| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 8493  [Dalších 7963 >>]
libik 142094
29.9.2018 23:17:19
Věřím, že je udržíš pod pokličkou, ostatně..každý asi má
libik 142094
29.9.2018 23:15:44
Mandelinko, ale my jsme dost užívali. Sice z části po kudlovsku s jablíčkem a batohem, ale to spíš, že jsme vždycky s sebou táhli smečku psů než, že bychom byli skromní. A po večerech do bárů:-)

Kolumbovské cestování mě nikdy nebralo, plánovali jsme, že na stáří to tu zabalíme a skončíme někde v teple v Indonézii. Ale já se bojím pavouků:-)

Nemám pocit, že bych něco zásadního nestihla.

Teď mám to kurzové období, malujeme jablíčko~:-D, třeba tohle by mi jako párové ženě bylo blbé provozovat, když bych mohla zvelebovat hnízdečko nebo když by byl manžel v práci.
libik 142094
29.9.2018 23:09:31
~:-DNo tak přemýšlím ve své situaci o možných motivacích k párovému životu~d~
libik 142094
29.9.2018 22:56:48
Mandelinko, já mám hlavně pocit, že jsem si ve vztazích užila všechno, co jde, v dobrým i zlým a už nemám kapacitu.

Ale taky samozřejmě neříkám nikdy. Já budu asi dost hypochondrická bába, takže pokud všechny děti odejdou za štěstím jinam, asi bych měla lepší pocit, kdyby tu žil nějaký nenáročný nahluchlý dědáček, co by mohl třeba zavolat sanitku, kdyby něco.
sovice 18997
29.9.2018 22:55:15
libiku ~s~
Ale mám své vlastní démony.
štěpánka + 2 156869
29.9.2018 22:47:01
No já jsem taky vlastně docela spokojená, tak jak žijem, a hrdá, že se mi podařilo se postavit na vlastní nohy. Ale jsem prostě párová, vyloženě rodinný typ. Chybí mi sdílení, pohlazení, mužský zájem, sex … Moc jsem si toho v manželství neužila, snad jen na začátku. Jenže mám nějak pocit, že v mé věkové kategorii je to fakt bída. Pár chlapů, co se objevilo, bylo ženatých a do toho fakt nejdu.
libik 142094
29.9.2018 22:46:33
Sovice, ty působíš dlouhodobě tak vyrovnaně, že si myslím, že jsou věci tak jak mají být~;((
sovice 18997
29.9.2018 22:31:07
Šuplíku, zase bacha na to, aby si člověk nevytvořil v hlavě představu "vykašlu se na to a ono to určitě přijde"; myslím, že v tomhle přečurat vlastní psychiku není snadné ~;).

Já se na to opravdu vykašlala a jsem cca 15 let sama. A ano, měla jsem období hledání a občas si říkám, že mě to třeba jednou bude mrzet, ale jsem v podstatě převážně ráda sama a nemám chuť se přizpůsobovat... Přesto neříkám, že nikdy, děti mám ještě částečně v hnízdě. Myslím, že člověk si má být vědom toho, co opravdu chce, ale může si připravit životní radost i pro jiné varianty.
libik 142094
29.9.2018 22:25:29
Šuplíku, já si myslím, že někdo prostě nemá šanci najít. Ne chlapa, toho najdeš vždycky, ale klid v páru. Dříve jsem nerozuměla jedné spolužačce, která bez vážného důvodu opustila vztah(2 děti), protože prostě "na soužití nebyla", nebrala to jako hendikep, nemyslela si, že nepotkala "pravou lásku", prostě to vyhodnotila tak, že sólo bude víc v pohodě.

Teď už jí trochu rozumím. Já jsem samozřejmě v jiné situaci, kdybych chtěla s někým být, tak nehledám lepší život, ten můj byl pěkný.

Ale když odhlédnu od smutku, jsem jako single taková, nevím, stabilnější..
štěpánka + 2 156869
29.9.2018 22:18:03
Sportujeme docela dost, kolo, dnes kolečkové brusle, chodím s dětmi plavat, do přírody, na výlety … Snažím se vidět to hezké, podařilo se mi za ty dva roky už hodně. Na druhou stranu jsem strašlivě unavená, fyzicky i psychicky. Připadám si hrozně osaměle, jako by už můj osobní život skončil.
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 8493  [Dalších 7963 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.