| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 790] Názory 791800 z 21993  [Dalších 21193 >>]
Zasjaj. 54917
5.7.2022 21:42:37
Evelyn, no neslo. Ale neni mi to fuk ani ted. Blbe se s tim zije. Pripadam si spatna.
Zasjaj. 54917
5.7.2022 21:40:04
Kat, ~t~ prijdou mi postou, treba ~:-D takze jsem vyhlasila, ze zadnou korespondenci od nikoho, kdo se s matkou prateli nebo jen styka, neotevru a leti rovnou do kose. Nebo od mych pratel. Stylem, "hele, prosim te, je mi to silene trapny, ale ja mluvila s tvoji mamou, vis, co rikala?.." A od pribuznych, "hele, mne se to nak nezdalo, ale jak vy to teda mate, chci to slyset od tebe...jo tak, no mne to prislo divny". Nebo kdyz jsem jeste pracovala v Cechach pred triceti lety, tak od pani laborantky, ktera byla ve veku me mamy a mela dceru meho veku, "tvoje mama sem volala, mluvila s sefkou, to ji nedochazi, ze takhle se chovat nemuze? Neni ona nak psychicky nemocna?" a tak dale a podobne. Ne, hrube moje matka vubec nikdy nemluvi, dela to mnohem rafinovaneji, necha jine, aby za ni tu spinavou praci odvedli. Meho tatu, kdyz jeste zil. Je fakt tezky si to vsechno pripustit.
K_at 121378
5.7.2022 21:21:23
Zasjaj, pokud se nevidíte s mámou, kudy se k tobě ty kecy kydy dostanou? Ano, mám kolem sebe 2 -3 holky, které mají stejně "úžasné" matky. ~n~ je to fakt vysilující.
Evelyn1968,2děti 6269
5.7.2022 21:19:00
Zasjaj, taky ses odstrihla, dal už to nešlo ~x~
Zasjaj. 54917
5.7.2022 21:02:42
Ropu, nejsem Val, ale taky si vycitam, ze jsem silene chovani mych rodicu tak dlouho ignorovala, cekajic, ze zacnou proste jen respektovat muj vek. A nic. Ted matku vicemene ignoruju, posilam ji penize, at jede do lazni nebo neco, na lzi a pomluvy proste neraguju, nereaguju na nic a rve mi to srdce i tak, protoze bych ji proste chtela byt nejak na blizku, ale neni to mozne. Citim se ponizena uz jen tim, ze mi skutecne zalezi na nekom, kdo mi soustavne lze, kdo me neustale ponizuje a pomlouva a vsemozne podkopava.
Ruth 147384
5.7.2022 21:02:24
Jediné, co chce, je od matky uznání. Být s ní ztotožněna je hned na druhém místě.
Dcera je odvržena, překáží.
Škrpál 70170
5.7.2022 20:48:10
je to zvláštní - čím víc tě tvoje máma uráží a zdůrazňuje, jak jsi špatná, na rozdíl od ní, která je uvědomělá a skvělá, tak ty čím dál tím víc vyjadřuješ pochyby o sobě a máš dojem, že jsi nejspíš stejná jako ona~d~
Škrpál 70170
5.7.2022 20:40:51
"za 2 měsíce bych si možná ani nevzpomněla, že někde mám dítě, o které se mám starat."

Valkýro, proč si tohle děláš? Snažíš se být spravedlivá, ale proč takhle urputně? Mámu všemožně omlouváš, u sebe předpokládáš její vzorec chování - ale proč sakra? Ty se s ní házíš do jednoho pytle - ale není k tomu žádný důvod~d~

Evelyn1968,2děti 6269
5.7.2022 17:42:53
Moje dcera byla dlouho v inkubátoru na JIP u Apolinare na přístrojích, já doma se synem, nikdo neřekl nic konkrétního, co bude dál, byla hodně nezrala, hrozilo postižení, místo radosti z miminka jsme byli smutní a nervózní jak to všechno bude. Vztahy máme výborné.
libik 142094
5.7.2022 15:52:18
Valkýro, ségra má adopčata , sice mimina, ale o nějakém bondingu nemůže být ani řeč, jednomu miminu bylo 21 dní, když ho poprvé viděla, dalších 14 dní trvaly papíry, s druhým začala ještě později. Žádný přirozený hormony jí v tom nepomohly.

Mají normální komunikaci bez krav a tlustých prdelí, fungujou jako matka a děti, milují se.

Nic proti kočkám, ale řekla bych, že mít dítě po porodu v nemocnici není stejné jako když utopí kočce koťata.

Jako, je děsný, že to schytáváš taková desetiletí, dneska bych tvoji matku šanovala skrze věk, ale stará nebyla vždycky.
[<<Předchozích 790] Názory 791800 z 21993  [Dalších 21193 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.