| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 3231  [Dalších 2881 >>]
štěpánkaa 100291
18.9.2012 15:55:45
v žádném případě bych nepřestala dávat ATB, pokud už jsi včera dala první dávku. Tím vysazením můžeš synovi uškodit mnohem víc, než když je normálně dobere~d~
* Liv 30003
18.9.2012 15:48:06
....Atb dobrat nedobrat,nechci je do nej ladovat zbytecne a pak dojit k tomu,ze kdyz je bude potrebovat,tak nezaberou....

zakladatellko, pokud chceš, aby příště atb nezabrala, tak je vysaď, vytvoří se rezistence a budeš to mít .


Obecně, pokud lékařce nedůvěřuješ, změn ji za někoho, komu budeš věřit, nejhorší co můžeš pro své dítě udělat je takovéhle samo domo léčení a upravování terapie po konzultaci na rodině!
..maya.. 86852
18.9.2012 15:40:52
alchymie zrovna ne ale chvíli to trvá než se do toho člověk dostane a pochopí že to dítě nemá kortikoidy jen tak pro srandu..
Jana
  • 
18.9.2012 15:37:09
Shantue, já bych osobně na tvém místě rozhodně dobrala atb. Nikdy by mě nenapadlo atb nedobrat a už vůbec ne po své zkušenosti z jara jak jsem tady psala (celkem mi bylo dobře, "jen" zánět průdušek a i přes užití 3.dávky atb zvrat z hodiny na hodinu). Nevím, třeba se právě pletu, klidně mě lidičky opravte, ale mám pocit, že jedním z hledisek, proč jsou nemoce odolné vůči atb. je také ten fakt, že pacienti nedobírají atb.
Zvaž si to sama, ale máš doma malýho astmatika a my astmatici máme přeci jen ty plíce trošku víc náchylnější.
Dojanka 85301
18.9.2012 14:46:35
Shantue, nedá mi to, abych ještě jednou nereagovala na tvůj příspěvek. Ty už jsi někdy poslechově slyšela zápal plic, že jsi tak skálopevně rozhodnutá mu nedat antibiotika? Víš něco o tom, že existuje také atypický zápal plic????? Nemusí se ukázat poslechově, ale až na RTG. Můj názor je, abys nechala léčbu na doktorce a nešpekulovala jestli dobrat antibiotika nebo ne. Nechci si tady hrát na chytrou, ale holky, které mě tu znají, dobře vědí, jakým martýriem jsme si loni prošli a měli jsme všichni právě ten "atypický zápal plic". Zkus si o tom něco přečíst na netu, než se rozhodneš vzít osud svého dítěte do svých rukou.
Dojanka 85301
18.9.2012 14:41:25
Shantue, vzhledem k tomu, že jsme si loni celá rodina prošli zápalem plic, tak by mě ANI VE SNU NENAPADLO VYSADIT ANTIBIOTIKA. Sumamed má jednu obrovskou výhodu - že léčí i případná mykoplazmata a chlamydie, které jsou v současné době tak strašně moc rozšířené v populaci, že i doktoři nevědí, co tento jev způsobuje. Tohle mi doslova a dopísmene řekla naše plicařka, kam už rok docházíme.
Nevím, na jak dlouho mu vaše dr. ten Sumamed dala, obvyklád dávka je 3 dny, naše dr. ho v odůvodněných případech prodlužuje na 6 dní. Prosím tě, nešpekuluj o ničem a antibiotika poctivě doberte. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Pišťucha 111171
18.9.2012 14:41:12
Teda to je alchymie ~8~
..maya.. 86852
18.9.2012 14:35:10
jedno vynechání ještě neudělá takovou paseku aby tam nález byl..protože jsou látky stále v krvi ale pokud slyší že hůř dýchá má mu nejen navýšit dávku ecobecu ale taky stříkat ventolin..kor u takhle malého mimča bych byla jo opatrná protože infekce pak jde velmi rychle..
Raduza 68805
18.9.2012 14:29:33
Co z toho vyvodit je těžký. Asi to, že příště půjdeš pro léky dřív než je dobere.
vůbec bych neobviňovala doktorku. Nález měl asi špatný. Spíš doktor něco přeslechne než že slyší něco navíc.
Antibiotika bych se vůbec neodvážila nedat a dodržovala klidový režim.
Pišťucha 111171
18.9.2012 14:26:03
Já to tedy pochopila tak, že jí ty foukátka došly a proto si pro ně musela jít...
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 3231  [Dalších 2881 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.