| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 8493  [Dalších 8213 >>]
plutasniceee 157822
12.6.2019 15:48:44
Lituji, že jsme ho nevedli ke sportu více. Chodil jen rok do karate jako malý, a pak už žádný sportovní kroužek nikdy neměl. Nechtěl, byl spíše pohodlný a nechali jsme ho. Měli jsme mu nějaký kroužek dát, aby měl aspoň nějaký sportovní zájem nebo potřebu sportovat. Takhle nesportuje vůbec, o prázdninách jezdí na kole, jinak ovšem nic a to je u kluků asi chyba. Tohle už nevrátím. Manžel není sportovec, nevedl ho k tomu. Nechali jsme ho jeho zájmům, takže byl spíše doma a nějakou partu kamarádů na sport ani nemá. Teď v 19 asi se sportem sám od sebe nezačne. Nabízela jsem aspoň pohybové aktivity pro dospělé v rámci Domů dětí a mládeže, ale taky nechce. Dělá doma občas pár kliků a myslí si, že to stačí.
ivaxx 44192
12.6.2019 15:46:38
Pocházím z rodiny, kde muži měli max 170, někteří i jen 155 cm. Všichni byli ženatí (některé manželky byly vyšší než oni), měli děti a byli to chlapi, sportovci. Je to na něm - jestliže je sám se sebou spokojený, tak bych to neřešila. Jestliže ne, tak dobře zvolený sport (judo, zápas, veslování) je také dobré řešení. Je mu ale už 19 a asi jej moc neovlivníte.
plutasniceee 157822
12.6.2019 15:45:14
Ono je rozdíl mít něco nad 170 cm a necelých 165 cm. Zvláště, když hodně dnešních holek je dost vysokých. Řada jeho spolužaček vypadá jak jeho matka. 170 cm by mi bohatě stačilo. Podle mne bude mít výběr omezený dost, pokud holky budou chtít, aby byl větší než ony.
Mr. Miçkey 124689
12.6.2019 15:45:12
Kdysi se mnou chodil na gympl kluk, kterej mel tesne 160 cm, byl z dvojcat. Oba jsou zenati a maji deti. Znamej ma taky s bidou160 cm, ten je teda z predcasne narozenych trojcat, a pritelkyni/pritele maji vsichni tri. To jsou snad nejextremejsi pripady, co znam, chlapu mezi 160-170 znam spoustu a oproti vyssim se rozhodne nezdaji byt v nevyhode~t~
Gladya, bývalá dasa, 63023
12.6.2019 15:44:25
Má, kdyby mi bylo tak o 30 let míň, měl by u mě šanci. Mám 158 cm a svalovci mě nijak neberou.

A trochu vážněji. Asi se na syna nebudou holky lepit tak, že bude mít na každém prstu deset. Ale každý člověk má šanci najít partnera. A ti, kdo toho nejsou schopni, mají často problém spíš v psychice a osobnosti než v centimetrech, svalech a vzhledu vůbec.

Samozřejmě, sport synovi neuškodí (no, to od nesportovce jako já sedí), ale ze subtilní postavy sport Arnolda neudělá
Yuki 00,03,07 49504
12.6.2019 15:39:46
moji starší kluci jsou taky malí, mají teda pár centimetrů nad 170, ale málo, a váha u jednoho asi 62 kg, ten má i svaly, druhý svaly nemá, tuk taky ne, ten má něco málo přes 50 kg.
Starší z nich už se slečnou chodil a vůbec se nebojím, že by si nenašel, mám kolem sebe dost malých chlapů, i když v rodině jsou všichni velcí a vysocí a taky jsem z toho proto měla nejdřív blbý pocit.
ten starší už má pubertu i růst ukončený, nechali jsme udělat i rozbor, ale ono je to jedno :)
Mája+kluci 07, 11 95717
12.6.2019 15:36:28
Ty neznáš žádné ženaté drobné chlapy? Já teda několik, jak ve starší generaci, tak u vrstevníků i mladších :-)
Výběr bude mít možná omezenější, část žen si přeje "urostlého", ale jinak je to jedno, ne? Hlavně na něj moc netlačte, ať v něm nepodporujete pocit, že je s ním něco špatně! Jako cvičit by mohl, ale PRO SEBE. Pro své zdraví a dobrý pocit, ne pro hypotetické povrchní ženské ~;)
plutasniceee 157822
12.6.2019 15:36:02
Dle doktorky měl opožděnou pubertu, je teď ve 3. ročníku SŠ, je nejstarší, ale vypadá nejmladší, a to šel o rok později. Mezi kluky je jak chlapeček.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
12.6.2019 15:26:13
Myslím, že ještě zmužní. Kluci rostou ještě "na vojně " takže klidně okolo dvacítky.
plutasniceee 157822
12.6.2019 15:16:17
Holky, syn má 19 let, má jen ca. 165 cm, a to možná ani ne, a váhu kolem 50 kg. Má šanci najít si s touto postavou přítelkyni? Žádnou dosud neměl. Říkáme mu, ať chodí aspoň cvičit, ale nechce se mu, je pohodlný. Má úzká ramena, postavu jak třináctiletý. Měl by s tím podle vás něco dělat nebo je možné, že se nějak vyvine? Nemá vůbec žádné svaly, ruce tenké jako já, hrudní koš jak dítě. Netrápí se tím tedy, ale když vidím kluky v jeho věku, tak jsou dost vysportovaní.
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 8493  [Dalších 8213 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.