| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - pojištění

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5837  [Dalších 5807 >>]
Čumča. 160024
27.2.2024 18:18:32
tak dějou se různá zvěrstva: někoho pokálí racek, někoho třeba i popálí kopřiva nebo "kousne" komár~:-D
K_at 121378
27.2.2024 18:15:45
Moniko, děkuji za poučení.
K_at 121378
27.2.2024 18:10:53
Rose, to mě mrzí. Tak já zatím v těch několika případech narazila na "ale nechte ji, ňuňu, pojď sem".
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
27.2.2024 17:49:06
Kat, no o mně si ti pejskaři taky myslí, že já pejsky ráda ~:-D já nechci dělat vlny, takže teda neprojevuju svou paniku, na pejsky a páníčky se tupě usmívám, pejska pochválím... Já chápu, že problém je na mé straně... Jako teda umím ty psy i umravnit, že na mne neskočí a ani neolizují, ale to ňuchání, to si prostě neodpustí... Muž se vždycky směje, že když někde jdeme a objeví se pes, neomylně zamíří ke mně ~d~
Na výletě nás minule takhle potkali dva velicí psi a kolemjdoucí byli přesvědčeni, že psi patří ke mně, jak se kolem mne pořád motali ~d~ ještě jsem pak zaslechla, že jsem divná, že je nemám na vodítku ~t~
Monika 123907
27.2.2024 17:48:15
Kat,ten "běh vstříc" se změní ve "vrhání" ve chvíli,kdy psovi umoznis fyzicky kontakt s 2.clovekem,tj.nestahnes ho včas (případně on sám se nezastaví,ale na to asi nemůžeš spoléhat)~Rv. Nevidím žádný důvod,proc by pes na chodníku měl mít vodítko na nekolik metrů. Někde v přírodě asi podle toho,kolik lidí se nachází v okolí...
breburda71 89004
27.2.2024 17:42:39
Ja mam zkusenost takovou, ze jdu se psem z utulku, ktery 5 let zil na ulici, a kdekdo ho chce hladit..Kdyz reknu, ze radsi ne, jsou lidi urazeny...~a~
A ohledne psu navolno - poridila jsem si paralyzer a bez nej nevychazim, zatim kazdeho psa odradil uz i jen zvuk, fakt nemam zajem o nerizenou socializaci..
Ad zakladatelka - tezko rict, vznikla ujma na obou stranach, i kdyz prvotni poruseni bylo samozrejme na strane utociciho psa, ale ujma na lidskem zdravi se pravdopodobne bude hodnotit jako zavaznejsi nez na psim zdravi...
Žžena 83005
27.2.2024 17:42:11
Tak já si dovedu představit, že když je větší plemeno a má košík, tak to už je docela hmotnost, a úder v blbým úhlu i při nešikovným pohybu dokáže způsobit nějaké zranění.
K_at 121378
27.2.2024 17:14:36
Moniko, pes se nevrhá. Vrtí oháňkou a jde s přátelským výrazem vstříc. Jinak si lidí nevšímá. Okrikuju, přitahuju. Ale vzhledem k "četnosti" to nečekám. Hlídám si psy v okolí. Nějaký "nebojte se atd" nezkouším. Já úplně chápu, že na naši obludu není každej zvědavej. Holt netuším, co je zrovna za rohem. S vodítkem přes chodník taky nechodím. Ale někdy se povede. To se též omlouvám. Rozhodně ustupuju, uhýbám a nepřekážím.
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
kosatka2 89902
27.2.2024 16:57:46
Já zas šla na párty v zahradě s manželem k jeho známým, uvítal mě vlčák packama od bláta na moje světlý kalhoty a majitelka hned začala vyřvávat, jak jsem blbá, že si beru světlý kalhoty, atd. No tak jsem jí odsekla, že doma máme pračku. Ale spíš než ty packy mi vadila ta její reakce, že ze mě dělá před cizími lidmi úplně blbou. A kalhoty jsem si pak stejně za tmy polila vínem ~:-D
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
27.2.2024 16:42:46
Já se nijak zvlášť nebojím, ale když mě takovej milej boxer, boxery mám fakt ráda, oslintal světlý kalhoty, radost jsem neměla. Hlavně jsem pak celý den chodila s flekem na stehně.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5837  [Dalších 5807 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.