| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - pojištění

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5406  [Dalších 5386 >>]
Fern 155759
24.5.2020 9:20:06
Presne tak,nedotknutelnych smejdu-pri slavnem korona viru si vlada vzpomenla na banky i pronajimatele,ty hnusne vykoristovatele,diky kterym bydli vic jak pulka naroda jako lidi,ale pojistovny? Ze by odklad plateb pojistneho?to Ani nahodou~a~

Musi mit tyhle hnusne organizace fakt skvele lobisty.:-©
Fern 155759
24.5.2020 9:17:03
Tyjo,4 strany vyluk!~8~ Kdyby rovnou napsali misto 4 stran jednu vetu timhle mrnavouckym pismem,a to,ze prakticky nikdy nedochazi k plneni,vyjde to nastejno.

Jsem rada,ze jsme jako rodina nikdy nevyhazovali takhle penize oknem a nikdy jsme nemeli podobne hruzy sjednany,o kapitalovem ziv.poj. uz vubec nemluve, to je zcela pro financni diletanty a negramoty~t~
Cimbur 64764
24.5.2020 9:14:24
No já kdybych na to měla žaludek dělat pro ně, tak jim vyloučím z pojistného plnění úplně každého, no pro forma sem tam někoho nechám projít, ale ty vyloučené si obhájím. To jsou prostě praktiky Šmejdů.
Půlka psa 24064
24.5.2020 8:54:56
Aha, tak to jo. Já četla jen to, co na webu.
Cimbur 64764
24.5.2020 8:48:50
Kdepak, pročítala jsem stažený soubor, kde jsou i 4 strany výluk, velmi drobným písmem.
Půlka psa 24064
24.5.2020 8:33:00
Jestli myslíš to nerizikové zaměstnání, nekuřáci a preventivní prohlídky, tak to nejspíš nejsou podmínky. Píšou tam, že tě za to odmění, tak asi dopstaneš slevu na pojistném. Do úrazového pojištění tedy nevídím, nikdy jsem nic takového neměla, ale tady mi to nepřipadá jako výluka, ale jako marketingová informace ohledně ceny pojištění.
Cimbur 64764
24.5.2020 7:54:40
Teď jsem si přečetla informace k variantě kombi, to je vám prasárna. Nechápu, že nekdo tyhle smlouvy podepisuje. Skoro si nedokážu představit situaci, kdy pojišťovna fakt bude plnit.

https://www.metlife.cz/individualni-pojisteni/zivotni-pojisteni/pojisteni-urazu-a-nemoci-kombi/
Jiří Rondoš 157973
24.5.2020 0:26:18
Dobrý den, Petře,

z Vašeho popisu se bohužel nedá poznat, zda existuje nárok na plnění či nikoli. Ve stručnosti jde o to, co je uvedeno v pojistné smlouvě, pojistných podmínkách, jaká je diagnóza, jak byla událost pojišťovně nahlášena a jak ji pojišťovna odmítla plnit. Promlčecí doba není problém.

Pokud se mi ozvete s výše uvedenými informacemi, mohu poskytnou bližší vysvětlení proč není plněno, případně Vás nasměrovat na specializované advokáty - ze zkušenosti: "obecný" právník není vždy zárukou úspěchu.

Příjemný zbytek víkendu
Saténové povlečení na Favi.cz - top výběr
Fern 155759
23.5.2020 21:39:22
~R^ tos ji to perfektne rozebrala,to laik nema sanci!

Nam na pojistovackym skoleni napr. Rikali,ze pojisteni invalidity na ten nejzavaznejsi stupen je neco jako scifi,nerealny to uplatnit v realu vetisnou.Ale normos na tohle pojistovaci nachytaji hodne smrtelniku,kteri tady tomu nemohiu nikdy rozumet a az to lidem dojde,ze pojistovny söibuji jen modte z nebe,tak uz je pozde,prichazi rozcarovani,viz zakladatel. A spousta penez a i iluzi hned v coudu.
Monika 123907
23.5.2020 19:39:55
Jestli jde o pár stovek tisíc, tak byste snad mohli toho právníka zkusit, ne? Ale jinak tedy jestli jde o pojištění vážných onemocnění, tak bude v pojistných podmínkách přesný seznam nemocí, na které se pojištění vztahuje. Jestli tam epilepsie uvedena není, tak není ani nárok. Jestli tam je, ale přesto pojišťovna nechce platit, tak by měla uvést důvod (většinou uvádějí to ustanovení pojistných podmínek, které odůvodňuje odmítnutí, takže se to dá alespoň laicky zkontrolovat). Ale bez toho, aby někdo viděl konkrétní pojistnou smlouvu tvého tatínka včetně všech pojistných podmínek a případně i znal další okolnosti, Ti není možné odpovědět. Ale všechna pojištění u všech pojišťoven mají vždycky nějaké výluky, takže i když máš třeba pojištění, které se jmenuje úrazové, nikdy se nevztahuje na úplně všechny úrazy, stejně jako pojištění pracovní neschopnosti nekryje všechny pracovní neschopnosti atd.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5406  [Dalších 5386 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.