| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 3231  [Dalších 2951 >>]
Vínečko 13944
4.10.2012 21:49:42
To jsem tě něchtěla vylekat, je toto mi při zjištění řekli. Jeslti to pravda je nebo není, jsem se nepídila, protože už by stejně nebylo cesty zpět. Takže jsem to přijala a hotovo.
Ale jeslti si ji nechala testovat tak by to mělo být ok, ne?
Dojanka 85301
4.10.2012 21:47:23
Ježišmarjá - dcerku mám pořád u sousedovic plotu, chovají slepice a ona je miluje. Nosí jim chleba, trhá pampelišku - já myslela, že je to jenom nemoc exotických ptáků - papoušci, andulky ....
Vínečko 13944
4.10.2012 21:41:17
Jo, to fakt nevím, protože ptáky jsme doma nikdy neměli. Ale dr. mi řekli, že jsem to mohla chytit v zoo a nebo klidně od sousedovic slepic ~d~
Dojanka 85301
4.10.2012 21:40:54
Nemáme náhodou společnou obvoďačku? Naše na mě vyrukovala s podobným scénářem - už j i otravoval můj kašel a moje neustálé žadonění o léčbu, tenkrát mi dala Zinnat, ten samozřejmě nezabral, protože to není antibiotikum na chlamydie a mykoplazmata, tak milá obvoďačka usoudila, že to mám taky nervový a hlavně alergický. Ještě teď se mnou cloumá vztek, když si vzpomenu na její laxnost a arogantnost.
Holky, kdybyste ale viděly, jak jí spadla čelist, když jsem jí nesla ty výsledky z laboratoře ~e~.
Radím každému, komu neustupuje kašel, teploty - ani po antibiotikách, aby se nenechal odbýt praktickou doktorkou. Jsou líný nechat udělat testy a hlavně jim vadí, že to stojí dost peněz - musejí si je šetřit pro sebe a svoje známé ~o~~o~~o~~o~.
Dojanka 85301
4.10.2012 21:36:41
Leny, můžu se zeptat, kde jsi chytila ty ptačí /chlamydie psitaci/? Od andulky? My ji doma měli, právě to bylo to období, kdy dcera prodělávala ten zápal plic, andulka nám shodou náhod zrovna uhynula na průjem, tak naše dětská dělala dcerce testy i na ty ptačí, ty naštěstí máme negativní.
Akorát vím, že jsou přenosné z ptáků na člověka, zato chlamydie pneumoniae a mykoplazmata pneumoniae jsou prý vyloženě lidský patogen. Takhle mi to řekla dětská dr. Na výsledky testů jsme čekaly dlouho - cca 10-14 dní.
Vínečko 13944
4.10.2012 21:31:32
Mám je 6 let chronické. Mám plicní a ptačí. A z nejbližší rodiny - děti, manžel je nemá nikdo. Ani jeden člen rodiny je nechytl. Všichni jsou testovaní. Ale hodně záleží na imunitě člověka. Jeslti se chlamydie aktivují nebo ne.
pingui 49813
4.10.2012 21:27:55
a můžeme to dostat při společném plavání v bazénu?? Nebo to běžná bazénová chemie zničí??
pingui 49813
4.10.2012 21:26:59
já už se ptala,ostatním nemocným sourozencům testy nedělala....
:-)
  • 
4.10.2012 21:17:31
měla jsem plicní chlamydie, bylo mi tak šíleně zle, to se nedá popsat, protože to doktorku nenapadlo udělat mi testy, a nic jiného nenašla, na co by moje zdravotní problémy mohla svést, dala mi prášky na nervy, že to mám z přepracování a stresu! Změnila jsem doktorku, tu to napadlo, přeléčila mě antb, ale tyto musel jíst i manžel, protože spolu žijeme ve společné domácnosti. Problémy ustoupily, tak snad to už bude lepší.
Snad to Tvůj syn nechytí.
Dojanka 85301
4.10.2012 20:59:20
To nevím, jak je na to upozornit, taky mám s tím problém, pokud se jedná o něco podobného. Ale asi bych se zeptala, jestli dělala dr. testy i těm starším sourozencům, zavedla bych na to řeč a pak řekla, že je syn ještě malý a že máš strach, že až se oni uzdraví, že se budete určitě dál stýkat.
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 3231  [Dalších 2951 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.