| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 760] Názory 761770 z 21993  [Dalších 21223 >>]
Stará husa 154854
6.7.2022 11:21:49
Valkýro, proč se s nimi vůbec stýkáš? Proč jim o sobě vykládáš? Já bych se sama matce v tvém případě neozvala a když by zavolala ona, držela bych konverzaci na úrovni, mám se dobře, nic nového se nestalo a jakékoli osobní hovory bych uťala v zárodku a hned bych zavěsila. Na návštěvy bych nechodila. Máš to zapotřebí, nechat se urážet, poslouchat, jak všecko děláš špatně atd? Jsi snad masochistka? Stýkala by ses s někým takovým, kdyby to nebyli příbuzní? Oni tě nemají rádi, tak nazdar. Našla bych si lidi, kteří mě rádi mají a jestli to nejde, tisíckrát radši bych byla sama.
Evelyn1968,2děti 6269
6.7.2022 11:18:45
No, nevyzenes, když táta umřel, tak jsem měsíc nejedla, zvracela a brečela, než se mi to všechno srovnalo.

A to jsem se odstrihla už při narození syna kdy táta zakázal, aby se mu říkalo dědo, protože je ještě mlád a chtěl by být ještě tatínkem.
Evelyn1968,2děti 6269
6.7.2022 11:16:48
Valkyro, zajímavý, že mamka taky víc ovládá mladsi sestru, jeden čas ji v podstatě vedla domácnost, ségra při tom vystudovala dvě VŠ a chodila do práce.
Stará husa 154854
6.7.2022 11:11:38
Libiku, jasně, že rodiče z hlavy nevyženeš, ale i tak si myslím, že odstřihnout se, je lepší, než se pořád nechat urážet.
Já měla taky štěstí na hodné rodiče a taky mi umřeli celkem brzy, táta v mých 33 letech, maminka v mých necelých 50. Každý den si na ně vzpomenu a lituju, že tady už nejsou.
Blanče 42184
6.7.2022 10:47:51
Huso souhlas, je to snazší. Já se teda odstřihla spíš mentálně, vídáme se párkrát do roka na nějakých rodinných oslavách - v poslední době už v podstatě jen u nás, zvu ji naše narozeniny, na její narozeniny, na druhý svátek vánoční aby se viděla s vnoučaty a pravnoučaty. Utnu hned v počátku jakoukoli osobnější debatu, takže jen posloucháme jaký je chudák zdravotně, finančně, jak je celý svět proti ní. To, že se má na svůj věk a na to, jak moc se o sebe celý život nestará dobře není ochotná - schopná akceptovat. Myslím si, že na děti se opravdu těší, ale prostě jí nějak chybí gen být hodná a nad věcí, není ochotná jakkoli vystoupit ze své zńy komfortu kvůli někomu jinému - a vlastně ani třeba kvůli svému zdraví. Pořád je to moje máti, život se jí nepovedl jak si kdysi vysnila a nikdy se s tím nesrovnala. Ale diskutovat s ní nebudu, nikam to nevede a mne to ničí.
libik 142094
6.7.2022 10:40:46
Huso, tak lze se odstřihnout fakticky, druhá věc je, jestli rodiče v takovém případě fakt vyženeš z hlavy.

Já jsem měla štěstí na dobré rodiče~s~~s~, zase mě ale dost brzy opustili..
Stará husa 154854
6.7.2022 10:24:11
Ropucho, já si právě myslím, že v tomto případě je snazší se odstřihnout, než se stále hádat. To nemá smysl, ta matka si z toho nic nevezme, nepoučí se, je jen naštvaná, že ji dcera odporuje, neboť je přesvědčená o své pravdě. A ta dcera je vytočená, nervy pracují, neustále si v hlavě premilá, co řekla, co řekla matka, co měla říct. Když s takovou osobou přestanu komunikovat, mám klid.
aky 102722
6.7.2022 10:23:44
...Aky, osobě jako ty nepomůže ani apanáž Paris Hilton a celoživotní vzdělávání, protože chudák jsi a chudák budeš

Vdaka za vycerpavajucu odpoved, sudruzka.~3~
Ropucha + 2 120300
6.7.2022 10:15:28
Huso, to si asi automaticky představí každý, že by si nenechal nadávat.
Jenže když v tom člověk vyroste a jinou rodinu a jiné vztahy nikdy nezažil, není to tak snadné, evidentně.
Ale měl by se ohradit, určitě by měl.
On frustrovaný rodič, který se neumí ovládat a vybíjí si frustraci agresí vůči vlastnímu dítěti, nebude pravděpodobně velký hrdina a kdyby narazil na pevný autoritativní odpor, mohlo by to fungovat.
libik 142094
6.7.2022 10:11:41
Aky, osobě jako ty nepomůže ani apanáž Paris Hilton a celoživotní vzdělávání, protože chudák jsi a chudák budeš ~3~
[<<Předchozích 760] Názory 761770 z 21993  [Dalších 21223 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.