| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

  (?)
 Názory 110 z 52268  [Dalších 52258 >>]
babi_ 48341
1.5.2024 21:07:33
La Pepo, jasně, však já vím... Dobré je, že vám zůstalo kamarádství.
La Pepa 5341
1.5.2024 21:02:45
Babi, jen tím ta vaše sehranost s MM být nemohla. Mám (teď už jen) kamaráda, s nímž na vodě panovala NAPROSTÁ souhra, ale jinak to dost drhlo.

TaJ 81121
1.5.2024 19:49:43
Neznámá, jo, přesně, u nás fouká všemi možnými směry, ani na balkóně, který je na východ a ze severu je chráněný stěnou, se nedá být. Povrch hlíny v truhlíkách i květináčích je úplně vyprahlý, vyschlý od toho větru, hlína rozfoukaná různě po balkóně. Na zahradě to není o moc lepší, před chvílí jsem hledala kočičí misku, která je normálně nahoře nad schody u vchodových dveří, v chráněném zádveří. Našla jsem ji v půlce zahrady, byla prázdná, tak ji vítr asi odvál. Těšila jsem se, že budeme moci sedět venku, ale to se prostě nedá. Navíc tu původně hlásili nějaký deštík, ale vítr to zase všechno rozfoukal a už nikde nic, nepršelo tu hrozně dlouho, zahrada je vyschlá, ve studni je čím dál míň vody...z vodovodu fakt všechno zalévat nehodlám. Sudy na dešťovku, co tu máme, se letos ještě ani jednou nenaplnily, naposledy spadlo pár kapek předminulý víkend, ale to fakt ani nestálo za řeč. Navíc jsme tu na skále, je tu trochu zeminy, pod tím písek a pak všude pískovec...Vypadá to, že letos si dost rozmyslíme, kolik zeleniny tu zasadíme, soustřeďuju to poslední dobou spíš na balkón.
Beat 107867
1.5.2024 19:41:38
To muselo byt nádherný, to mě bohužel nějak minulo, ale hrozne by se mi to líbilo. Jezdila jsem jen takovou tu klasiku.. takovou divocinu ne.
Beat 107867
1.5.2024 19:40:21
~:-D.. no, vlastně jsou tam hlavně kameny a pak nějaká voda~;)
babi_ 48341
1.5.2024 19:35:11
"je tam dost kamenů" ~t~

To je boží obrat... nojo, je to dost těžká voda, takže krása a hukot a úžasný pocit, když to člověk sjede, ideálně bez cvaknutí. Ve dvou na deblovce se to ještě znásobí o tu spolupráci, propojenost lodí s parťákem. Jezdívali jsme Kamenici (i Jizeru a tedy všechno co je po ČR kromě Lipna, plus něco v Rakousku, Rumunsku a Jugoslávii) s MM. Překonat strach, sehraně zabírat... vlastně se ani nedivím, že jsme tak provázaní, jako vodáci jsme ani jinak nemohli :-)
La Pepa 5341
1.5.2024 19:09:55
No jo, Kamenice, k té mé přitáhly jedny jarní prázdniny nedaleko, když nebyl sníh. Pak jsem ji po letech omylem sjela za povodně na raftu, se štěstím jsme to přežili, a pak mockrát v rámci závodů. Když jsem měla chlapa od nedalekých jeskyní, mohla jsem machrovat, kraj jsem znala stejně jako on.
Beat 107867
1.5.2024 19:09:36
No ja si dala i minuly týden i jedničku , teď tu na sluníčku ctu 2 a příští týden si koupím 3. Se těším.

Babi, to musela byt krása , ale i hukot, je tam dost kamenů.
Rodinová 140078
1.5.2024 18:54:09
Jo a to je dobrej napad, Beat, precist si jeste jednou SK 2 a ne rovnou SK 3, uz jsem toho asi dost zapomnela:-)
babi_ 48341
1.5.2024 18:48:50
Beat, hlásím se též k milovnicím tohoto úseku Kamenice - mám sjeto párkrát (zamlada, pochopitelně).
 Názory 110 z 52268  [Dalších 52258 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.