| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 490] Názory 491500 z 8493  [Dalších 7993 >>]
BIGLICE 147068
6.10.2018 16:04:08
Vyznání lásky a to ještě existuje??? V tomhle dnešním světě???
Cimbur 64764
6.10.2018 13:40:54
Františku, ja už si to nepamatuju. Pokud vím, vetsinou jsem měla chut uprchnout. Dokonce i před těmi, kteří se mi taky líbili. I klukovi, kterého jsem předtím pracně sbalila, jsem po takovém obradnem vyznání řekla, že to byl hezký víkend a čau.
Koliha velká 153026
6.10.2018 12:35:53
Od manžela mu vyznání opětuju.
Od jiného člověka se vyděsím k smrti.
Agatha Ch. 135518
6.10.2018 10:06:56
Blbe. Porad mam v sobe jeste zabranu rict jasne ne cloveku, ktereho povazuju za pritele. A nebo to ne on nedokaze pochopit natolik, aby se prestal dal snazit me dobyvat. No budu muset chte nechte pratelstvi ukoncit a dotycneho od sebe odriznout uplne. Mozna si slapu po stesti, je to jinak fajn chlap. Ale ja si ho jako partnera k sobe nedokazu predstavit.
La Pepa 5341
6.10.2018 9:51:26
Zalezi na situaci. Po rozvodu sice randim celkem intenzivne, ale zas nemam uplne optimisticky pohled na vec. Coz ovsem chlapum rikam casto uz od zacatku. Na prime vyznani reaguju necim jako chybis mi, je mi s tebou fajn, nebo tak neco. Nebo riznam, ze je to krasne, ze k nemu nejake city chovam take, jen jsem z toho ponekud vydesena, protoze ... dosadim realne duvody (obvykle obtizne slucitelne 2 zivoty, stridavka, bydliste, prace atd)
La Pepa 5341
6.10.2018 9:51:26
Zalezi na situaci. Po rozvodu sice randim celkem intenzivne, ale zas nemam uplne optimisticky pohled na vec. Coz ovsem chlapum rikam casto uz od zacatku. Na prime vyznani reaguju necim jako chybis mi, je mi s tebou fajn, nebo tak neco. Nebo riznam, ze je to krasne, ze k nemu nejake city chovam take, jen jsem z toho ponekud vydesena, protoze ... dosadim realne duvody (obvykle obtizne slucitelne 2 zivoty, stridavka, bydliste, prace atd)
Rozállie 144785
6.10.2018 9:24:36
Jakože ti přijde příliš korektní citlivě zareagovat na něco, co si ten druhý možná x dní připravoval a těžce sbíral odvahu?
Ruth 147384
6.10.2018 9:13:56
To čtu poprvé, že lze poděkovat za jeho projev, hm, zajímavé.
Je to takové dnešní, korektní, slušné. Ten pán sice neví na čem je a patrně se to ani nedozví, ale zase nebyl přímo odmítnut a to se počítá.:-)
Rozállie 144785
6.10.2018 9:12:16
Taky to mohlo přijít nečekaně, a ten reagující byl natolik zaskočen, nebo za tím vidí závazek, který v dané situaci přinese nějaké komplikace, že potřebuje čas na rozmyšlení.
Nebo je prostě takový, před vyslovením něčeho podstatného se potřebuje rozmyslet, z různých důvodů. V kombinaci s někým, kdo řekne i to, co neví, může dojít k nedorozuměním.
Taky je možné, že si pod "miluju tě" představují oba něco jiného.
Těch možností je spousta ~d~
Rozállie 144785
6.10.2018 9:05:57
To záleží ... Ale vždycky je důležitý ten kontext, takže se tady asi nic nedozvíš ~:-D

Jisté je jedno - když ta reakce nepřišla hned, neznamená to, že ten reagující nemiluje ~d~
[<<Předchozích 490] Názory 491500 z 8493  [Dalších 7993 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.