| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dotazníky a průzkumy

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6453  [Dalších 6423 >>]
Čumča. 160024
18.8.2023 16:22:17
Mickey, dětem jsem každou chvíli řeknu, aby chvíli nekušnily, když je doprava ve městě zajamovaná, že se musím víc soustředit~d~ Hudbu si v takový moment ztiším, když si uvědomím, že moje soustředění je něčím narušené.

Za normálních okolností hudbu v autě miluju, v tom minulém jsem měla i nějaký nadstandardní audio systém - pomalá jízda loukama, lesama s mou oblíbenou hudbou je můj osvědčený zažehnávač splínu/stresu.

15 let jsem si myslela to, co ty, pak jsem najednou udělala za volantem totální kokotinu~d~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
18.8.2023 16:11:13
něco málo je k tomu i tady:
https://www.business-car.cz/bezpecnost/sluchatka-za-volantem-pro-mnoho-ridicu-nebezpecna-praxe

ale jinak jsou i přímo testy, že prostě zvuk pouštěný do sluchátek zaměstná mozek víc než zvuk z prostoru, dokonce snad je to i jedna z metod jak se někteří lidé lépe učí, pokud si pouští látku do sluchátek místo nahlas v místnosti... ~d~
K_at 121378
18.8.2023 15:59:18
Já nemůžu za jízdy telefonovat ani přes HF. Soustředím se na hovor. A to samé hudba. Tu jen v úplně pohodové situaci. Jinak ne.
K_at 121378
18.8.2023 15:57:07
Mickey, no I s transparentním modem máš prostě smysl částečně vytížený přepínáním mezi figurou a pozadím. Někdo to zvládá líp, někdo hůř.
Mr. Miçkey 124689
18.8.2023 15:43:53
Zasadni procenta soustredeni ti uberou v aute spolujezdci, zakazem spolujezdce v aute, deti dostanou preventivne roubik a zakazem autoradia a obecne jakykoli jiny zdroh hluku..?~e~
Mr. Miçkey 124689
18.8.2023 15:41:02
Clovek si sluchatka nenasazuje treva kvuli vypnuti okoli, ale kvuli tomu, ze kdyby kazdej mel na kole radio nahlas, byl by to docela cirkus~t~ kdo je debil, toho ani absence sluchatek nespasi.
Čumča. 160024
18.8.2023 11:49:57
Mickey, ještě v dubnu jsem si myslela to, co ty, dala bych ruku na špalek, hudbu v autě zbožňuju, je to moje životní radost...

Po první bouračce v životě to přehodnotíš~d~
Čumča. 160024
18.8.2023 11:46:29
kopíruju od Rose: což ale vůbec neřeší to, co jsem psala před chvílí - ten poslech tě nepřipraví (jen) o sluch, ale především o soustředění, "vypne" tvé okolí, což je koneckonců obvykle důvod, proč ta sluchátka člověk nasazuje..."

Rose, přesně!
Já měla na jaře bouračku, dost jsem přehodnotila i svůj přístup k muzice v autě, kterou jinak miluju~d~ a tak nějak životně potřebuju~d~ Ale koncentraci to prostě škodí - hands free, muzika - nějaká procenta z koncentrace to ubere~d~
Čumča. 160024
18.8.2023 11:43:38
Mr. Mickey, ano, i moje domácí drahá sluchátka částečně v kůži mají tuto funkci a funguje to bezvadně, ale to mají jen ta velice dobrá - ty synovy pecky do uší mají tuhle funkci taky, ale věřím, že spousta pubošů tam tu funkci nezapíná, anebo to jejich sluchátka neumí~d~

A ti jsou potom neřízená střela, přesně tak, jak píše Rose, pecky v uších, kapuce
Lenka Pražanda 128023
18.8.2023 9:48:19
Já psala v lese v suchém listí, ne na asfaltu. Jestli máš prcka a chodíte do parku, tak určitě víš jak to listí šustí. A ten kdo má psa taky slyšel jaké to je, když se v tom válí. Plus klacky a kameny, to taky dělá hluk. Tohle nejde přeslechnout. Když se jdu projít do lesáče a slyším za sebou něco takového, tak se automaticky otočím a kouknu co se za mnou děje. Nepochopím, že to někdo neudělá. Vždyť je to přirozený reflex.
A to jsem nezmínila, že neuhne ani skupinka co jde proti a vidí ~:(
Jinak borci co jedou tiše a rychle mě štvou taky. Bez ohledu na to jestli jsem zrovna chodec nebo jezdec. To souhlas.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6453  [Dalších 6423 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.