| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 8493  [Dalších 8173 >>]
Ráchel, 3 děti 76748
10.2.2019 15:41:16
A kdybys přece jen chtěla nějakou seznamku, tak tahle je prý fajn https://noemka.com/?run=page&type=menu_top_titulka&lang=cz
Ráchel, 3 děti 76748
10.2.2019 15:33:49
ještě jsi dost mladá :-) jezdi na různé mládežnické akce, kde potkáš i někoho jiného, než lidi ze svého sboru, můžeš zkusit taky křesťanské festivaly jako je United apod. Ale to vše doporučuju ne za účelem lovení manžela ~;), ale aby ses prostě seznámila s vícero věřícími mladými lidmi - a on se pak někdo dost možná vyloupne ~;)
Ralzinka. 137850
10.2.2019 15:22:44
Je tam jen pár již zadaných kluků a hromada dalších holek...
ivett30 123876
10.2.2019 14:22:48
Hodně mých známých z věřících rodin se seznámilo taky tak, že třeba starší bratr měl kamarády, co za ním chodili a seznámili se tak doma s jeho sestrou a končilo to taky svatbou~;)
ivett30 123876
10.2.2019 12:57:54
Tak to jsi pořád ještě mladá~;)A co u Vás v církvi? V našem městě má církev tzv. Mládež, což je spolek kde se scházejí mladí věřící a dále jezdí i na nějaké evangelické akce kde se druží s dalšími mladými lidmi. Tam se seznámilo a svatbou to zakončilo už hodně mladých~;)
Ralzinka. 137850
10.2.2019 12:08:50
Máte, prosím, někdo tip, kde se seznámit? Je mi 24 let, jsem evangelička. Všude je spousta katolických seznamek, ale existuje nějaká, kde bych mohla poznat protestanta?
Něco na netu asi je, ale nevím o nikom, kdo by měl dobrou zkušenost...

Vždy jsem se chtěla vdávat mladá, ale je mi už 24 let a jsem pořád bez chlapa. Všichni kolem mně jsou zadaní a já mám pocit, že hodný věřící kluk pro mě už nezbyl...
LindaN 122505
24.1.2019 20:09:36
prikláňam sa k situáciám a skúsenostiam, že ak človek nič nehľadá a nemá ako prioritu v živote vzťah, tak má najväčšie šance spoznať ľudí s ktorými sa môže navzájom obohatiť a vzájomne si spraviť život kvalitnejším. A vôbec pritom nemusí ísť o milenecký vzťah so sexuálnym charakterom. Záleží od toho aký je motív. Mnoho mužov dokáže predstierať všeličo až človek zistí že jediné o čo mu išlo bolo aby mal doma servis a svatý pokoj.
Kudla2 58452
23.1.2019 20:42:01
Marko,

přesně.

A předpokládám, že v těch 50 se člověk už bude primárně ohlížet na to, co chce ON, a ne na to, co chce ten druhej (ne ve smyslu bezohlednosti, ale že bude mít představu o tom, co chce a co nechce a nebude ochoten si v tomto smyslu činit moc velké násilí. Tudíž že si svoje případné váhání nenechá přenálepkovat žádnými cizími úsudky o "panenských fórcích" a bude to brát jako "ber nebo nech bejt")
Marika Letní 140743
23.1.2019 20:34:03
Tante "V padesáti není tak lehké si s někým začít. Chtějí teplo, zahřát. Ne panenské fórky."

Úplně stejně není lehké si s někým začít pro ženu. Ale aby musela hned hupsnout do postele a zahřívat, aby nedělala panenské fórky, to je tedy fakt ponižující. ~a~ Ať si pán koupí elektrickou dečku, ta ho zahřeje, nebo dě.ku. ~2~
Kudla2 58452
23.1.2019 20:08:14
Lindo,

já bych taky nenazvala rezignací situaci, když je člověk sám a spokojenej, ale takovej ten postoj "já už to tady nějak doklepu" a "nemá cenu už něco začínat".

Jinak ale s Tebou vřele souhlasím, že do vztahu, kde ten druhý bude z člověka "cucat", by se asi hnal málokdo.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 8493  [Dalších 8173 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.