě to dost cestovalo po těle a měla jsem několik různých nemocí po sobě:-( Po té, co si mě pořád přehazovali - obvodní - plicní - infekční ...a vystřídala jsem 3 nemocnice, protože léčba je drahá a nikomu se moc nechtějí dělat testy, jsem se na slavné zdravotnictví vykašlala a začala se léčit jen alternativně. Dr. totiž třeba vůbec nepoznala, že jsem měla i mononukleozu. To mi zjistili až o několik měsíců později.
Od té doby se cítím podstatně líp, víceméně bez problémů a tak 1 za rok dostanu kašel. Ale tak na týden a hotovo. Cítím se dobře a nervu do sebe pořád léky.
Dokonce jsem zvládla další těhotenství a porodit. Takže jsem už dva roky nevzala žádné léky.
Veverka. 132739
5.10.2012 9:02:41
Já mám právě kašel...suchý,škaredý ,nepomáhá na něj nic...jinak se subjektivně cítím fajn,akorát kašlu...No a když se přidá nějaké nachlazení,tak to je pak nanic.Já je mám,myslím,že je má i celá má rodina,ale jen mně dělají problémy - jak už někdo psal,přenáší se to v té akutní formě kapénkovou infekcí,jenže 90% lidem s normálním imunitním systémem to nic neudělá.Já mám imunitu nanic~Rv - třeba vůbec nemám horečky,ani při chřipce a hnusných angínách - tělo prostě nepracuje tak jak má - nespálí ty bacily teplotou,nespolupracuje.
Takže já teď jím hlívu - nasušenou a rozemletou,hodně ovoce,vitamíny,a bojuju s tím tak,že posiluju imunitu.ATB podávaná krátkodobě/14dní-3 týdny /jsou nanic,jen je mi po nich zle a zničí i tu poslední armádu těch dobrých přirozených "bojovníků"...
Jo,byla jsem i na té lékařky celostní medicíny (VS se myslím jmenuje - nechci děůat reklamu) - taky nepomohlo...

Takže posiluj u dětí imunitu a zas se toho tolik neboj - je malá pravděpodobnost,že zrovna vám to bude dělat takovéhle potíže.A navíc,chytit to můžeš úplně kdekoli - nejen od kamarádů.
Veverka. 132739
5.10.2012 8:52:50
pořád...ano tak mi to řeklo několik doktorů...
neznámá 91073
5.10.2012 8:33:49
Infekční být mužou, ale promořenost obyvatelstva je obrovská. Stejně je můžete chytit i jinde a třeba je už máte, jen se neprojevují. Z toho si myslím i pramení netečnost k některých lékařů k chlamýdiím, nějak nevěří, že u některého jedice můžou dělat až takové problémy.
Sama nevím jestli bych situaci řešila nebo ne, někdy je snad lepší nevědět.

Možná, nechat svoje děti otestovat na přítomnost chlamýdií a pokud už je mají neřešit, pokud jsou bez breber tak nějak začít řešit. - jen nápad, ani nevím jestli se testuje nějak plošně a kolik takový test stojí.
KvětuškaS 91880
5.10.2012 8:15:19
Lenny a jak se ta chronická podoba u tebe projevuje? Musí být i aktivní infekce nutný kašel?
Vítr z hor 100046
5.10.2012 7:18:07
Ahoj Vev, pořád bojuješ? ~6~~6~~6~

fakt 90 %?
lipoo 47870
4.10.2012 23:33:39
jo ještě jsem chtěla Dojanko-jak jdete do tanečních?jakože ty taky?:-)..náš starší začal chodit teĎ ve středu...teda on chodil už loni,teď šel znovu-mají málo kluků,má to zadara a chce ulovit nějakou kočku~t~-i když na ten jeho "tanec" pochybuju...poleno hadra:-)-po tatínkovi~d~
Jinak já jsem fotila taneční soutěž-kdybyste chtěli někdo kuknout,tak tady
http://polida.rajce.idnes.cz/Tanecni_festival_TK_Gradace_2012/
lipoo 47870
4.10.2012 23:31:27
dojanko-super!!Ti papoušci jsou úžasní!tak bych to nenakreslila ani já!!~g~
Jinak to musí být super-mít ségru takhle blízko!
a že jezdíte denně na kolech-máš můj obdiv-já jsem zhnilá..a DAnek jakbysmet~:(
a jinak ten zázvor-dělám tak zázvorový čas-a chutná nám-ale Dankovi ne:-)-nastrouhá se zázvor,přidá citron,zalije horkou vodou,nechá vyluhovat a pak dá med...nebo zázvorová limonáda-a to je akorát studený:-)

a nebo si kupuju ten kandovaný zázvor:-)
Jaana2 62013
4.10.2012 22:15:42
pokud Tě zajímá i pohled z alternativní medicíny, tak :

http://www.celostnimedicina.cz/chlamydiove-infekce-respiracniho-traktu.htm


najdeš v souvisejích odkazech i další zajímavé věci.


jinak k těm obvoďačkám - takové by se měly stavět k prnýři na náměstí, mně takhle také nabízela AD, když mi bylo pořád zle a jak valila bulvy, když se přišlo na to, co mi je. Takové doktoži jsou nejenom líní a držgrešle, ale jsou podle mne i omezení v rozhledu, jinak si to neumím vysvětlit, takoví lidé by rostě dr neměli dělat.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 3231  [Dalších 2961 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.