| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 8493  [Dalších 7813 >>]
Monika 123907
7.3.2018 10:16:13
Nikdo neříká, že nemáš mít naději. Ale jestli tě kromě usilovného hledání chlapa nezajímá vůbec nic jiného na celém světě, co bys mohla dělat mimo svůj obývák, tak je otázka, který chlap o něco takového stojí ~:(
Fakt nemáš žádné koníčky, zájmy, něco co tě těší? Hudba a jiná kultura, procházky, výlety, cvičení, výtvarná činnost, nějaká charita ...
Drop 147259
7.3.2018 10:14:32
:-)Z+2, to že je někdo zadaný či nezadaný je téma na jinou debatu. To bych nerada otvírala. ~;)
Z+2 109449
7.3.2018 10:10:51
Commer, přesně. ~;)
Z+2 109449
7.3.2018 10:10:19
Tak i v bazéně se můžeš s někým potkat a prohodit víc slov. Na něco se zeptat, usmát se. Proč ne? A tím, že je někdo zadaný bych se neomezoval. To se případně dořeší. ~;)
K_at 121378
7.3.2018 10:10:01
Commer, kamarádka má kamaráda a ten má kamaráda a jdeme spolu někam (koncert, hospoda, cokoliv) A po setkání, dvou, třech, třeba vyplynou sympatie (nebo chemie) a prostě to plyne.....
K_at 121378
7.3.2018 10:09:02
Commer, kristepane, to mic chceš říct, že tvým jediným hybným prvkem pro cokoliv, je CHLAP??!!! Nikdo ti neříká, že máš rezignovat, ale přece život vedeš nějakej - máš přátele, máš děti, pracuješ, máš nějaký společenský a sportovní aktivity. A děláš je snad proto, že chceš, že musíš. Chápej, že i když se postavíš na hlavu, budeš plácat ušima a u toho zpívat operu, tak když v dosahu prostě ten potencionální protějšek NENÍ, tak tam není. Úplně opomíjíš tu protistranu, která zrovna musí mít taky partnerský deficit - bereš to tak, že KDYŽ TO TY NEZAŘÍDÍŠ FORMOU NABÍDKY A POPTÁVKY, TAK TO NEVYJDE. Ale oni ti mužští snad taky nejsou všichni úplný paka, ne???
Drop 147259
7.3.2018 10:08:45
Kat, seznámení mimoděk, že jako nikoho nechceš, nehledáš, druhé pohlaví tě v tu chvíli nezajímá a najednou tě někdo osloví a ty s ním jdeš na rande?~a~~l~
Drop 147259
7.3.2018 10:05:04
Moniko, když to v sobě uzavřu s tím, že rok se nikdo nenajde, tak jsem schopná se zda na rok uzavřít v obýváku a nehnout se z něj v depresi. Víš co, lepší je žít v naději, že jako jo, může se stát, než si to vnitřně úplně zakázat. To je cesta ke konci.
K_at 121378
7.3.2018 10:04:22
A co mám kolem sebe pár nově zadaných, tak to vždycky bylo seznámení úplně mimoděk. A ještě často ze začátku říkaly, že tohle je jen tak do postele. A toho fakt ne! To by neklapalo. No a buch, z toho sexuálního románku byl najednou TEN partner..... A často ve chvíli, kdy člověk řve, že nechce chlapa ani vidět (znám to i u mužských), tak přijde novej partner.
Drop 147259
7.3.2018 10:02:13
Z+2, když já jsem spíš na tu kulturu, než na masové sportovní akce. V létě chodím do bazénu denně, ale po ránu, když tam není plno, ale jsou tam první návštěvníci. Ale tam je tak nějak taky každý rád sám, zaplavat si, sbalit se a něco jít dělat. Letos jsem nelyžovala, protože jsme marodili, ale začne tenis, jenže tam jsou tatínkové od rodin, chodí všichni.
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 8493  [Dalších 7813 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.