| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 3231  [Dalších 2831 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
17.9.2012 17:06:33
Dneska jsme byli u dětské s 10 měsíčním synem.Potřebovali jsme předepsat inhalátor na astma (Ecobec a Ecosal). Malého jsem nechala hned poslechnout, jelikož se mu zase dýchání zhoršilo a museli jsme opět začít dávat Ecosal na úlevu. Dr poslouchala a že to je špatné, že má oboustranný zápal plic~8~ Bobek je v pohodě, je veselý, hraje si normálně, leze, skáče, jí i pije v pohodě....teploty nemá. jen se mu hůř dýchá a ševelí(hrčí) to v něm. Rýma a kašel je taky, ale to jsem přikládala ke změně počasí- nachlazení.
Vypsala mi hned žádanku do nemocnice, že pokud se něco zhorší, tak máme jet na dětské. Napsala nám ATB a ecosal máme opět dávat 3x denně 2 vdechy co 20 min. Ve čtvrtek jdeme na alergologii na 3 měsíční prohlídku. Nemám prý nic rušit, že si ho tam dr prohlídne a pak s výsledky se mám stavit.
Pořád si říkám jestli to přeci jen není přehnané? Oboustranný zápal plic? Nepotřebovat ty inhalátory, tak bych k dr ani nešla. Jsem špatná, že jsem nepoznala tak zásadní zdravotní komplikaci u syna? Ne že bych dr nevěřila, ale přeci..... Všude čtu, jak dítko bylo apatické, mělo vysoké teploty....ten náš bobek nic....
Co vy na to ?????
Gerberka1 78633
7.9.2012 12:59:24
Holky, kde jste??~e~

Dojanko - jak jste dopadli s Eli na tom alergu?? Šli jste ve středu??
Ivča V 120519
4.9.2012 6:24:55
Gerberko moc děkuju Kájovým jménem za přání k narozeninám. Narozeninová oslava byla skvělým zakončením prázdnin. U nás je to symbolické. Já mám totiž narozeniny 30.6, Kája měl v neděli a babička má 31.1. Pěkně se nám to sešlo. První školní den máme za sebou, paní učitelka velice příjemná, družinářka je taková stará struktura a já jenom doufám, že našeho Káju nebude nutit do jídla.
Všechny zdravím a doufám, že nám v září vydrží pěkné počasí co nejdéle, s ním i dobrá nálada a pevné zdraví !~x~~;((~;((~;((
Gerberka1 78633
3.9.2012 17:09:36
Ahoj holky,
Ivčo - dodatečně všechno nejlepší Kájíkovi ke včerejším 7. narozeninkám~x~. Doufám, že první školní den si hezky užil a že se dobře zaběhnete v novém režimu, držím palce jak na zdraví, tak na prvňáčkovství~R^

U nás vše OK, Jindra zahájil 7. třídu,
u Bédi ve školce ráno opět zmatek - nečekala jsem, že bude v jiné třídě = v patře, v jiné šatně a bude mít jinou učitelku. Takže máme během dvou let třetí paní ředitelku a bude začínat se čtvrtou učitelkou (ale tu naštěstí známe). Jen tak dál~q~~d~. Jak říkala mamka - ta školka je o věčném zvykání si na něco novýho. Hlavně když budeme zdraví~;)

Dojanko, Lipo, jak u vás, vše dobré?

Dojanko, jdete toho 5.9. s Eli na to alergo?? Pak napiš, jak jste pochodili...My máme za sebou pětiletou prohlídku s B. - má 22 kg, dostal očkování, vše je v pořádku. Na alergo jdeme až začátkem října, ale doma ten Bronchovaxon mám už od června, protože byl velice nízký doplatek, tak mi ho dr. tenkrát napsala. Tak doufat, že bude ještě hezký podzim a do zimní sezony vstoupíme náležitě posíleni zážitky z prázdnin.... ~;(( Září začínáme už šestý měsíc bez atb.!!! měl je naposled v březnu, hurá!!! Jenom nezakřiknout~f~
lipoo 47870
30.8.2012 15:36:54
Ivčo-dodací lhůtu toho obchodu nevím-my si tam jezdíme osobně.ale byli tam moc ochotní,když neměli tu velikost,co jsme potřebovali,tak paní říkala,že objednají-a hned druhý mi volala dom,že už je mají!my tam jeli ale až za týden,zas takový kousek to není:-)..stovka poštovný bude všude...my když tam jedem busem-tak projedem víc než stovku~:(-jeden celý a jeden poloviční tam a zpět.
Ivča V 120519
30.8.2012 13:31:11
Ahoj Dojanko !
Taky přeju do nového školního roku vykročit "pravou" nohou ať se holkám daří a hlavně to zdravíčko je neopouští.~x~~x~~x~ Nám to v pondělí začíná také a já jsem napnutá jako struna.
Děkuju za "prestižkové" tipy. Asi do toho půjdeme, já boty hrozně nerada kupuju na slepo a proto se vás taky ptám na osobní zkušenost.~5~
Dojanka 85301
30.8.2012 13:06:17
Ahoj Ivčo,
Prestižky jsou úžasný, není to žádná rozšláplá bota, spíž užší (alespoň ty bílo-červené) co máme my, ty jsou užší. Nejsou těžké, šla jsem je schválně potěžkat. Jinak já objednala přes tu Moledu a spokojenost s dodací lhůtou veliká - objednávala jsem přes internet v úterý a ve čtvrtek dopoledne tu zvonila PPL. Vyzkoušej je, určitě budeš spokojená - tedy Kájík.

Gerberko, ozvi se - co kluci, jak se těší do školy, co zdravíčko - doufám, že jste všichni v pořádku. Moc zdravím.

Lipuško - též posílám pozdrav. Holky, mějte se, od pondělka to začíná, snad všichni vykročíme tou správnou nohou do nového školního roku ~R^.~3~
Ivča V 120519
30.8.2012 12:54:51
Lipuško, díky za odpověď ~;. Ještě se zeptám, našla jsem si odkaz na e-shop, který uvádíš, jsou tam opravdu za dobré prachy, ale poštovné uvádějí 75,- Kč bez DPH, což bude ta stovka, ale jak dlouhé mají dodací lhůty ?
lipoo 47870
30.8.2012 12:02:03
jojo-na úzkou nohu jsou v pohdě-oni jsou spíš užší...naše babička si kupuje ty druhý "prestižky"-takový s těma dvěma páskama na boku vedle sebe,protože ty jsou širší...
Ivča V 120519
30.8.2012 8:39:31
Ahoj všichni !
Chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s prestižkama. Chtěla bych je Kájovi objednat taky, protože má ploché nohy a tady je ortopedická vložka. Nikde na ty dětské nemůžu v obchodě narazit abych si je ošahala. Kája má docela úzkou nožku, chtěla bych pro něho určitě boty na sucháč. Myslíte, že by mu mohly sedět ? Navíc on je taková třasořitka a ty boty jsou asi těžší, když jsou celokožené. Budu vám vděčná za vaše postřehy.~;)
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 3231  [Dalších 2831 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.