| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 440] Názory 441450 z 8493  [Dalších 8043 >>]
Kudla2 58452
20.1.2019 16:38:16
počkej, jaký konverzaci?

tohle totiž nezní jako návrh "zčistajasna", tomu předcházela řada kroků, kterýma se to ze vztahu klient-poskytovatel služby začalo přelévat dost do soukroma.

Nejsem uživatel FB a neznám nuance využívání toho, a mohu se tudíž plést, ale už žádost cizího člověka o přidání do přátel mi přijde jako hodně nad hranici profesionality, a vedení konverzace s ním už stoprocentně.
libik 142094
20.1.2019 16:31:11
Tak já nevím kudy chodím, ale nějak jsem přehlídla ty armády sexuálních nenasytů 50 plus~t~, můj přítel je o 5 let mladší než já, znám ho možná 20 let, tak vím, že nebýval stran žen při zdi, ale momentálně hledá spíš "teplé lidské slovo a teplou polívku"~;)

A jestli to má smysl? No při životních zkušenostech padesátileté ženy je to druh iluze a přátelství, fičák se nekoká a nečeká. Počítám, že až nám bude plus mínus osmdesát, že si budeme oporou při hledání francouzských holí, momentálně se doma nechceme, i když se celkem rádi vidíme.~d~
Paulis 44845
20.1.2019 16:27:51
Od klienta? Př. dneska - nový klient, muž - problém zdravotní, takže jsem poradila co a jak s tím, že nasadíme rovnátka, zatím zvolena jiná alternativní metoda.
Dnes žádost o přátelství na fcb. O.K. - mám hodně klientů na fcb, je to tak trochu zároveň do budoucna asi i propagační, nebráním se. Takže žádost přijata. Za chvíli kytička a poděkování za pomoc a úlevu, jinak by byla nutná už chirurgie Normální pořád
Pak při konverzaci věta, že musí konstatovat, že jsem nádherná ženská a rád by mě pozval na skleničku. Na to já že děkuji, ale že se potkáme u mne v práci a že nepiji.
Pak to pokračovalo tím stylem že mám krásný krb a dokáže si představit jaké by to bylo... poslední věta ať si udělám volno přes noc. Klient má manželku a malé miminko :-(
La Pepa 5341
20.1.2019 16:26:02
No treba si kamarad da panaka, nadhodi, ze hleda nekoho jen na sex a jestli bych o tom neuvazovala, ty reknes, ze na to nemas nervy a druhy den se oba tvarime, ze jsme se trochu opili a kecali nejaky blbosti
Sisisasa 96164
20.1.2019 16:12:26
Jak taková nabídka k sexu od klienta nebo od kamaráda vypadá, když ty nevysíláš žádný signál.Nějak si to nedovedu představit. Musí to být hrozně trapný. To se ti napřímo zeptá ? A když odmítneš tak potom děláte jakoby nic.
Kudla2 58452
20.1.2019 16:01:45
no ale pokud spolu nesdílej i ten všední život, tak co je to vlastně za vztah, přesně jak to píše Paulis?
Paulis 44845
20.1.2019 15:57:29
No a jinak, jak bylo řečeno - ty víkendy. Já to nedávám. Tak nějak po týdnu jsem z práce vyšťavená a víkendový vztah je o tom, celý víkend se tomu člověku věnovat naplno a to já nedám. Tak nějak potřebuji vypnout, třeba si i na hodinku otevřít knížku - prostě odčerpat tu pozornost někam jinam - v opačném případě jsem přetížená, unavená a ten vztah mi pak nedává to, abych mohla čerpat i dávat.
Spolužití si dokáži představit, protože ten člověk je vlastně partner - tzn. že spolu i můžeme mlčet a ne za každou cenu honit něco na další víkend.Nehledě - že pak jsme už u toho, že se ten vztah přesunuje do roviny hlavně sex
Paulis 44845
20.1.2019 15:53:32
No.. s tím sexem, už jsem to i zkusila to dlouho nehrotit, ale bylo mi ze mne akorát špatně a byla jsem na sebe naštvaná, že jsem šla sama přes sebe.
Já koneckonců i špatnej sex dokážu překousnout, pokud tedy nebude moc často :-D. Prostě pro mne ten sex je fakt věco podružná a musím to sama cítit, utvořit si k tomu člověku nějaký vztah.
La Pepa 5341
20.1.2019 15:38:09
Pecovatelku ve smyslu pece o domacnost, nekdo je nesamostatny a privita servis typu uvarit, poklidit, vyzehlit.

Jinak k zakladatelce, je mnoho stupnu zavaznosti vztahu a je tezke se v tom nejak potkat, zvlast ve vyssim veku. A tu posloupnost ma kazdy nejak jinak, nekdo zacina posteli, nekdo chozenim do spolecnosti, nekdo tichym souznenim.
Kudla2 58452
20.1.2019 15:29:38
počkej, padesátníci snad ještě nebývají tak zchátralí, aby potřebovali hlavně pečovatelku?
[<<Předchozích 440] Názory 441450 z 8493  [Dalších 8043 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.