| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8493  [Dalších 8413 >>]
Drypetis 154924
10.6.2024 11:11:03
Babi,
jo, můj příbuzný na vesnici ovdověl v 70+ a pak tam ovdovělé a rozvedené sousedky i o 15 let mladší s bábovkama a gulášema skoro stály frontu. Ale on už o partnerský vztah moc nestál a už dost dlouho dělal doma všechno, manželka byla depresivní a pak i nemohoucí, takže kvůli domácím pracem o ženu nestál. Kvůli sexu taky ne a jak řekl, aby ho na stará kolena nějaká bába buzerovala, o to nestojí a na nějaké popovídání se vždycky někdo najde. Ale on byl ještě docela pohledný a čilý "dědek" a vždycky byl v té komunitě oblíbený a od toho se podle mě odvíjí všechno, pokud někdo oblíbený není, tak i pokud je mnohem mladší, sousedky za ním s bábovkama běhat nebudou a seznámení může být problém.
babi_ 48341
10.6.2024 10:55:36
Kamarád na vsi, kam se jako rozvedený přestěhoval z Prahy, žil po smrti maminky sám. Chodily k němu osamělé sousedky tu s bábovkou, tu s guláškem... kdyby chtěl, mohl si vybrat. Ale nechce se už o nikoho starat, žije dál sám.
neznámá 91073
10.6.2024 10:52:32
https://www.youtube.com/watch?v=4_GY21R5ucc

Uplně přesný popis, také jsem se tak seznámila, i ty Katapulti sedí.~t~
Co vidím kolem sebe, tak jak se všichni znají a pomáhají si, tak nakonec vzniknou páry. Ve vsi pár starších párů máme a nějak to vyplynulo z okolností. Třeba ženská nezvládala králíky, chodil krmit soused vdovec a nakonec jsou spolu.
Nebo naopak, strýc ovdověl, sousedka mu občas poslala oběd a také jsou nakonec spolu.

MYslím, že je výhoda, že na vesnickou akci přijde celá vesnice a baví se každý se každý s každým, nehraje se na blbý, mladý, starý, bohatý. Je to jedna velká bublina. To se asi seznamuje jednodušeji.



Inka ..|-.|-.-|.- 141843
10.6.2024 10:07:21
Myslím, že je to všude stejný i na vesnici všichni koukaj do mobilů. A nejspíš chodí někam do práce, tak mají příležitostí dost.
Lenka Pražanda 128023
10.6.2024 9:56:50
Nejsem z vesnice, ale nějak nechápu v čem by měl být rozdíl? Představuješ si, že ve městě jde takový chlap do baru/kavárny/na disco a tam někoho sbalí? Jako vážně? Mě osobně přijde na seznamování snazší vesnice. Na zábavě se seznámíš raz dva ~t~
Ve městě nevím jak to starší chlap dělá. Asi jako jinde. Když to nechce nechat náhodě, tak internet. Představa, že osloví cizí ženu v autobusu nebo někde v kavárně je fakt naivní. Na to už v tomhle věku a v dnešní době nemá odvahu. A jestli ano, tak je úplně jedno kde bydlí ~t~
77kraska 132593
10.6.2024 9:45:06
no prave mi prijde, ze na vesnici to je nejak jednodussi...moji znami, kteri ovdoveli na vsi, kde mame chalupu, se hned po rozvodu/smrti partnera hned s nekym seznamili a sestehovali, a to treba i ve veku 70+ let...protoze tam chapou, ze zivot ve dvou je jednodussi, naseka se drivi jen pro jednu chalupu, opravi se jen jeden barak atd. ... zenska na vsi, ktera zustane sama v baraku to ma extra tezky, to ted vidim u kamaradky, neni schopna dotahnout rekonstrukci baraku, z prace prijede unavena, nema dost volna a proste to chce chlapskou pomoc

navic tam se ty lidi znaji roky a nemaji problem zaprist rozhovor

zenska ve meste, kdyz vydela dost penez na bydleni, noveho partnera vlastne nepotrebuje, zatopeno ma a barak opravi SVJ/druzstvo/majitel/obec....a s nekym zapradat rozhovor je taky pomerne tezky
holkamodroočka 156337
10.6.2024 9:33:26
Jeden pár se seznámil na hřbitově. Často se tak potkávali a dali se do řeči. A druhý pár na schůzi několika pracovních úseků najednou. Všichni okolo 50.
Čumča. 160024
10.6.2024 9:27:35
máta 14884
10.6.2024 9:20:28
Jak to dělají chlapi z vesnice, když ve věku kolem padesátky pozbydou ženy a chtěli by nějakou? Mám na mysli takové ty obyčejné, tradiční, dneska by se možná řeklo staromódní chlápky, co jsou zvyklí dělat, dokážou postavit dům, řežou na zimu dříví, dělí práce na mužské a ženské a chápou, že ženskou potřebujou (aby jim uvařila a vyprala a ... a tak) a taky že se za to musejí o ni postarat. Já jsem z velkoměsta, kolem mě všichni čučí do smartphonů a zaregistrujou maximálně tak nějakou mladou supermodelínu... ale doufám, že někde by to mohlo být i jinak ...?
Girili 117849
2.7.2023 0:26:37
Já s manželem jsme se potkali na tramvajové zastávce, nastoupili do stejného vozu, pokutovali po sobě, vystoupili na stejné zastávce, dali se do řeči... Moji rodiče chodili na stejnou základku a pak i dojížděli do stejného města na SŠ a před maturitou čekali mého staršího sourozence...
Moji jedni prarodiče byli že stejné samoty - oba ne příliš společenští na sebe spíš asi zbyli a tak se vzali, aby učinili povinnosti zadost. Druzí prarodiče z vedlejších vesnic, chodili spolu už od doby, co byla babička možná pod zákonem. Babička mi vyprávěla, jak si děda za mlada pořídil takové vysoké boty frajerské... no a pak už čekali dítě... Asi ty boty klouzaly... ~;)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8493  [Dalších 8413 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.