| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 3231  [Dalších 2821 >>]
lipoo 47870
29.8.2012 17:14:24
dojanko-20????ono se sice předávkovat jako tak moc nemůžeš,ale pak se zatěžují ledviny či co....a může tě z toho bolet břicho.a hlavně se to s tím "umělým" nemá přehánět,protože si pak tělo nedokáže brát to céčko z přírodních zdrojů-zlenivý...ale jinak si taky dávám-ale dvacet ne:-))-máme stovkový-100mg céčka v jedné tabletě,tak Danek si bere jednu ráno a jednu večer-v zimě,a já tak tři třebas...když mě bolí v krku-tak do tě pětistovky.
Dojanka 85301
29.8.2012 15:39:45
Lipuško, děkuju za odkaz. Škoda, že už je máme doma. Jinak ceny tam mají úžasný, tak aspoň pro příště. Já vůbec netušila, že Prestige prodává i někdo jiný než Moleda. Ještě jednou díky za odkaz ~x~.

Holky, a jak jinak se máte? U nás se teď trošku zatáhlo. Elince přijely zase ty dvojčata, tak byly přes 2 hodiny v bazénu. Eli, jak je silnější, tak jí to nevadí, ta nemá modré rty, ale ta holčička i ten klučík měli pusy jak od borůvek (i když bazén má 28), tak jsem jim dala ručníky, vylezli z bazénu a šli se oblíknout do chaloupky, co měly naše děti na hraní - je dřevěná a je tam teplo a pak se šli najíst - ten jejich "strejda" jim hřál nějaké nudle s masem.
Eli jsem umyla hned vlasy a teď že má taky hlad - jak ty děti vylezou z vody, tak by snědly krám.
Co myslíte - bude ještě teplo do konce srpna? Letos bylo léto tedy opravdu hodně teplé, myslím, že takové dlouho nepamatujeme, pokaždé vždycky červenec proprší a letos fakt samý vedra až na pár výjimek.

Gerberko - a jak vy se máte? Co kluci? Představ si, že Elču včera bolelo v krku, já už zase šílela, ale mě taky začalo bolet v krku, tak jak jsem byla včera se Šárkou v té Praze, tak jsem koupila v lékárně obyčejný Celaskon 100 a ještě v té Praze jsem do sebe dala 20 tablet celaskonu ~f~, vím, že se u něj nedá předávkovat, já ho miluju odmalička. Tenkrát jsem ho dostávala na středisku od doktorky, já měla pořád ty angíny, tenkrát byl myslím v takových pytlíčkách a já jich nacpala do pusy 10 určitě, no a Elče jsem jich dala včera večer 5 a dneska ráno taky 5 a musím zaťukat - krk přešel. Nevím, co to bylo, ale my taky dlouho sedíme venku večer - i do 22 hodin, my hrozně milujeme tyhle letní večery, ale pak už se udělá chladno a asi se přihlásil krk. Snad jsme to zažehnaly.

Všechny moc zdravím a napište ~3~
lipoo 47870
29.8.2012 13:45:35
a ty bílo červené dětské mají za 558kč:-)
lipoo 47870
29.8.2012 13:43:42
jojo-my dvakrát poprvé byli přímo v tom skladu Moleda...tam byli levnější než na tom netu...tenkrát ty menší stáli myslím pětistovku...teď už má číslo 36 nebo 37,a v MOledě-přesto,že jsou výrobci-stáli o 150kč víc než v tom Triodonu ,co sídlí hned vedle...Přišla jsem na to tak,že Moleda měla sklad pro veřejnost momentálně uzavřen-z důvodu nemoci skladníka,tak mi paní z moledy psala,že je můžu koupit v tom Triodonu..já měla strach,že budou dražší-to už si pak můžu koupit kdekoli v obchodě,ale ujistila mě,že tam jsou snad ještě i levnější-a fakt..prostě nechápu!!Akorát místo MOLEDA mají vzadu nápis PRESTIGE,jinak se to vůbec nelyší-a mají i e-shop..a stojí tem-dívám se-835kč!!!!tak si to objednej u nich-tady je odkaz:
http://www.triodon.cz/index.asp?modul=produkt&id=282&sek=eshop
Dojanka 85301
29.8.2012 9:45:15
Lipuško, já je objednávám na www.moleda.cz, ty bílo-červené jsou za 750 Kč a ty větší (od 35 a výš) stály 1.080 Kč. Ale chodí se v nich bezvadně, já si kupovala před asi 5 lety bleděmodré Prestige, sice je nenosím pořád, ale jsou strašně pohodlný a drží pořád na 100%.
lipoo 47870
28.8.2012 23:01:01
a za kolik je kupujete?my si na ně jezdíme přímo do Zlína,ale né přímo k výrobci,protože tam jsou o stovku dražší,než je kupujem deset metrů vedle~:(
Dojanka 85301
28.8.2012 21:04:49
Jo - a ty první (velké 35) jsem jí vzala tyhle:



Ty se mi taky moc líbily, ale jsou jí o číslo větší, tak je máme zatím v krabici a čekají na příští rok.~3~
Dojanka 85301
28.8.2012 21:02:44
Ahoj Lipuško,
jo, tak tyhle přesně mají kluci od ségry. Ségra mě vlastně kdysi na ně přivedla, od té doby je kupuju a fakt jsou výborný. Jsou vedený i jako zdravotně nezávadná obuv a když vidím ty placaté adidasky nebo "najky", tak sice jsou hezký na pohled, ale chodit v nich je asi očistec. Tam ta noha nemá žádnou podpěru.

lipoo 47870
28.8.2012 19:18:36
máme tyhle:
lipoo 47870
28.8.2012 19:18:00
dojanko-přesně tyhle kupujem taky..teda né přesně tyhle-ale černý:-))..jednou jsem koupila v obyč.obuvi boty za stejnou cenu jako tyhle-a po týdnu bylo po nich!!!!a výrobce to nechtěl uznat jako reklamaci,tak si to paní majitelka obchodu nechala,že si to s něma vyřídí sama a vrátila mi peníze ze svýho....takže od té doby jedině prestižky...a ještě je ta výhoda,že jsou celé černé-teď už je černý i ten pásek-takže fakt jen černá-a danek to má i jako "boty" na koncerty se sborem~R^
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 3231  [Dalších 2821 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.