| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14093  [Dalších 14073 >>]
Běla Horáková 156779
14.9.2018 10:47:07
Dobrý den, prosím vás je někde va Včkraji opravna pekárny Biffit. Potřebovala bych opravit jeden hák, který se netočí. Točí se jen jeden. Děkuji za odpověď
Moncaka 56657
21.9.2017 21:22:18
Mám už roky pekárnu unold, už v ní nepeču, ale jen hnětu těsta, přijde mi, že robot to neumí tak jako pekárna. Čas od času v ní něco odejde, řemen, forma. Zatím jsem vždy dokoupila příslušný náhradní díl. Už jsem několikrát chtěla zainvestovat a koupit lepšího robota na hnětení těsta, ale po přečtění recenzí a shlédnutí několik videí jsem zjistila, že bych nebyla spokojená. Tak jen vždy oživuju pekárku, která mi zabírá hodně místa v kuchyni. Nepeču v ní, používám opravdu jen na hnětení těsta na chleba (kváskový), kynutých těst i těsta na vánoční cukroví.
Len 108740
21.9.2017 16:35:53
Ziraf, delam tenhle, nebo jeho obdobu s celymi zrny:
http://www.maskrtnica.cz/celozrnny-zitny-chleba-pro-vsechny/

Dulezite je nechat ho alespon tech dvanact hodin po upeceni stat pred krajenim. Hutny docela je, zitny takovy byva. Zase neskutecne dlouho vydrzi. Delam ho ze zitneho kvasku a zitnych vlocek, jinak celozitny byt nemusi, pak je asi trochu lehci.
žiraf 54559
21.9.2017 15:37:57
Můžeš dát recept na ten celožitný?
Mně vždy vyšel hodně hutný, jako by "lepkavý".
Možná je problém v tom, že se - jak píše - nesmí moc míchat.
Díky.
Girili 117849
21.9.2017 11:59:38
Si rada poctu. Take nam odesla pekarna, meli jsme Moulinex. Ta zase pekla od zacatku moc, chleba byl navrchu hodne propeceny a tvrdy, i kdyz jsem nastavovala svetlou kurku. Vydlabaval se spatne, casem se uplne znicila ta nadoba, pak se uvolnilo to co se tam toci, zacala netesnit, uz me vic stvala nez pomahala.
Potreba urcite neni, ale chybi mi. Mela jsem z ni rada zitne chleby, hodila se, kdyz jsme nestihli nakoupit pecivo k snidani a od te doby, co nefunguje, nepecu kynute. ~d~
PJana 86863
21.9.2017 10:03:22
Mám už skoro 10 let Panasonic a naprostá spokojenost. Funguje bez jediné poruchy, problému. Dobře mísí, dobře peče. Jinou bych nechtěla.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
21.9.2017 9:25:27
Mám DOMO, spokojenost velká.
Len 108740
21.9.2017 8:53:55
Mam Panasonic, uz druhy, jsem spokojena. Krome toho mam robot, coz je urcite lepsi hlavne na ten chleba, ale nekdy se mi proste nechce, tak strcim ingredience do Pany a je to. Ma program na kvaskovy chleb, jiny nepecu. A jak pise Kopriva, casto delam celozitny, ktery se jen mirne zamicha, naopak se nesmi premichat, strcim do formy a je to. Nicmene i pekarna u nas najde vyuziti, testo na pizzu a sladka testa jinak nedelam a deti ji jen toastak, coz je jeji obor.
Přes 6 000 jídelních židlí na jednom místě od ověřených obchodů
Kopřiva Dvoudomá 34182
21.9.2017 8:40:22
Ne.

Peču lepkové i bezlepkové, mám kloudný robot na těsto, litinový tál do trouby a starý pekáč na dno - a šmytec.

Když nemám chuť stáčet bochníčky a šašit s moukou (a pak dekontaminovat celou kuchyň), udělám žitnou cihličku do formy (skoro bez práce, kdykoli si můžu zrání zpomalit v lednici). Když mám chuť si zařádit, dělám bochníčky do ošatky.

Výsledek s pekárnou nesrovnatelný.
Cimbur 64764
21.9.2017 8:02:29
Pekárna ETA mi postupně odešla, ona byla poruchová už od počátku, prý to byla porucha celé série, ale dozvěděla jsem se to pozdě, ona pohnula háky během pečení a v chlebu nechala velké kulaté díry. Stejně bylo potřeba háky vydlabávat.
Zpočátku jsem tam pekla i takový mazanec, časem pekla míň a míň, chleba byl bledý a svrchu nedopečený. Poslední dva roky jsem v něm jen nechávala kynout těsto, které jsem pak přemísila a pekla ve formě v troubě. Marmeládu dělám v hrnci.
Takže bych ráda pekárnu, která bude taková hodná, bezporuchová, upeče pěkný chleba, který nebudu muset z formy vyškrabávat a vytloukat.
Další otázka je: je vlastně takový krám doma potřeba?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14093  [Dalších 14073 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.